dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 675 ogłoszeń

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjnie zlokalizowana, kształtna działka(kwadrat) o powierzchni 900m2, położona w Dobrzyniewie Dużym przy ulicy Łąkowej. Aktualne warunki zabudowy (dom 1-rodzinny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 522 500 zł5 075 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości prezentuje nieruchomość gruntową w Choroszczy o pow. 5074 m2 przeznaczoną pod zabudowę usługową lub mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana: - 12,8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł4 320 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Rowele, gm. Rutka Tartak, powiat Suwalski. Grunt o pow. 4320 m2 - usytuowany jest ok. 30 km od Suwałk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***piękna działka z dala od zgiełku miasta nad Zalewem Siemianówka*** Polecam Państwu Piękną zagospodarowaną działkę położoną w malowniczej wsi Siemianówka gmina Narewka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość w miejscowości Wasilków. Na sprzedaż kształtna działka o powierzchni 1050m2. Wymiary nieruchomości to 22x47. Dostęp do energii elektrycznej. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

112 860 zł1 026 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1008m do 1639m Nowogród, ul. Sosnowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowogród przy ul. Sosnowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m położona w miejscowości Czarna Wieś Kościelna. & lokalizacja i dojazd: działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

96 160 zł1 202 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1202 m2 do 2532 m2 położone w Brańsku, gmina Brańsk z mpzp. Działki o kształcie prostokąta oraz trapezu z dogodnym dojazdem do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł23 258 m² 37,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Tarnopol o powierzchni 23 258 m , z wydanymi warunkami zabudowy umożliwiającymi realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki siedliskowej w okolicach Białegostoku? Dobrze trafiłeś ta oferta może Cię zainteresować! Proponuje do sprzedaży działki siedliskowe we wsi Borowskie Cibory w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł13 896 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 13 896 m , z czego około 4000 m objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

114 892 zł766 m² 149,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 766 m2 w Tykocinie. Działka, położona w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Europejskiej Wsi Bocianiej Dworku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 201 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie idealne działki po 1200m2 położone ok. 3,5 km od Grajewa , Nieruchomości objęte mpzp jako budowlano- usługowe (usługi nieuciążliwe) Media : -prąd ,woda (wodociąg miejski) przy.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 266 m² 263,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu ofertę malowniczo położonej działki w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne przy ul. Rzecznej. Oferta idealna dla osób poszukujących bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł12 187 m² 6,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka leśna położona we wsi Krzysztoforowo gmina Sidra - Powierzchnia 1,2187ha , kształt rombu, wym. ok. 112m x 110m - Położona przy drodze gminnej - las liściasty, 40 letnia brzoza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 810 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 8 działek położonych w gminie Gródek ok 1 km od Mieleszek i 7 km od Gródka. Każda z działek w kształcie prostokąta o wymiarach ok :28m x108m Media : -prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł25 017 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji biura - Kupujący zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - lipowy Most to urokliwa miejscowość położona wśród malowniczych lasów Puszczy Knyszyńskiej, rzeki Słoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 8400 m , położona w gminie Jasionówka, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu. Lokalizacja zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł907 m² 54,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój prywatny azyl nad Rospudą - gdzie dzika natura spotyka się z Twoim marzeniem o domu Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum rzeki, zapach lasu i absolutna cisza taka,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł10 200 m² 88,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Północ Łomża zaprasza! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, inwestycję handlowo-usługową lub działalność przemysłową? Ta działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 działek budowlanych w sercu Doliny Rospudy w miejscowości Bakałarzewo. Oferujemy atrakcyjny kompleks 12 działek budowlanych o powierzchniach od 747 m do 1035 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

73 931 zł16 429 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna 1,6429 ha Tymianka, woj. podlaskie Na sprzedaż oferuję działkę leśną o powierzchni 16 429 m (1,6429 ha), zlokalizowaną w miejscowości Tymianka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona ok 0,5 km od Dąbrowy Białostockiej i ok. 30 km od Sokółki. Wymiary : 35m x237m x31mx 228m Klasoużytki : Ł IV-0,36 Ł V-0,4 W -0,03 Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 409/6

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł965 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***solniczki *** działka budowlana 965M2***3 km od białegostoku*** Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Solniczki gmina Juchnowiec Kościelny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 321 700 zł13 217 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki rolne Z potencjałem 1,32 ha, gmina wasiklów, studzianki. Oferujemy na sprzedaż 4 atrakcyjne działki rolne leżące obok siebie o łącznej powierzchni 1,3217 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 600 zł6 170 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z dostępem do rzeki Czarna Hańcza Suwałki, ul. Ogrodowa Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6 170 m , położonej w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4274 m w miejscowości Dubicze Cerkiewne. To wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących terenu pod rozwój biznesu, które cenią kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 704 m² 42,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twój dom w sercu Suwalszczyzny pełne media, światłowód i natura na wyciągnięcie ręki Marzysz o domu, w którym poranną kawę pijesz z widokiem na zieleń, a po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działki rolno-leśne***rybniki***15km od białegostoku***przy rezerwacie Krzemianka*** Zapraszam na prezentację dwóch działek rolno-leśnych w miejscowości Rybniki, gm. Wasilków, 15 km od.