dowolna

Budynki użytkowe na wynajem podlaskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hala - magazyn przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

23 400 zł900 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali (produkcja, magazyn) wraz z powierzchnią biurową położonej w m. Hryniewicze. Nowa inwestycja planowany termin oddania II kwartał 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

29 150 zł1 100 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1100 m , zlokalizowana w Białymstoku. Obiekt idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej lub produkcyjnej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż, o powierzchni 16 m2, położony w bloku przy Pułku Piechoty 74 E. Brama wjazdowa do budynku otwierana pilotem. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł490 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni 490 m2, zlokalizowaną w Wasilkowie przy ul. Białostockiej. Nieruchomość posiada atrakcyjne położenie przy głównej drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny, wolnostojący magazyn o powierzchni 800m2, budynek znajduje się w Białymstoku, blisko centrum na osiedlu Młodych ul.Zwycięstwa. Lokalizacja: - popularna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

14 328 zł796 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową o powierzchni 760,93 m2., powierzchnia całkowita 796 m2 Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, konstrukcja systemowa, parterowa, fundament.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł2 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Do wynajęcia Kompleks produkcyjno-magazynowy z pełnym zapleczem technicznym Sokoły, woj. podlaskie Powierzchnia zabudowy: ok. 2 000 m Powierzchnia działki: 3 999 m Lokalizacja: sokoły,.

Szczegóły ogłoszenia

10 920 zł390 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

*** Oferta z klauzulą wyłączności *** Small Business Units *** powierzchnie od 370 m2 *** Funkcjonalny kompleks posiadający mniejsze moduły magazynowe. Bardzo dobrze wyeksponowany, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 265,60 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia budynku socjalno-warsztatowego z halą napraw (łączna powierzchni 2.265,60 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

79 200 zł6 600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

*** hale magazynowe na wynajem W białymstoku *** Mamy Państwu do zaoferowania powierzchnie magazynową na wynajem. Hala zlokalizowana na obrzeżach Białegostoku składa się z trzech poziomów,.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1000 m , w bardzo dobrze skomunikowanej części Białegostoku. Specyfikacja obiektu: powierzchnia: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dostępna jest nieogrzewana hala magazynowa o powierzchni 300 mkw, zlokalizowana przy ulicy Przędzalnianej w Białymstoku. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł180 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję do wynajęcia magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - powierzchnie Produkcyjno-Magazynowe z strefie przemysłowej w Ignatkach. Posiadamy dostępne magazyny w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł582 m² 22,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

***świetna lokalizacja***atrakcyjna cena***ignatki*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnej hali o powierzchni 582 m2. Przeznaczenie: centrum dystrybucyjne, produkcja, magazyn, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

16 585 zł921,40 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu nieruchomości produkcyjno-magazynowej zlokalizowanej w Wasilkowie, na terenie kompleksu obiektów o przeznaczeniu produkcyjnym. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł4 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka Przemysłowa 4000 m Gotowy Biznes Recyklingowy / Usługi Uciążliwe. Oferujemy na wynajem atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 4000 m , w pełni przystosowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Twoja firma się rozwija? A może rozpoczynasz nową inwestycję? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Prezentujemy Państwu powierzchnię magazynową w nowoczesnym Centrum Logistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł30 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu Kontenera Morskiego o powierzchni ok30m2 i objętości ok75m3, wymiary ok 2,5x2,5x12[m] Obiekt ma zapewniony dojazd, stoi na utwardzonym.

Szczegóły ogłoszenia

104 473 zł3 800 m² 27,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 3 800 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

4 800 zł190 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - hala Magazynowa na osiedlu Wygoda. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i znajduje się z dala od obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ignatki

Ignatki,podlaskie

45 000 zł1 225 m² 36,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro nie pobiera prowizji od najemcy. Do najmu nowoczesny obiekt magazynowy z częścią socjalno-administracyjną o powierzchni hali 450m2 wybudowanej w technologii szkieletowej stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

16 605 €3 690 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:52 000 m²

Biuro nie pobiera prowizji Hala dostępna od stycznia 2026r. Do najmu nowoczesny wysokiej klasy magazyn o powierzchni 19.800m2 - najmniejszy moduł to 3690m2, położony w Choroszczy, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Ignatki

Ignatki,podlaskie

31 900 zł1 450 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro nie pobiera prowizji od Najemcy. Do najmu magazyn o powierzchni 1 450 m2 z rampą (6m szerokości) położony na obrzeżach Białegostoku w miejscowości Ignatki w pobliżu głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wasilków

Wasilków,podlaskie

18 900 zł900 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajem hali magazynowej w Wasilkowie. Proponujemy do najmu magazyn o powierzchni 900 m2. Na jego powierzchni przewidziano pomieszczenie socjalne dla magazyniera wraz z toaletą. Specyfikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kuczyn

Kuczyn,podlaskie

10 000 zł2 057 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nieruchomość położona w miejscowości Kuczyn, gmina Klukowo, powiat wysokomazowiecki, województwo Podlaskie. Nieruchomość położona pomiędzy drogami krajowymi numer 63 i 66. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

14 000 €4 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-dystrybucyjna klasy A o powierzchni 4 000 m2 w Białymstoku. Magazyn zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Białystok,podlaskie

6 900 zł315 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ogrzewany lokal magazynowy w Białymstoku - ul. Ciołkowskiego Polecamy do najmu lokal magazynowy o powierzchni 315 m2 w przemysłowej części osiedla Skorupy w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

23 500 zł940 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 940 m2. Proponujemy do najmu budynek produkcyjno-magazynowy na przedmieściach Białegostoku, przy S8 w kierunku Warszawy. Do dyspozycji najemcy jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Zambrów,podlaskie

9 900 zł461 m² 21,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 695 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo-biurowy położony w województwie podlaskim, nieopodal węzła komunikacyjnego Zambrów-Wschód przy trasie S8 (białystok- warszawa). Dostęp do zjazdów/wyjazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 000 zł250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia lokal użytkowy 270 m2 przystosowany obecnie pod warsztat samochodowy. Możliwość wynajęcia na inne cele: produkcja, magazyn, warsztat. - powierzchnia 270 m2, wysokość 3,5 - 4 metry - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kleosin

Kleosin,podlaskie

15 400 zł700 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna od 700 m2 do 4000 m2 Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjno - magazynowy Typ budynku: oddzielny obiekt, 1-piętrowy Dostępna powierzchnia: od 700 m2 do 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Białystok

Białystok,podlaskie

5 990 zł150 m² 39,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia hala (kierunek Supraśl). Zakończenie prac planowane na grudzień. - podmiejska lokalizacja przy głównej drodze - Powierzchnia całej hali 345 m2, możliwość wynajmu 150 m2 - Dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Białystok,podlaskie

7 950 zł318 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy do najmu lokal magazynowy w Białymstoku w Pn-Zach części miasta Białegostoku. Nieruchomość położona jest na terenie przemysłowym, doskonale skomunikowanym z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Składowa

Białystok,podlaskie

44 490 zł1 679 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam Państwu do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 1679 m2. Obiekt mieści się w Białymstoku w dzielnicy Bażantarnia w sąsiedztwie hurtowni i obiektów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

14 000 zł700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia samodzielny budynek przemysłowy o powierzchni 700 m2. - hala, magazyn, produkcja. - wysokość 6 m - Posadzka niepylna - 2 bramy wjazdowe. - wydzielone pomieszczenia socjalno-biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

27 000 zł570 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali wraz z powierzchnią biurową i socjalną zlokalizowaną na osiedlu Marczuk w Białymstoku. Ta część obiektu została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Białystok

Białystok,podlaskie

15 000 zł750 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala 2 x 750 m2. Możliwość połączenia w jedną powierzchnię 1500 m2. - hala stalowa. Produkcja, magazyn. - wysokość 4,5 m - Posadzka niepylna - 4 bramy wjazdowe. - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Białystok

Białystok,podlaskie

7 290 zł270 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe / produkcyjne. - powierzchnia w hali głównej 270 m2 - Powierzchnia hali namiotowej 150 m2 - Powierzchnia biurowa ok. 30m2 plus możliwość dostawienia kontenera.