dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 676 ogłoszeń

1 028 600 zł5 143 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu komercyjną nieruchomość w Hajnówce przy ul. Targowej. Działka ma 5143m2, jest w kształcie prostokąta wymiary ok 63m x 80m. Działka jest oznaczona w mpzp symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł4 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana blisko jeziora*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w malowniczej miejscowości Tobołowo, położonej w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 641 500 zł46 900 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***duża działka rolna W pobliżu czarnej białostockiej *** media przy działce *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki rolnej o łącznej powierzchni ok 4,69 ha.

Szczegóły ogłoszenia

75 400 zł4 400 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na wyłączność tylko u nas! Zalesiona działka budowlana 4 400 m Igryły, gm. Sokółka Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczo położonej działki w urokliwej wsi Igryły,.

Szczegóły ogłoszenia

173 800 zł7 900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka W malowniczej wsi soce *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej w urokliwej wsi Soce. Działka o powierzchni ok 7900 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

90 090 zł3 003 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł391 m² 639,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę o powierzchni 391 m2 w miejscowości Szelment, u podnórza Góry Jesionowej (252 m n.p.m.), wznoszącej się ponad urokliwą.

Szczegóły ogłoszenia

15 404 050 zł44 411 m² 346,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w okolicy komercyjnej- pod usługi, obiekty handlowe o pow. sprzedaży 2000m2 oraz obiekty produkcyjne. Trzy działki o powierzchni 44 411 m2 przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 010 m² 127,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Za jedyne 129000 zł mogą Państwo stać się właścicielem nieruchomości gruntowej położonej w gminie Dobrzyniewo Duże. Na sprzedaż trafia działka o powierzchni 1010m2 i wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł7 725 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa położona 6 km od Kuźnicy , 16 km od Sokółki i 30km od Białegostoku. Media: -prąd , woda ,telekomunikacja w drodze Wymiary :ok 31mx 279mx 30mx 308m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 374 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości niezabudowanej położonej - Dobrzyniewo Kościelne o pow. 1374m2. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 008 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Rafałówka, gm. Zabłudów. Okolica gwarantuje piękne widoki, a także ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 100 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o powierzchni 2100 m2 tuż przy drodze do Ełku, z ogromnymi możliwościami - idealna pod inwestycję. W pobliżu znajdują się hurtownie,domy jednorodzinne,przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł5 654 m² 109,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka o powierzchni 5654 m2 położona na obrzeżach miasta choroszcz, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł761 m² 275,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 761 m , położona w miejscowości Kuriany, tuż przy granicy Białegostoku. Najważniejsze atuty nieruchomości: *wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynajmę działkę w dobrej lokalizacji na os. Piasta, skrzyzowanie ul. Piastowska, z ul. Sosabowskiego w dobrze widocznym miejscu od ulicy. Działka narożna wysypana grysikiem, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł19 854 m² 8,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,9854 ha - okolice Bobrownik | gmina Sokółka ( działka obok również do sprzedaży, w innym ogłoszeniu) Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 19 854 m (1,9854 ha) ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 262 000 zł34 800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokata kapitału, blisko jeziora Działka z warunkami zabudowy w kształcie rombu o powierzchni 34800m2 w miejscowości Bolesty w gminie Raczki. Działka przeznaczona pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 602 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m, położona w miejscowości Śniadowo, bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostrowią.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 335 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 1335 m2 z bezterminowymi warunkami zabudowy Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Halickie (gmina Zabłudów). Kameralna okolica w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł7 164 m² 134,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Studziankach, zaledwie 20 km od Białegostoku! Jeśli szukasz idealnego miejsca do budowy domu z przestrzenią na realizację innych planów, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 504 m² 299,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, idealna pod inwestycję. Lokalizacja w miejscowości Księżyno w bliskiej odległości od Białegostoku, zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

586 200 zł4 885 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,48 ha. Działka o wymiarach 50x98 m z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 0,4885 ha ( 4885m ) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 336 m² 161,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z potencjałem - 2336 m2 ze stodołą, blisko miasta Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z wygodą szybkiego dojazdu do miasta? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

286 075 zł57 215 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o powierzchni łącznej 5,7215ha położone w obrębie ewidencyjnym 0030 Wilczewo, gmina Stawiski. a) działka oznaczona numerem 429/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 056 m² 97,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w centrum miasta Choroszcz. Media : - prąd ,woda ,kanalizacja ,gaz, światłowód przy działce. Nieruchomość przeznaczona : - pod budowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną w Rodzinnych Ogródkach Działkowych Dojlidy w Białymstoku. Idealna do wypoczynku i uprawy roślin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł906 m² 1 103,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 906 m położona w Białymstoku. Działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym, idealna pod budowę domu jednorodzinnego, bliźniaka lub.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 000 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 6 działek budowlanych o powierzchni 3000m2. * 1 ,2 ,4 ,6-każda z działek posiada warunki zabudowy pozwalające na wzniesienie 2 budynków mieszkalnych i 2 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 825 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dwie działki o łącznej powierzchni 2825 mkw w miejscowości Rafałówka w gm. Zabłudów. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł5 896 m² 12,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w gminie Choroszcz - Barszczewo, ul. Laurowa. Sprzedawana działka to nieruchomość gruntowa o powierzchni 5.896 m 2 o numerze geodezyjnym 193/2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł23 178 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Rolno-Leśnej - Kotowina, gm. Bakałarzewo Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o charakterze rolno-leśnym, położona w miejscowości Kotowina,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Giełczynie, gmina Łomża o pow.ok.1200m2. Działka o kształcie prostokąta, położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej. Na teren na którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane położone w Niewodnicy Nargilewskiej, gmina Juchnowiec Kościelny. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł15 477 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna gm. Choroszcz Atrakcyjnie położona działka rolna blisko drogi S8 w kształcie prostokąta o powierzchni 15400 m2 w miejscowości Choroszcz. Działka objęta mpzp. Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

********działka rolna 17028 m2 420000pln****** Nieruchomość położona w powiecie zambrowskim, w miejscowości kołaki kościelne. Działka znajduje się niedaleko trasy S8, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

166 900 zł1 011 m² 165,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Protasy (gmina Zabłudów) idealne miejsce pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 200 m² 27,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 3200 m nad rzeką | Krasne-Ciasne | gm. Supraśl Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Krasne-Ciasne, w gminie Supraśl w wyjątkowym, naturalnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 053 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Baciuty - 3053m2 * Działka z potencjałem Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Baciuty, gm. Turośń Kościelna. Działka mieści się zaledwie 10 minut drogi od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł20 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka rolna W miejscowości mokre**2ha** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Mokre. Działka o powierzchni wynoszącej około 2ha posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 608 069 zł4 042 m² 397,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*atrakcyjna działka * bardzo blisko białegostoku * sobolewo * Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij