dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż podlaskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

750 000 zł340 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Szukasz obiektu, który może zarabiać od pierwszych miesięcy i nie kosztuje kilku milionów? Ta nieruchomość to 340 m powierzchni + 10 pokoi, co daje ogromne możliwości adaptacyjne: wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł2 000 m² 1 025 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Na sprzedaż: kompleks produkcyjno-magazynowy z pełnym zapleczem technicznym Sokoły, woj. podlaskie Powierzchnia zabudowy: ok. 2 000 m Powierzchnia działki: 3 999 m Cena: 2 050 000 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 000 zł905 m² 1 662,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

**atrakcyjna nieruchomość na turystycznym szlaku tatarskim w malowniczej miejscowości Krynki* Do sprzedania budynek handlowo -usługowy o powierzchni 905 m2 na dużej działce 2065m2. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 100 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 306 m²

Na sprzedaż: zakład stolarski z suszarnią, dużą działką przemysłową i stałym dochodem z dzierżawy Wiercień Duży, woj. podlaskie Oferujemy do sprzedaży zakład stolarski.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 500 zł1 000 m² 1 743,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo. Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł605,83 m² 2 475,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek pensjonatowy położony w obrębie 0010 Gawrych Ruda. |Nieruchomość| - Działka o nr ewid. 30/37 o powierzchni całkowitej 1926 m2; - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

44 900 zł14 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker Nieruchomosci oferuję na sprzedaż miejsce parkingowe w garażu podziemnym, w nowym bloku przy ul. Łąkowa 1, os. Bojary. Miejsce zajmuje ok. 14,00 m2, (szer. 2,5 m; dł. 5,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kleszczele

Kleszczele,podlaskie

1 150 000 zł1 700 m² 676,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Hala produkcyjno magazynowa 1500 m + biuro 200 m | działka 0,6 ha | blisko dk66 Na sprzedaż hala przemysłowa z zapleczem biurowym, położona w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grajewo

Grajewo,podlaskie

3 800 000 zł1 300 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję atrakcyjną powierzchnię użytkową w samym centrum Grajewa, przy ul. dr Nowickiego 6 w miejscu o doskonałej lokalizacji, tuż przy głównym skrzyżowaniu dróg Ełk Suwałki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Augustów,podlaskie

14 900 000 zł1 440 m² 10 347,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Wyjątkowy teren inwestycyjny w sercu Augustowa - kompleks kamienic z potencjałem rozbudowy Na sprzedaż prestiżowy kompleks kamienic położony w samym centrum Augustowa, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Głody

Głody,podlaskie

1 799 000 zł424 m² 4 242,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na naszej stronie: wgn-warszawa, w zakładce ,artykuły, znajduje się album z wiekszą ilością zdjęć i rzuty pięter. Zapraszam. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 424 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Białowieska

Hajnówka,podlaskie

1 800 000 zł2 451 m² 734,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 451 m²

Na sprzedaż: nieruchomość handlowo-usługowa w świetnej lokalizacji Hajnówka, blisko Białowieży! cena do negocjacji! Wyjątkowa oferta dla inwestorów oraz przedsiębiorców! Na sprzedaż kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Białystok

Białystok,podlaskie

82 000 zł18 m² 4 917,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! oferta na pełną wyłączność Duży, wygodny garaż przy ul. Zachodniej wymiary garażu: długość : 5,7 m szerokość : 3,1 m wysokość : 2,3 m wymiary bramy :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Różanystok

Różanystok,podlaskie

199 000 zł807 m² 246,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 848 m²

Na sprzedaż wyjątkowy obiekt z historią dawny klasztor / kamienica z 1906 roku | Różanystok | 807 m | działka 3 848 m Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle atrakcyjna, zabytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Białystok

Białystok,podlaskie

79 000 zł18 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duży, wygodny garaż 6 x 3, 18 m2, ul. Zachodnia Garaż w bloku ul. Pogodna 27 B wjazd przez szlaban przy bloku ul. Zachodnia 2a Wymiary garażu: długość: 6 m szerokość: 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

4 700 000 zł572 m² 8 209,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowo-mieszkalny przy głównej ulicy w Białymstoku o powierzchni użytkowej 572,50m2 składający się z dwóch brył z czego jedna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kuczyn

Kuczyn,podlaskie

1 450 000 zł2 057 m² 729,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 827 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Kuczyn, gmina Klukowo, powiat wysokomazowiecki, województwo Podlaskie. Nieruchomość położona pomiędzy drogami krajowymi numer 63 i 66. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kamieńskiego Huzar

Białystok,podlaskie

49 000 zł15 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

* miejsce postojowe w hali garażowej bacieczki tbs * Na sprzedaż oferujemy komfortowe miejsce postojowe 15 m2 w garażu podziemnym na os. Bacieczki tbs w Białymstoku, przy ul. Kpt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Białystok,podlaskie

3 500 000 zł699 m² 5 007,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Obiekt magazynowo-biurowy - Białystok, osiedle Starosielce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1647 mkw zabudowana budynkiem o przeznaczeniu magazynowo-biurowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Szosa Baranowicka

Zaścianki,podlaskie

1 906 500 zł286 m² 6 666,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Polecamy willę o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 1319 m2 w Zaściankach gm. Grabówka k. Białegostoku. Budynek wybudowany w 1974 roku, w 2014 przeszedł kapitalny remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kuźnica,podlaskie

700 000 zł500 m² 1 798 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:986 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronną kamienicę o łącznej powierzchni 300 m2, idealnie nadającą się pod hostel lub dom seniora. Budynek składa się z 20 pokoi, co daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 700 000 zł1 383 m² 5 567,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w Białymstoku. Świetna lokalizacja, w obrębie miasta Białystok, a jednocześnie w sąsiedztwie lasu! Idealna oferta dla wszelkich przedsięwzięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Białystok,podlaskie

1 290 000 zł90 m² 14 381,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę położoną w samym centrum Białegostoku, z gotową koncepcją rozbudowy. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, z dostępem do miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mołowiste

Mołowiste,podlaskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Perełka W sercu mazur! 180 m2 możliwości za 550 000 zł - kto pierwszy, ten wygrywa! Mołowiste Gmina Płaska Powiat Augustowski Blisko Jeziora Stan surowy 180 m2 wolnej przestrzeni, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tatarowce

Tatarowce,podlaskie

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Urokliwy ośrodek wypoczynkowy z ogromnym potencjałem Tatarowce, 2 ha zielonej oazy spokoju Na sprzedaż wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej miejscowości Tatarowce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany

Białystok,podlaskie

75 000 zł14 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż lub na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 14m2 w Centum Białegostoku. Położony na jednej z głównych ulic w mieście, idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

7 100 000 zł22 300 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Proponujemy Państwu zakup wyjątkowej posiadłości `szlachecka Zagroda", zlokalizowanej miejscowości Rzędziany, w otulinie Parku Narwiańskiego. Nieruchomość jest położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Augustów,podlaskie

4 900 000 zł1 216 m² 4 029,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękny ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, w miejscowości Augustów. Powierzchnia działki to 1216m2. Na działce znajdują się: -4 domki rekreacyjne. -Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasnopol

Krasnopol,podlaskie

2 490 000 zł450 m² 5 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 762 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 450 m2, położony na działce o powierzchni 2762 m2, w gminnej miejscowości Krasnopol, powiat sejneński. Budynek wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Suwałki,podlaskie

800 000 zł308 m² 2 597,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej w Suwałkach? Oto doskonała okazja do nabycia przestronnego lokalu położonego w prestiżowej kamienicy przy ul. Kościuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasztelańska

Zaścianki,podlaskie

2 350 000 zł3 000 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż / wynajem pod działalność gospodarczą Lokalizacja: idealny dojazd z szosy Warszawskiej, w pobliżu przystanek autobusowy (ok. 200 m). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Białostocka

Wasilków,podlaskie

80 000 zł15 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż: garaż 15 m - Dolina Cisów, wasilków, ul Białostocka Cena: 90 000 zł Na sprzedaż oferuję zamykany, podziemny garaż o powierzchni 15 m , zlokalizowany na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szpitalna

Suwałki,podlaskie

74 000 zł16 m² 4 914 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż podziemny! Suwalska inwestycja Ostoja ul. Szpitalna 74 nowy blok, wygoda i bezpieczeństwo dla Twojego auta! Garaż podziemny w nowym budynku Suchy, zadbany, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 700 000 zł1 383 m² 5 567,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pajewo

Pajewo,podlaskie

3 990 000 zł4 548 m² 877,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 548 m²

)Unikatowa posiadłość inwestycyjna w otulinie Narwiańskiego Parku Narodowego! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży posiadłości składającej się z kilku budynków w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

29 000 zł16 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: miejsce na niezależnej platformie Lokalizacja: sienkiewicza 63, nowy budynek, blok z 2012 roku Do sprzedania 6 miejsc na niezależnej platformie w nowym budynku. Maksymalne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

43 000 zł12 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować państwu miejsce postojowe (cena - 43 000 zł) w pożądanej lokalizacji. Oferowana nieruchomość mieści się w budynku przy ul. Legionowej 28. Oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

70 000 zł15 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Okazja! Garaż zlokalizowany na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Pogodnej. Garaż o powierzchni 15 m2 mieści się bezpośrednio pod blokiem mieszkalnym blisko centrum miasta .W garażu jest zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sokółka

Sokółka,podlaskie

2 850 000 zł5 234 m² 544,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 234 m²

Duża nieruchomość z przeznaczeniem pod handel, magazyn, skład, skład celny, usługi w centrum Sokółki, powierzchnia 5234m2, całkowicie uzbrojona we wszelkie media, ogrodzona, monitorowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

699 000 zł600 m² 1 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:348 m²

Wyjątkowa okazja dla inwestorów - Budynek loftowy o powierzchni użytkowej 550 m . Lokalizacja premium ul. Wesoła, suwałki - ścisłe centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Południowa

Dąbrowa Białostocka,podlaskie

1 890 000 zł661 m² 2 859,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Budynek usługowy (2 kondygnacje nadziemne plus 1 kondygnacja podziemna) razem 661,43 m kw. powierzchni użytkowej. Budynek po remoncie kapitalnym w 2018 roku. (wymiana wszystkich instalacji, drzwi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij