dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 675 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

**pięknie położona działka w Nowym Aleksandrowie wydane wz** Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę w miejscowości Nowe Aleksandrowo przy ulicy Polnej, gmina Dobrzyniewo Duże.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł1 244 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na terenie objętym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren na którym położona jest działka oznaczony jest symbolem mnu (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 402 m² 195,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy znajdująca się w Nowodworcach przy ul. Lipowej w gminie Wasilków o powierzchni 1.402 m 2. Dane: - numer geodezyjny - 1263/5 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa, zalesiona działka z dostępem do czystego, kameralnego jeziora Wierśnie. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i prywatności z dala od turystycznego.

Szczegóły ogłoszenia

248 380 zł1 129 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 700 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1700 m położona w Raduninie, malowniczej wsi leżącej w sercu Puszczy Knyszyńskiej, w gminie Gródek. Działka w projekcie planu ogólnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 842 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania siedlisko w gminie Michałowo na dużej działce 5842m2. Nieruchomość położona ok. 32km od Białegostoku ,6 km od Michałowa 5 min od Puszczy Knyszyńskiej. Dojazd droga gminną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 980 m² 30,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę zaledwie 3 km od centrum miejscowości Tykocin (gmina Tykocin, woj. podlaskie) w spokojnej i malowniczej okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 201 m² 149,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z wz. w Zwierkach ok 7 km od Białegostoku Oferuje na sprzedaż przestronna działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6009m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

120 760 zł3 019 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3019 m , położona w urokliwej miejscowości Kosmaty Borek (gmina Czarna Białostocka). To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł19 800 m² 45,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Rybniki, gm. Wasilków pow. Białostocki. Działka o powierzchni 19 800 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 196 m² 221,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka gotowa pod budowę domu - blisko i wygodnie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1196 m2 położonej w miejscowości Księżyno. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna przy asfaltowej drodze Augustynka, gm. Nurzec-Stacja Na sprzedaż działka rolna o numerze 36/2, położona w miejscowości Augustynka (obręb 0002), gmina Nurzec-Stacja, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Tykocin. Wszystkie działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: droga na Kiermusy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 815 m² 137,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1815m2 w miejscowości Kudrycze. Wymiary: ok.35.15m x 45.42m plus droga o szerokości 5m2 i długości 45m2. Media: prąd w drodze. Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 585 m² 83,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Nieopodal rzeka, można tutaj podziwiać gwiaździste niebo albo wybrać się do lasu na grzyby. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 200 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***działka budowlana 1200 m2***atrakcyjne miejsce***15km od białegostoku*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w gminie Dobrzyniewo Duże. Na nieruchomość wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł980 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest przy ul. Polnej w Bielsku Podlaskim. Nowe osiedle, spokojna okolica! Media: wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł2 270 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2270 m Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny, tylko 15 min od Białegostoku! Szukasz spokojnego miejsca pod swój wymarzony dom na wsi, z jednoczesnym szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł5 767 m² 198,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę 5 767 m pod zabudowę jednorodzinną blisko miasta w w dogodnej lokalizacji w miejscowości Karakule. Karakule to miejscowość położona zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł6 339 m² 6,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Drozdowo gmina Piątnica składająca się z dwóch działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 792/1 i 792/2 o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 254 m² 220,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w miejscowości Sobolewo. Powierzchnia działki ok- 1250m2. Wymiary: szerokość ok 30m Długość ok 42m Media Prąd w drodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Polecamy Państwu dwie ładne działki o pow. po 3000m2 w Kolonii Baciuty. Wydane aktualne warunki na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - kolonia zabłudów, gm. Zabłudów | nr ewid. 18/35 | 0,3633 ha Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o numerze ewidencyjnym 18/35, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 446 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 1446m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 346 m² 13,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Rudka-Skroda, gmina Mały Płock o powierzchni 4346m2 z dostępem do rzeki Skroda. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane są w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - tylko 12 km od centrum Białegostoku! Powierzchnia: - działka nr 1 - 1680 m - działka nr 2 - 1200 m - działka nr 3, 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 200 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana***1200 M2***15 minut od augustowa*** Dobry Dom Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 349 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż: dz. nr 22893/26 o pow. 1349 m2 Łomża Działka położona jest na terenie województwa podlaskiego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

272 050 zł5 441 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka położona w Kołpakach gm. Zabłudów. Na końcu działki urokliwa rzeczka. Opiekun oferty: artur Nowakowski   . Ardvil group= bezpieczne transakcje od 1996r. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 741 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1741 m , położona w urokliwej miejscowości Ruda (gmina Krypno Kościelne). Lokalizacja i dojazd Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3000 m , położonej w malowniczej Niewodnicy Nargilewskiej, gmina Juchnowiec Kościelny zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 586 m² 39,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży siedliska położonego w uroczym miejscu między Hajnówką , a Bielskiem Podlaskim we wsi Berezewo Stare. Dokładnie to 3 działki o powierzchni: nr 185/6- 0.2961ha, Br/RIVa.

Szczegóły ogłoszenia

63 350 zł18 100 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2 duże działki rolna położone obok siebie o powierzchniach i cenach: - 1,81 ha- w cenie 78000 złotych-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka z 5 x wz na zabudowę jednorodzinną w Studziankach* Ciekawa oferta inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę z 5 decyzjami o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł13 498 m² 14,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna na sprzedaż 1,3498 ha Suwałki, obrzeża miasta Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 13 498 m , położona na obrzeżach Suwałk w otoczeniu przyrody, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 112 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana łącznie 5112 m Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny Oferuję na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 2790 oraz 2330 m, położone w miejscowości Wólka,.

Szczegóły ogłoszenia

205 239 zł1 591 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię cisza, świeże powietrze i widok natury a jednocześnie w kilkanaście minut możesz być w centrum Łomży. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł18 707 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa cena! Oferujemy Państwu malowniczą działkę na Pojezierzu Suwalskim! Działka w pobliżu 3 jezior: jez. Gajlik, jez. Kelig, jez. Pilwie Działka o powierzchni 1,8707 ha Klasoużytek: rv,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona W zacisznym miejscu obręb halickie. Warunki zabudowy na 3 domy - zabudowa jednorodzinna powierzchnia 6000 m2. Wymiary: ok. 24 x 250 m. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 084 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3084 m , położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Nowodworce. To doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i jako.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij