dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 675 ogłoszeń

530 000 zł27 400 m² 19,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w cichej i malowniczej miejscowości Szablaki, gmina Turośl o powierzchni łącznej 27400m2 (2,7400ha). Na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 104 m² 318,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka w własnym lasem, o powierzchni 3104 m2, pod zabudowę domu jednorodzinnego w kameralnej i cichej części miejscowości Nowodworce /gmina Wasilków/podlaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 działki położone w gminie Wyszki, powiecie bielskim. Dojazd drogą gminna utwardzoną. -3 działki o powierzchni 3000m2 i wymiarach ok 60m x 53m -jedna o pow. 5363.

Szczegóły ogłoszenia

144 400 zł1 217 m² 118,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja - idealne miejsce pod wymarzony dom Biuro Bluedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 7 ostatnich działek budowlanych dostępnych z pierwotnej puli 12, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

952 434 zł15 118 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej w Zagruszanach o powierzchni 15118m2 (1,5118 ha). Działka idealna do podziału na mniejsze działki budowlane. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

290 070 zł879 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj W bajecznej scenerii: działki w Klepaczach k. Białegostoku z mpzp! Możesz stać się właścicielem jednej z działek na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 280 m² 228,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***okazja ***bez pcc I opłaty notarialnej***juz tylko działki do wyboru***otulina lasu** *** piękne miejsce na budowę domu *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnie położonych działek.

Szczegóły ogłoszenia

909 720 zł3 249 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 3249 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Augustowa miasta o ogromnym potencjale turystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 735 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1735 m , położona w niezwykle klimatycznej wsi Soce, jednej z pereł Krainy Otwartych Okiennic miejsca znanego z tradycyjnej drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł16 700 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Doskonała inwestycja, super lokalizacja-Sobolewo Powierzchnia 1 6700 m2 Wymiary ok: 121mx168mx117mx125m Działka z wydanymi warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych. Idealna oferta na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31 972 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3,19 ha położona w miejscowości Obrytki gmina Szczuczyn w odległości około 250 m (w linii prostej) od drogi ekspresowej, oznaczona numerem.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł3 010 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjne działki rolno-budowlane o powierzchniach od 3010 m do 3030 m , położone w miejscowości Ruszczany, gmina Choroszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 507 m² 163,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5507 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie S8, ok. 20 km od Białegostoku. Nieruchomość jest w trakcie uzyskiwania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 16135 m , zlokalizowaną w miejscowości Ostrów Północny w gminie Szudziałowo w powiecie sokólskim w woj. podlaskim.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł13 228 m² 57,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: bakałarzewo | gm. Bakałarzewo | pow. suwalski Marzysz o własnym kawałku ziemi z dostępem do jeziora, w miejscu gdzie króluje cisza, las i zapierające dech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz działki rolnej w malowniczej okolicy? Zobacz naszą ofertę i zrób krok do spełnienia swojego marzenia! **zdjęcie poglądowe** drbroker Nieruchomości ma dla Ciebie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,3000 ha, położonej w miejscowości Poczopek, gmina Szudziałowo, powiat sokólski, województwo podlaskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 000 m² 194,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana***bliskość lasu*** 12 km od białegostoku*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w Dobrzyniówce. Na działce znajduje się domek z bala , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki z dobrym dojazdem - gratka dla inwestorów i nie tylko. Zapraszam do zakupu działek z myślą o lokowaniu kapitału To doby start dla potomnych lub zabezpieczenie swojej.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Osowiczach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 110 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy na prezentację działki położonej w Leńcach w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość usytuowana w urokliwej okolicy wokół pól , lasów oraz płynącej nieopodal rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 373 m² 67,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentacje działki położonej w Białowieży przy ul. Granicznej. Jest możliwość zakupu większej powierzchni. Numer działki: 144/61 Identyfikator działki: 200502_2.0002.144/6 Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 935 m² 14,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona 26 km od Sokółki i 45km od Białegostoku Wymiary: około 30m x70m Klasoużytki : Ł IV- 0,1935 Dojazd drogą gminną utwardzoną. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł985 m² 913,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w mieście blisko centrum Działka budowlana w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 985 m2 w miejscowości Białystok w dzielnicy Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

54 600 zł4 200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Krynkach ok 26 km od Sokółki i 45 do Białegostoku Wymiary :około 23mx 190m klasoużytki : łiv -0,1580 łv -0,2620 Malownicza działka położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 400 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejsce dla osób szukających ciszy w otoczeniu przyrody na skraju prastarej Puszczy Białowieskiej. Działka położona w gminie Dubicze Cerkiewne w malowniczej wsi Wojnówka. Wydane są.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Siemianówka, w pobliżu jednego z największych zbiorników wodnych w regionie Zalewu Siemianówka. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

22 580 000 zł161 292 m² 139,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy trasie S8 16,2 ha w strefie gospodarczej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej o powierzchni 16,2 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

89 050 zł685 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy w gminie Dobrzyniewo Duże. I -750 m2 II - 685m2 III - 850m2 Media ; -prąd ,woda ,telekomunikacja w drodze Dojazd drogą gminną utwardzoną (w.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł5 100 m² 172,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 320 m² 59,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane położone we wsi Lipina, gmina Sokółka. W ofercie dwie działki z warunkami zabudowy każda.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***super promocja***cztery działki budowlane blisko białegostoku, a jednocześnie daleko od zgiełku miasta*** ***śpiesz się dokonaj wyboru ***została tylko 1 działka*** Zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł23 883 m² 11,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki w Zabłudowie 23883m2 * pierwsza rolno budowlana 18428m2 wymiary: 77m x234m -prąd w drodze -dojazd drogą gminną utwardzoną -klasoużytki: ł IV-0,1481 psiv-0,078 psv-0,8186.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł612 m² 212,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Działki w kształcie prostokąta o powierzchni 612m2. Media(energia elektryczna, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 877 m² 157,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1877 m z budynkiem mieszkalnym Łapy-Osse Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1877 m , położona w miejscowości Łapy-Osse.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej znajdującej się w gminie Raczki, w miejscowości słoboda. Lokalizacja działki umożliwia uzyskanie w Gminie Raczki pozytywnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia działka położona w małej wsi w gminie Nurzec Stacja , w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Brak sąsiadów z jednej i drugiej strony , zbudowania są tylko po przeciwnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 823 m² 97,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urok Podlasia i spokojna okolica Działka za miastem z aktualnymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - w sąsiedztwie lasu i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 533 m² 130,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu piękną działkę.