dowolna

Działki na sprzedaż podlaskie - Oferty sprzedaży działek

2 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 617 ogłoszeń

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

****działka Budowlana w Wasilkowie**** ****powierzchnia 1053m2**** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej zlokalizowanej w Wasilkowie na osiedlu Dąbrówki (ok. 9 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4 700 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** możliwość zakupu prawie 1,8 ha ziemi łącznie *** Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składają cą się z trzech działek o powierzchniach: - 4700 m2 za 59 000 zł - 5100 m2 za 69 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł5 855 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obrębie Halickie gm. Zabłudów. Możliwość zabudowy zagrodowej. Najbliższa okolica - nowa zabudowa mieszkaniowa, tereny zielone. Powierzchnia 5855 m2. Komfortowe wymiary: ok.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł944 m² 301,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

***jeśli szukasz działki w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie kwadratu o powierzchni 944 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 151 m² 1 041,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1 151 m Białystok Bacieczki 50% zabudowy Na sprzedaż działka usługowa 1 151 m w Białymstoku Bacieczki, objęta mpzp 3.2U,MN. Teren płaski, o regularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

90 090 zł3 003 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł946 m² 411,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Sobolewie Twoje miejsce na dom lub biznes! Marzysz o idealnym miejscu pod budowę domu lub inwestycję? Prezentujemy w pełni uzbrojoną działkę w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek , położonych w Nowosiółkach , gm. Gródek. Miejscowość ta położona jest nad rzeką Supraśl, co sprawia, że Nowosiółki to.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł828 m² 228,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniej działki budowlanej o pow. 828 m2 (nr geod. 51/34 ). Przedstawiona nieruchomość znajduje się pośród kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Białowieży o łącznej powierzchni 2,58ha oznaczone nr. geodezyjnymi: nr 476 powierzchnia 1,0333 ha łąki trwałe łiii 0,7833 ha łąki trwałe łiv 0,2371 ha grunty pod.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam atrakcyjne działkę położoną wśród zieleni i nowopowstającej zabudowy jednorodzinnej. Dobry kształt pozwala na realizację śmiałych projektów architektonicznych. Rozsądna cena.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł7 659 m² 11,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** działka 7659 M 2 ** bobrowniki ** gmina sokółka ** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w miejscowości Bobrowniki, na Podlasiu w powiecie Sokólskim ,gmina.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 932 m² 61,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka 2932m - Spełnij swój sen o własnym kawałku raju! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż działkę 726/10 (0,2932 ha) położoną w miejscowości Kulikówa, gmina Dobrzyniewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł16 390 m² 117,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zdjęcia wkrótce Oferta na wyłączność - tylko w Korona Real Estate Negocjacja! Wymiary ok. 127 x 129 Bezpośredni dostęp do drogi gminnej - ul. Wincentego Witosa. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 114 m² 40,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca na swój wymarzony dom? To właśnie znalazłeś Posiadam na sprzedaż działki w miejscowości Gietki gm. Kolno, woj. podlaskie. Okolica cicha i spokojna w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 794 500 zł9 315 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę produkcyjno- usługową w miejscowości Choroszcz przy drodze ekspresowej S8. Teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowy usługowej. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł228 800 m² 6,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja: olszowa Droga, gmina Goniądz, powiat moniecki. Opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 181 m² 132,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu piękną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 043 m² 119,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1043 m , położona w malowniczej miejscowości Kaniuki, gmina Zabłudów w cichej i zielonej okolicy, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 820 m² 173,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

****działka z Warunkami Zabudowy 2820m2, nowodworce***** ****cena 490 000zł**** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz prezentację działki, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowe Aleksandrowo - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

75 025 zł3 001 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa na bezpłatną prezentację działek budowlanych położonych w spokojnej okolicy, niedaleko wsi Kukowo, gmina Bargłów Kościelny. Oferta obejmuje: działka nr 1 powierzchnia 3200.

Szczegóły ogłoszenia

4 765 000 zł13 618 m² 349,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - powierzchnia 13618 m2 w jednej części (10 działek), zlokalizowana w Ignatki-Osiedle, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Przeznaczenie: usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 913 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka niedaleko rzeki ślina Zapraszamy na prezentację działki rolnej, zadrzewionej, położonej w miejscowości Stypułki-Święchy(gm. Kobylin-Borzymy). Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z amieszkaj na pięknej działce położonej w Baciutach Kolonii, gm. Turośń Kościelna - miejscowości położonej pomiędzy miejscowościami Trypucie i Mińce - 4 km od trasy Białystok-Łapy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 605 m² 1 557,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna zlokalizowana na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej, przy ulicy asfaltowej. Doprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

107 900 zł5 981 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu malowniczą działkę rolną, idealną do realizacji marzeń o własnym siedlisku. Położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 054 m² 100,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż - rekreacyjny raj miejscowość Baliki osiedle Gwiazda Tam, gdzie las Szumem śpiewa A ptaków Śpiew niesie w dal, nad rzeką Pisą działka czeka, twój wymarzony, cichy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 799 804 m Grzymały Szczepankowskie, 8,5 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grzymały Szczepankowskie, gmina Łomża, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Juchnowiec Kościelny. Wymiary: 36mx30m Media: prąd 107 m Działka położona w sąsiedztwie lasu i nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem w sercu natury Borsukówka, gm. Dobrzyniewo Duże! Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku, cieszyć się bliskością lasu i świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł6 400 m² 11,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***nowa cena***trzyrzeczki***6400m2***zamieszkaj W lesie!***w otulinie lasu państwowego***wyjątkowa działka*** Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Ogrodniczkach o powierzchni 1000 m 2. Kształt działki - prostokąt. Szerokość ok. 25 m. Długość ok. 40 m. Teren równy i suchy. Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 900 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka budowlana o powierzchni 1900 m , zlokalizowana w malowniczej wsi Sobiatyno, w gminie Milejczyce, powiecie Siemiatyckim. To urokliwe miejsce zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana gm. Juchnowiec Kościelny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1570 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

67 660 zł27 851 m² 2,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna po wycince w miejscowości Saki, gmina Kleszczele, pow. hajnowski. Działka o numerze ewidencyjnym 200/1. Identyfikator działki: 200507_5.0010.200/1 Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł765 m² 947,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 765 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych części Białegostoku na osiedlu Leśna Dolina. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł785 m² 197,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży działek budowlanych z komfortowym i szybkim dojazdem do Białegostoku. Działki dostępne : 65/23 - rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3500 m Rybniki, gm. Wasilków | Warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3500 m , położona w miejscowości Rybniki, gmina Wasilków. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 118 m² 107,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w dynamicznie rozwijającej się części Sejn, przy ul. Słonecznej. To doskonałe miejsce dla osób szukających spokoju, ale jednocześnie bliskości infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł26 048 m² 61,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2,6838 ha położona gminie Jedwabne pow. łomżyński - pod inwestycję - złoże piasku i żwiru! Działka ma status gruntu rolnego z lasem. Teren jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij