dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 676 ogłoszeń

128 000 zł2 700 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-budowlana lub inwestycyjna- doskonała lokalizacja przy Via Carpatia. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) , z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 116 m² 87,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ciekawie położoną działkę w Krypnie Kościelnym. Świetny dojazd z Białegostoku -35 min i Knyszyna- 10 min. Nieruchomość położona jest wśród pól.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł4 000 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu piękną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 318 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* strabla * dwie duże działki * warunki zabudowy * Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek znajdującej się w miejscowości Strabla gm. Wyszki pow. Bielsk Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

353 520 zł2 946 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,29 ha. Działka o wymiarach 30x98 m z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 0,2946 ha (2946m ) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł10 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane z aktualnymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Łączna powierzchnia działek ponad 1 ha zlokalizowane tuż przy granicy Białymstoku (wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł12 590 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** zainwestuj pieniądze I ciesz się zyskiem *** duża działka *** pełne media *** porządana lokalizacja *** Zapraszamy Państwa serdecznie na prezentację działki zlokalizowanej w Hajnówce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w gminie Juchnowiec Kościelny położona ok : 7 km od Białegostoku Nieruchomość posiada wz na dom jednorodzinny. Media : -prąd, gaz, telekomunikacja w drodze, - woda.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł6 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę działki położonej w rozwijającej się miejscowości Śliwno. Region lubiany przez turystów. Aktracje które są w pobliżu to kładka Śliwno - Waniewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł14 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,4 ha , położonej w obrębie Nowinka , gm. Szudziałowo , powiat sokólski, woj. podlaskie w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 740 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i ładna działka pod wymarzony dom! - Zwierki Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) jedynie 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 136 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

****działka Budowlana 2136m2, krynice**** Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej położonej we wsi Krynice gm. Dobrzyniewo Duże (15km od Białegostoku). Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***super cena*** piękne miejsce na budowę domu - 10 minut od białegostoku *** ***3000M2 *** Zapraszam na prezentację idealnej działki o powierzchni 3000m2 i wymiarach 27mx110m Teren gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży przedstawia! Jeśli marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój są codziennością, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

243 900 zł1 109 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu 1 z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł700 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Choroszcz Na sprzedaż 4 działki o powierzchni około 700 m2, objęte mpzp z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działki położone w Fastach gmina Dobrzyniewo Duże. Do wyboru pięć działek, które można kupić oddzielnie lub łącznie. Poszczególne numery geodezyjne i powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia grunt na terenie Milejczyc w powiecie Siemiatyckim. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą następujące rodzaje gruntów: lasy 29,50ha, grunty orne 9,50 ha , łąki 2ha, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 500 zł1 065 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli marzysz o własnym domu w cichym i spokojnym miejscu ta oferta jest właśnie dla Ciebie! *** tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł64 689 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam na prezentacje działki położonej nad rzeką Narew. Są to dwie działki w jednym kawałku, co ważne na działkę przysługuje dofinansowanie na tereny bagienne, działka generuje stały.

Szczegóły ogłoszenia

180 060 zł3 001 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z linia brzegową rzeki Jegrzni. Rajgród, gmina Rajgród. Działka o powierzchni 3001 m2. Zlokalizowana na terenie nowo powstałego osiedla. Dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

64 710 zł1 438 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ptaki, gmina Turośl o powierzchni 1438m2. Ptaki - miejscowość w gminie Turośl położona jest w odległości około 45 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł2 080 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*działka leśna W otulinie narwiańskiego parku narodowego* Oferujemy do sprzedaży działkę leśną nr 17 o powierzchni 0,2080 ha , położoną w obrębie Łupianka Stara , gm. Łapy.

Szczegóły ogłoszenia

101 322 zł1 299 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1299m położonej w miejscowości Ciechanowiec. To wyjątkowe miejsce dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

294 224 zł2 072 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Pogodnej o powierzchni 2072m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 209 m² 380,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1209 m , składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 60/11 i 60/12, położonych we wsi Rybczyzna w gminie Rajgród, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki Hryniewicze, 5 km od Białegostoku 9 180 m i 22 494 m Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Hryniewicze, zaledwie 5 km od centrum Białystok. Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł3 003 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości położonej w miejscowości Knyszyn. Zaledwie 30 min od Białegostoku! Piękna, spokojna okolica jest idealna pod rekreację. Działki nie posiadają wz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł12 773 m² 234,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu w granicach miasta, który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla inwestora, który widzi potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To tutaj zaczyna się historia Twojego idealnego domu! Budzisz się wśród zieleni, oddychasz świeżym powietrzem i słyszysz tylko naturę - czujesz spokój, którego od dawna Ci brakowało. Ciasne.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 000 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana, o powierzchni 1000 m2 położona przy lesie, w prężnie rozwijającej się miejscowości Skrybicze, gmina Zabłudów. W okolicy nowe domy wolno.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 689 m² 97,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne w Sokółce. Działka składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł18 945 m² 78,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do naszej oferty trafia działka rolna położona w miejscowości Letniki ( gmina Dobrzyniewo Duże). Wydane warunki zabudowy na 18 domów w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki według.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 090 m² 138,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***kształtna działka 6km od białegostoku***super cena** gmina choroszcz*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej w gminie Choroszcz, 3 km od Barszczewa Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 675 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki na sprzedaż nad malowniczym Jeziorem Rospuda. Zaledwie 300 metrów w linii prostej dzielą tę oazę od brzegów jeziora, oferując niezapomniane widoki.

Szczegóły ogłoszenia

26 500 zł2 650 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***dwie działki leśne*** 1500M***1000M*** Oferujemy do sprzedaży działki leśne powierzchni 1500m oraz 1000m , położone w obrębie Klewinowo , gm. Juchnowiec Kościelny. Działki o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł17 400 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna o powierzchni 1,74 ha położona jest w malowniczej otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu urokliwej wsi Smolniki. Znajduje się na wzniesieniu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 046 m² 210,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje wyjątkowej, pięknej, kształtnej działki o powierzchni 1046m2! Działka o wymiarach 26,47x39,52m położona jest w miejscowości Turośń Kościelna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

** spokojna okolica ***nad rzeką narew*** działka 3050M*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Śliwno, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

164 700 zł3 666 m² 44,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Serskim Lesie o powierzchni 6000 m2, w kształcie dwóch prostokątów. Na działce ustalony został mpzp o symbolu 3mn-zabudowa jednorodzinna. Minimalna.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł11 047 m² 4,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowaną w obrębie wsi Kościuki w Gminnie Choroszcz o powierzchni 11047 mkw. Oznaczenie klasoużytków działki to łąki i las.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij