dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 676 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** przestronne I kształtne działki W zaczerlanach *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonych działek w Zaczerlanach Kolonii. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Dąbrowie Białostockiej ok. 30 km od Sokółki. Dojazd drogą gminną asfaltową. Wymiary : 29m x 30m Media: -prąd na działce - woda,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł984 m² 188,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę do zabudowy mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 984 m2 położoną przy ulicy Białowieskiej w Bielsku Podlaskim. W pobliżu sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł28 880 m² 7,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę leśną o powierzchni 2,9 ha, szczuczyn pow. Grajewski. Las został posadzony na użytkach rolnych klasy V i VI w 2002 roku. Przybliżona struktura drzewostanu to: - olcha.

Szczegóły ogłoszenia

223 020 zł3 186 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 3186m , położoną w spokojnej i urokliwej okolicy, w otoczeniu zieleni i czystego powietrza. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 478 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 527 m² 169,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna duża działka o powierzchni 1527m2 zlokalizowana w miejscowości Janowicze gm. Juchnowiec Kościelny. Działka położona jest w odległości ok. 14 km od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

3 230 231 zł40 889 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona ok. 20 km od Białegostoku. Wymiary: ok 176mx 243mx 143mx 117mx 176m. Media: -prąd w drodze -woda w drodze Dojazd droga utwardzoną powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł10 148 m² 142,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 10 148 m , położona bezpośrednio nad jeziorem Dręstwo, z własną linią brzegową oraz przeznaczeniem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu pięknie położoną działkę z wydanymi warunkami zabudowy, z możliwością budowy domu w miejscowości Kowalowce. Dojazd drogą żwirową, ~1km od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 180 m² 25,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 13 działek z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny miejscowość Józefowo, gmina Gródek. Powierzchnia działek: od 2165 m do 2640 m Cena: od 25 zł/m Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł157 921 m² 7,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko z zabudowaniami i dużym gruntem - Berżałowce, powiat sejneński Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 15,792 ha, położona we wsi Berżałowce,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 001 m² 33,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 3001 m 2 , położonej w obrębie Baciuty , gm. Turośń Kościelna , w odległości ok. 15 km od Białegostoku i ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Sucha Rzeczka, gmina Płaska, powiat augustowski w malowniczym otoczeniu lasów, jezior i szlaków turystycznych, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**świdry- dobrzyce***działka O powierchni 3312 m2**tylko 4 km od grabowa***tylko W dobrym domu*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej we wsi Świdry Dobrzyce gm. Grabowo woj.

Szczegóły ogłoszenia

678 600 zł17 400 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna *** malownicza miejscowość blisko lasu *** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki położonej w gminie Czarna Białostocka w miejscowości Złota Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Atrakcyjna działka usługowa w Grajewie Jeśli jesteś inwestorem, przedsiębiorcą lub prowadzisz własny biznes ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: grajewo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 671 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* siedlisko Strabla * działki ze stawem * Działki rolne, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 34119m2 w malowniczej wsi Strabla gm. Wyszki. Na terenie nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł9 865 m² 8,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna - gm. Michałowo, tajnica Górna Działka leśna o pow. 9865 m (nr ewid. 792, obręb 0047), położona w kompleksie leśnym między Tajnicą Górną, juszkowym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

149 040 zł1 242 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż działki rolne z warunkami zabudowy położone w malowniczej miejscowości Iwanówka, przy ul. Radosnej, gmina Turośń Kościelna, woj. Podlaskie. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 000 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na budowę domu , położona w atrakcyjnej okolicy Bielska Podlaskiego. To doskonała alternatywa do budowy domu w stosunku do budowy w samym mieście , za tą samą kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka inwestycyjna 9256 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł17 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-leśna 1,78 ha Zajma, gm. Michałowo Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 1,78 ha, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł87 200 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwy las o powierzchni niespełna 8,72 hektara, położony w malowniczej miejscowości Świrydy, w powiecie bielskim. Na działce rośnie: - ok. 20-letnia topola osiki - ok.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 050 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek blisko Grajewa Malowniczo położone działki w okolicy lasu od 1000 do 1600 m2 pod zabudowę mieszkalną. Działki są równe, suche, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 200 m² 138,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka o powierzchni 4200 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Halickie, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

123 355 zł1 067 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1067 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut drogi od Łomży. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

300 300 zł3 003 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 3003 m , która posiada wydane warunki zabudowy oraz prąd na działce, co pozwala na szybkie rozpoczęcie inwestycji. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działki pod budowę domów jednorodzinnych w gminie Szudziałowo miejscowość Dziewiczy Ług. Działki mają powierzchnię od 1 tys., do prawie 7 tys. Docelowo w tej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 560 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

****działka Budowlana 1560m2**** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej zlokalizowanej we wsi Karakule gm. Supraśl (8km od Białegostoku). Działka narożna znajdująca się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł6 000 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną z koncepcją na budowę 6 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: zaścianki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka rolna 2718m2***zaciszne,piękne miejsce***okolice sokółki*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w Gliniszczach Wielkich Nieruchomość otoczona działkami siedliskowymi, domami.

Szczegóły ogłoszenia

1 201 600 zł3 004 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości- sielachowskie (gm.Wasilków). Działka o powierzchni 3004m2 ( 400zł/m2) z wydanymi warunkami zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 943 m² 113,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Dreństwie, w otoczeniu domów letniskowych i jednorodzinnych, ze służebnością dojścia i plaży nad jeziorem Dreństwo. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 700 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w dobrej cenie w obrębie Zastawa Krzyże w Białowieży. Działka o wymiarach 25 x 228 m w kształcie prostokąta jest równa. Obszar jest porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł6 464 m² 6,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w obrębie Olchówka gm. Narewka, woj. podlaskie. Klasyfikacja gruntowa - rolna rv Powierzchnia działki 6462.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł838 m² 269,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek w Halickich 838 m -260000pln pozostałe :840 m2 ,841 m2 ,889m2 ,12113m2 Opis: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł17 000 m² 3,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna odznaczona w ewidencji gruntów jako działka o nr 392, położona w obrębie (0045) Szymki, gmina Michałowo, powiat białostocki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 056 m² 851,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki na swój wymarzony dom lub terenu inwestycyjnego? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy zlokalizowaną przy zacisznej ul. Komety.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij