dowolna

Działki na sprzedaż podlaskie - Oferty sprzedaży działek

2 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 617 ogłoszeń

225 000 zł17 300 m² 13,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

***działka leśna***dobrzyniewo Duże***1,73ha***14km. od Białegostoku*** Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Borsukówka w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 700 zł3 314 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

*** duża działka W ogrodniczkach *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w Ogrodniczkach. Powierzchnia działki wynosi 3314 m2, a wymiary działki to ok 17x198x17x201m.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł3 010 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjne działki rolno-budowlane o powierzchniach od 3010 m do 3030 m , położone w miejscowości Ruszczany, gmina Choroszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 420 m² 105,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 1420 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł19 942 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***konopki młode***genialna lokalizacja***super potencjał inwestycyjny*** ***via baltica W promieniu 300m***bardzo duże możliwości nowego biznesu*** Zapraszamy na Prezentacje świetnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

98 865 zł6 591 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki o powierzchniach: 9057m 2 wymiary 20,01m x 464,44m 6591m2 wymiary 20,01m x 363,14m sklasyfikowane jako rv- rola klasy V, na działkach lasek Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł729 m² 163,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Zróżnicowane ceny działek: 149.000 zł za 1393 m2 (działka pierwsza), 119.000 zł za 729 m2 (druga) wym. ok.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26 348 m² 7,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Wólka Zamkowa, gmina Drohiczyn, województwo podlaskie. Działka o powierzchni 2,6348 ha, objęta pzp i opisana, jako działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł8 696 m² 217,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 696 m położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grabówka zaledwie kilka minut od Białegostoku. Teren idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 889 m² 40,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną we wsi Wólka Przedmieście w gminie Wasilków.Powierzchnia działki 7889 m2. Działka częściowo porośnięta lasem z dobrym dojazdem 400.

Szczegóły ogłoszenia

268 200 zł1 800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana, z wz pod zabudowę domu jednorodzinnego, w kameralnej części miejscowości Iwanówka/ gmina Turośń Kościelna/ podlaskie. Opis nieruchomości: - przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł7 795 m² 164,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 7 795 m w miejscowości Ciasne, tuż pod Białymstokiem (gmina Supraśl). Lokalizacja: działka położona jest przy samym lesie, co.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł613 m² 24,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (r III-VI, ł, ps,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona W zacisznym miejscu obręb halickie. Warunki zabudowy na 3 domy - zabudowa jednorodzinna powierzchnia 6000 m2. Wymiary: ok. 24 x 250 m. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 935 m² 196,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej położonej bezpośrednio nad jeziorem Orle w Płaskiej. Działka o powierzchni 1760m2 w kształcie trapezu idealna pod budowę domu rodzinnego ale.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł27 870 m² 3,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

I las na sprzedaż pod Knyszynem I 27870m2 Działka leśna nr 1031/3 w kształcie prostokąta o powierzchni 27870m2 w gminie Knyszyn, obręb Grądy, poniklica, wodziłówka. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł42 900 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę leśną w obrębie Grądy, poniklica, wodziłówka w Gminie Knyszyn. Nieruchomość ma powierzchnię 4,2900 ha i wymiary 40 x 1070 m. Numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka w sercu natury Borsukówka, gm. Dobrzyniewo Duże** **lokalizacja:** Borsukówka malownicza wieś w gminie Dobrzyniewo Duże Tylko **15 minut od Białegostoku** szybki dojazd, a za.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 235 m² 30,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 4235 m 2 , położonej w obrębie Baciuty , gm. Turośń Kościelna , w odległości ok. 15 km od Białegostoku i ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek - Dzikie, gmina Choroszcz Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni ok. 2000 m , położony w miejscowości Dzikie , gmina Choroszcz.

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł1 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** Działki w uroczej miejscowości ** Wieś Góra ** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż w miejscowości Góra - wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 001 m² 92,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2001 m - Walne, spokojna okolica, blisko jeziora Malownicza działka budowlana o powierzchni 2001 m , położona w miejscowości Walne, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł10 200 m² 88,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Północ Łomża zaprasza! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, inwestycję handlowo-usługową lub działalność przemysłową? Ta działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

72 800 zł1 400 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1400 m położona w urokliwej miejscowości Mulawicze (woj. podlaskie), zaledwie 12 km od Bielska Podlaskiego. Wymiary działki: 27 m x 51.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 885 m² 48,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości niezabudowana położona w malowniczym miejscu w sąsiedztwie lasu we wsi Zdrody Nowe, gmina Poświętne. Działka o łącznej powierzchni 2885 mkw, wymiarach szerokość 26.

Szczegóły ogłoszenia

312 116 zł44 588 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

-> 0% prowizji od kupującego <- Na sprzedaż kompleks trzech działek rolnych częściowo zadrzewionych w Pogorzelcach. Nieruchomość położona jest poza obszarem zwartej zabudowy wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka we wsi w gminie Brańsk. Aktualnie są uzyskiwanie warunki za budowy na dom jednorodzinny. Działka położona bardzo blisko drogi krajowej 66 ale nie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

352 320 zł2 936 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,29 ha. Działka o wymiarach 30x98 m z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 0,2936 ha ( 2936m ) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł35 608 m² 50,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną, składową, usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuły Las, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł3 567 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl nad jeziorem trzy wyjątkowe działki w Rospudzie Z przyjemnością prezentujemy trzy urokliwe działki rolne z możliwością zabudowy, położone w sercu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

377 624 zł3 631 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę inwestycyjną w Zabłudowie, bezpośrednio przy trasie na Bielsk Podlaski (dk 19) Teren o powierzchni 3631 m2 leży na obszarze, przeznaczonym w mpzp pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

4 524 000 zł1 077 m² 4 200,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Białegostoku ul. Dąbrowskiego Na sprzedaż działka o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1592m2 położona w Niewodnicy Koryckiej, 8 km od Białegostoku. Kształt- prostokąt, wymiary: 35x45,6m. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł12 381 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Porosły ** Działka pod inwestycje ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Porosły-kolonia zaledwie 1,5 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł41 900 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

4,19 ha lasu i ziemi rolnej przy trasie Ciechanowiec Siemiatycze Cena: 300 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: 4,1911 ha Lokalizacja: ciechanowczyk, gm. Ciechanowiec opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł4 933 m² 64,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 4933 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Pasynki, z szybkim dojazdem do Białegostoku (ok. 15 km). Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 909 m² 83,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż kotły, gm. Bielsk Podlaski Powierzchnia: 0,1909 ha Ta działka to prawdziwa perełka! Położona w miejscowości Kotły idealny dojazd od strony Sobótki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 535 m² 96,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Atrakcyjna działka rolno budowlana z budynkiem gospodarczym | Sobolewo k. Suwałk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki rolno budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 346 m² 13,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Rudka-Skroda, gmina Mały Płock o powierzchni 4346m2 z dostępem do rzeki Skroda. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 318 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* strabla * dwie duże działki * warunki zabudowy * Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek znajdującej się w miejscowości Strabla gm. Wyszki pow. Bielsk Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 045 m² 362,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1045 m , położona w Łomży przy al. Legionów jednej z głównych arterii miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij