dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 676 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka około 5 000 m2, świetna lokalizacja - Pieczurki, na skrzyżowaniu głównych ulic. Dojazd do działki drogą utwardzoną, działka częściowo wyłożona polbrukiem. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 828 800 zł20 320 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***nieruchomość gruntowa W mońkach***2,0320ha***idealna inwestycja***mpzp - mn** Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej w Mońkach. Powierzchnia, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej o powierzchni 5000 m2 w Porosłach gmina Choroszcz. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł6 334 m² 39,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 6332 m2, usytuowanej w malowniczej Rafałówce, gm. Zabłudów. Działka jest idealnym wyborem dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł11 967 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Sejny w otoczeniu lasów i czystej przyrody - miejscowość Kolonia Sejny, powiat suwalski, województwo Podlaskie. Mamy tu niemal 12 000.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł17 800 m² 7,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne w gminie Czyże, powiat hajnowski. Do sprzedaży 2 działki rolne położone w tym samym obrębie ewidencyjnym nr 11 Morze, gmina Czyże, powiat hajnowski. Działka nr 338.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 487 m² 50,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Krynkach w powiecie sokólskim. Idealna pod dom - cisza spokój i bliskość natury gwarantowane!. Sokółka (gmina) i Krynki - te nazwy już mówią wiele! Mówią czego.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 995 m² 36,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z widokiem na jezioro Rospuda Czarne, gmina Filipów Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej położonej w miejscowości Czarne,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 065 m² 280,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działek znajdujących się w miejscowości Karakule, gm. Supraśl., przy zbiegu ulicy Czereśniowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 500 m² 74,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz swojej enklawy, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, świeże powietrze, piękne krajobrazy, ale jednocześnie będziesz cały czas blisko cywilizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

171 500 zł1 225 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m , położona w spokojnej części Brańska, w otoczeniu zieleni i z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

3 488 000 zł6 976 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka-teren sportowy- na osiedlu Słoneczny Stok Sprzedam atrakcyjną działkę na osiedlu Słoneczny Stok w Białymstoku! Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę położoną na osiedlu Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

117 370 zł1 067 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1067 m 2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Małe Raczki, gmina Raczki. Teren działki w kształcie prostokąta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł5 174 m² 666,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

I zabudowana działka luksusową rezydencją na obrzeżach Białegostoku I Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość zabudowaną rezydencją w stanie deweloperskim (dom o powierzchni 916m2),.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł29 869 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Położenie nieruchomości: obręb (0045) Szymki, gmina Michałowo, powiat białostocki, województwo podlaskie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna-leśna, odznaczona w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3214 m , położona w miejscowości Niewodnica Kościelna, gmina Turośń Kościelna. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 009 m² 105,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w obrębie Żuki , gm. Zabłudów , w odległości ok. 12 km od Białegostoku. Teren przedmiotowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***10 km od białegostoku *** piękna okolica *** Zapraszamy na prezentację działki o powierzchni 3600 M2 w Jaworówce gmina Dobrzyniewo Duże , w okolicy jest zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 332 m² 738,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę produkcyjną i usługową Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

54 999 zł5 300 m² 10,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***sprzedam działkę leśną***5300m2*** Oferujemy do sprzedaży działkę leśną powierzchni 5300m2 , położoną w obrębie Lipniki , gm. Tykocin. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę rolną o pow. 22000 m2 w Gregorowcach w gm. Orla. Działka przeznaczona do uprawy, hodowli lub zabudowy. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 286 m² 186,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 977 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna pod inwestycje, położona nieopodal Białegostoku w Michałowie. Działka o powierzchni 6977 m2 stanowi idealną okazję dla osób poszukujących przestrzeni pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

2 473 600 zł12 368 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna w sercu uzdrowiska Supraśl! Na sprzedaż działka o powierzchni 12 368 m , łącząca potencjał komercyjny z unikalnymi walorami przyrodniczymi regionu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych ok 8 km od Ogrodniczek , 7 km od miejscowości Supraśl i 10 od Białegostoku. Każda działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Wymiary :ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 300 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki nad samym zalewem Siemianówka. Działka objęta mpzp zabudowa pensjonatowo - hotelowa , bezpośredni dostęp do linii brzegowej. Dojazd: droga asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zapoznania się z tą idealnie położoną działką, zaledwie 25 min od Białegostoku niedaleko miejscowości Turośń Kościelna. Wspaniałe miejsce dla rodziny chcącej żyć blisko.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 484 m² 68,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 3484 m . Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co daje wiele możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł988 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 988 m w malowniczej Siemianówce, ul. Łąkowa Prezentujemy wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 988 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość jest położona przy granicach miasta Łapy, kształtna, idealna pod dużą inwestycję. Duża, blisko 27200m2. Świetnie skomunikowana: białystok- 40 min, wysokie Mazowieckie -25 min,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 000 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu z indywidualnymi warunkami zabudowy? Interesuje Cię oferta poniżej 100.000 zł? Mam coś, co z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka pod zabudowę jednorodzinną*** Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Istok. Nieruchomość w kształcie prostokąta, sucha, płaska, zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł13 505 m² 11,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,3505 ha położona w miejscowości Klepacze, gmina Choroszcz, powiat białostocki. Nieruchomość obejmuje tereny łąk trwałych, lasu oraz gruntów pod.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł42 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4,24 ha w Siemionach z dostępem do drogi publicznej oraz możliwością uzyskania warunków zabudowy. Media w zasięgu, spokojna okolica, idealna pod zabudowę siedliskową lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży klimatycznie położonych działek w miejscowości Szczepankowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomości w okolicy lasu, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 613 m² 73,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1612 m2, położoną w malowniczej miejscowości Milejczyce. Nieruchomość o regularnych wymiarach, szerokość 34 m i długość 46 m,.

Szczegóły ogłoszenia

335 692 zł11 989 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolno-leśna, 1,1989 ha w sercu Podlasia, we wsi Uhowo gm. Łapy. Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży pięknie położonej nieruchomości gruntowej we wsi Uhowo, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest zlokalizowana w Białymstoku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

242 700 zł809 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na terenie objętym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren na którym położona jest działka oznaczony jest symbolem mnu (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 765 000 zł13 618 m² 349,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - powierzchnia 13618 m2 w jednej części (10 działek), zlokalizowana w Ignatki-Osiedle, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Przeznaczenie: usługowe oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij