dowolna

Działki na sprzedaż podlaskie - Oferty sprzedaży działek

2 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 636 ogłoszeń

1 505 500 zł6 022 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz terenu pod działalność gospodarczą? Szukasz działki pod produkcję, hurtownię lub motel? Ta oferta może spełnić twoje oczekiwania! Polecamy do sprzedaży działkę inwestycyjną przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł1 141 m² 1 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części Nowego Miasta przy ul. Ścianka. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł599 m² 198,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Super lokata kapitału, w sąsiedztwie las, cisza i spokój Zróżnicowane ceny działek , przykładowo:.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 718 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pomigacze, gmina Turośń Kościelna, składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 356/4 oraz 357/4 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 113 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 473 600 zł12 368 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna w sercu uzdrowiska Supraśl! Na sprzedaż działka o powierzchni 12 368 m , łącząca potencjał komercyjny z unikalnymi walorami przyrodniczymi regionu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 333 m² 99,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka na górce w kształcie prostokąta, usytuowana przy drodze asfaltowej o małym natężeniu ruchu. Uzyskane pozwolenie na budowę w ramach zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 001 m² 296,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

** okazyjna cena ** suwałki zachodnie ** atrakcyjne położenie ** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna, położona w zachodniej części Suwałk, o powierzchni -3001 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1001 m , położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Niewodnica Nargilewska, gmina Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

79 100 zł1 130 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1130m2 położone w spokojnej okolicy niedaleko miejscowości Suraż! Wymiary; 25 x 45 m. Powierzchnia: 1130m2 Działki posiadają warunki.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 354 m² 409,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1354 m położona w Izabelinie, tuż przy granicy Białegostoku. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

136 990 zł721 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Puszczy Knyszyńskiej Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Dąbrówki w gminie Wasilków. Do granicy miasta Białystok jest zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 247 m² 140,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1247 m . Działka ma wymiary 21x56,5 metra. Dojazd jest utwardzony, co zapewnia wygodny dostęp przez cały rok. W okolicy znajdziesz:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł6 000 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Serskim Lesie o powierzchni 6000 m2, w kształcie dwóch prostokątów. Na działce ustalony został mpzp o symbolu 3mn-zabudowa jednorodzinna. Minimalna.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w zacisznej Dobrzyniówce w gminie Zabłudów! Tylko u nas, oferta na wyłączność! Działka posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

436 450 zł1 505 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Augustowie, w kształcie prostokąta, brak przeznaczenia działki w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 943 m² 113,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Dreństwie, w otoczeniu domów letniskowych i jednorodzinnych, ze służebnością dojścia i plaży nad jeziorem Dreństwo. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 000 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Sztabinie, oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem mn/mnu - tereny użytkowane rolniczo, przeznaczone na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Strękowiźnie koło Augustowa, o powierzchni 1,76 ha. Strękowizna jest to malownicza miejscowość przez którą przepływa rzeka Blizna, jest tam również jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 379 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Skrybicze, w gminie Zabłudów. Na sprzedaż przepiękna działka , numer geodezyjny 67/5, o powierzchni 1379m2, w bliskiej okolicy las,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł12 210 m² 6,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pastwisko składające się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek nr 868 i 869 o łącznej powierzchni 1,22 ha. Działki położone są ok. 2,5 km od miejscowości Pniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł22 260 m² 3,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna nr 301 o powierzchni 2,2260 ha, położona w miejscowości Puchały, gmina Łomża, w spokojnym otoczeniu pól i łąk, niedaleko Pniewa. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł761 m² 275,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 761 m , położona w miejscowości Kuriany, tuż przy granicy Białegostoku. Najważniejsze atuty nieruchomości: *wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł16 200 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny wraz z częścią leśną, stanowiący część większego gospodarstwa położonego w miejscowości Pniewo, gmina Łomża. Oferta obejmuje część działki nr 1994 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 224 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Jednaczewie gmina Łomża oznaczona numerem geodezyjnym 983/5 o powierzchni 1224 m2 o wymiarach 42m x 27m. Dojazd do działki stanowi droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 602 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m, położona w miejscowości Śniadowo, bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostrowią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Niewodnica Korycka, koło Białegostoku. Spokojna lokalizacja obok lasu, blisko do miasta. Media: - woda oraz gaz znajdują się przy drodze. - prąd doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł12 374 m² 68,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w Płaskiej, gm. Augustów, idealna do prowadzenia działalności gospodarczej, składa się z dwóch działek - jednej o powierzchni 0,8288 ha, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 340 zł9 218 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w sąsiedztwie stacji Paliw Shell w Augustowie, duży kształtny prostokąt o wymiarach 45 m x 222 m, atutem są dwa wjazdy na działkę. Działka jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł474 m² 949,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w ścisłym centrum Augustowa, ul. Mostowa, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 67u/mn2 - teren zabudowy usługowej i zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 260 m² 140,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gorczycy, z dostępem do jeziora Orle o powierzchni 4260 m2. Zgosnie z miejscowym planem na działce może być zabudowa mieszkalna, siedliskowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 0,0912 ha niedaleko jeziora Wigry. Działka została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem 3 mnu tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Gawrych Ruda to.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 500 zł3 977 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, cicha i spokojna okolica. Agencja nieruchomości ab Grand poleca - działka budowlana w miejscowości Cieliczanka, gmina Supraśl, odległość od centrum Białegostoku ok. 20 km (25 min.

Szczegóły ogłoszenia

417 500 zł1 670 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przy drodze na Warszawę przeznaczona pod produkcję i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 000 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek z wydanymi warunkami zabudowy na budynki w zabudowie jednorodzinnej w pożądanej lokalizacji Halickie! Tylko u nas, oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł782 m² 177,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym i urokliwym miejscu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 971 m2, położoną na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 460 zł12 697 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, na którą został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, planowane przeznaczenie działki to produkcja i usługi. Działka znajduje się przy drodze na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 859 m² 41,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2859 m . Działka ma wymiary 32 x 93 metry i jest dostępna z asfaltowej drogi. W okolicy znajdują się media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Augustowie, z linią brzegową jeziora Białego, stanowiącą działkę zabudowaną 4 eleganckimi domkami letniskowym, oraz domem mieszkalnym w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 128 m² 185,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 237 m² 46,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sosnowo obręb Łąki tuż obok śluzy i rzeki Netta Cena: 150 000 pln Powierzchnia: 3237 m Są miejsca, których już praktycznie się nie znajduje. Ta działka to propozycja dla osób, które.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij