dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kochanowskiego

Białystok,podlaskie

1 550 000 zł450 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę w centrum Białegostoku. Osiedle Bema. Świetna lokalizacja, spokojna okolica w centralnej części miasta. Na działce można wybudować lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

560 000 zł1 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Choroszczy. Powierzchnia 1600 m2 - lub możliwość ustalenia zakupu połowy działki, czyli ok 800 m2. - kształtna, prostokątna o wymiarach 51 x 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagórki

Białystok,podlaskie

349 000 zł1 098 m² 317,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1098 m2, zlokalizowana na ul. Zagórki, na os. Dojlidy Górne w Białymstoku! Wymiary: ok. 20m x 55m Nr geodezyjny: 3/12 Media: - prąd przyłączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Topolowa

Zalesiany,podlaskie

249 000 zł900 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam ofertę działki budowlanej o powierzchni 900 m2, położonej w malowniczej miejscowości Zalesiany, zaledwie 10 km od Białegostoku. Działka ma wymiary 30x30m i regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kosmaty Borek,podlaskie

203 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2900 m2 - Kosmaty Borek, oaza spokoju na Szlaku Rzemiosła Ludowego Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2900 m2, o wymiarach 35x85 m., położona w malowniczej wsi Kosmaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tykocin

Tykocin,podlaskie

249 000 zł2 091 m² 119,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 2091m2 w Tykocinie. Działka, położona w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Europejskiej Wsi Bocianiej Dworku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ignatki-Osiedle

Ignatki-Osiedle,podlaskie

239 000 zł1 077 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Parametry: - powierzchnia 1077 m , - wymiary: 24 45 m, - w kształcie prostokąta, - dojazd droga utwardzona, - działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej - ujęcie wody: miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Porosły-Kolonia

Porosły-Kolonia,podlaskie

279 000 zł856 m² 325,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości arka oferuje do sprzedaży działki o zróżnicowanych powierzchniach, dwie działki po ok. 856 m oraz jedną działkę o powierzchni ok. 986 m2, nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Mieruniszki

Mieruniszki,podlaskie

345 000 zł5 300 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z linią brzegową - lokalizacja Mieruniszki , Jezioro Mieruńskie Wlk. , na trasie Kowale Oleckie -filipów - pow. działki 5300 m2 - cena 65 zł/m2 - bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kamionka

Kamionka,podlaskie

29 000 zł2 131 m² 13,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kamionka, gmina Zabłudów. Działka o powierzchni 2131m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 25x88. Nieruchomość idealnie nadaje się na wykopanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Niecki

Niecki,podlaskie

120 000 zł1 398 m² 85,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowanych w miejscowości Niecki - 10 km od Białegostoku. Miejscowość jest doskonale skomunikowana ze stolicą województwa dk 678. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tykocin

Tykocin,podlaskie

114 999 zł858 m² 134,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 858m2 w Tykocinie. Działka, położona w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Europejskiej Wsi Bocianiej Dworku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olmonty

Olmonty,podlaskie

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** urokliwa okolica *** *** mpzp *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na obrzeżach Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Sulki

Sulki,podlaskie

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną- inwestycyjną wraz z planami i ze zwoleniem na budowę halę o wymiarach 20 x 40 m ze zjazdem z głównej trasy Łomża -ostrołęka ,węzeł Via.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łubniki

Łubniki,podlaskie

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane są w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - tylko 12 km od centrum Białegostoku! Powierzchnia: - działka nr 1 - 1680 m - działka nr 2 - 1200 m - działka nr 3, 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Radziucie

Radziucie,podlaskie

90 000 zł7 806 m² 11,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy - Radziucie, powiat sejneński. Na sprzedaż trzy przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 7806 m , położone w urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Brzozowa

Sochonie,podlaskie

385 000 zł1 927 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod rezydencję! Wasilków , Sochonie, okolice ulicy Brzozowej, działka o powierzchni 1927m2, w lasem w ogrodzie. Działki sprzedawane razem. Na sprzedaż przepięknie położone obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

370 000 zł1 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki na terenie Białegostoku pod nowoczesny dom jednorodzinny, ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze informacje: - lokalizacja: dojlidy Górne, białystok. 8 km do centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Czarna Buchta

Czarna Buchta,podlaskie

619 000 zł7 200 m² 85,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka nad jeziorem W atrakcyjnej cenie! Dwie działki z linią brzegową położone w pięknej i spokojnej okolicy w miejscowości Czarna Buchta przy Jeziorze Boczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

248 000 zł623 m² 398,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy wyjątkową działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

273 000 zł880 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka rolna z warunkami zabudowy o powierzchni 880m2, numer geodezyjny 208/22 w otulinie drzew, w cenie 273.000 zł Na sprzedaż pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Sobolewo,podlaskie

450 000 zł1 181 m² 381,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną w Sobolewie pod Białymstokiem. Działka o powierzchni 1181 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach około 24 m x 50 m, położona przy lokalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

2 190 000 zł9 256 m² 236,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 9256 m2 - Niewodnica, tuż przy granicy Białegostoku Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną na sprzedaż, położoną w miejscowości Niewodnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zabłudów,podlaskie

80 000 zł827 m² 96,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną działką położoną w Zabłudowie przy ul. Św. Rocha. Parametry działki Powierzchnia: 827 m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Niewodnica Nargilewska-Kolonia

Niewodnica Nargilewska-Kolonia,podlaskie

270 000 zł7 500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam działkę budowlano - rolną w miejscowości Niewodnica Nargilewska - kolonia, w powiecie białostockim, gminie Juchnowiec Kościelny. Parametry działki: - powierzchnia: 7500 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczuczyn

Szczuczyn,podlaskie

300 000 zł5 055 m² 59,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 2 działki w miejscowości niećkowo gm. Szczuczyn Działka nr 1018 o pow. 2283 m2 na której znajduje się: - domek drewniany o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Maczka

Suwałki,podlaskie

2 650 000 zł3 385 m² 782,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka pod inwestycję o pow. 3 385 m w Suwałkach, w rejonie ul. gen. Maczka, w sąsiedztwie centrum handlowego i węzła z Via Baltica. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościelna

Szczuczyn,podlaskie

150 000 zł657 m² 228,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania piękna działka budowlana w centrum Szczuczyna. Działka objęta mpzp z oznaczeniem b12mnu - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Szosa Knyszyńska

Fasty,podlaskie

390 000 zł1 367 m² 285,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1367m2 położoną w Fastach gm. Dobrzyniewo Duże. Działka stanowi unikalną okazję inwestycyjną , jej lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kleosin

Kleosin,podlaskie

491 470 zł1 003 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Kleosin, ul. Jana Pawła II, nr 319 Sprzedam prywatnie działkę budowlaną o powierzchni 1003 m , położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Kleosinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

310 000 zł16 500 m² 18,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy malowniczą działkę z możliwością zabudowy, z lasem, w świetnej lokalizacji, rzędziany Gm. Tykocin. Numer geodezyjny 99/3. Szczegóły nieruchomości: nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziemiańska

Zaścianki,podlaskie

220 000 zł785 m² 280,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż działki pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Grabówka. Nieruchomość położona jest przy ul. Ziemiańskiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dąbrówki

Dąbrówki,podlaskie

59 000 zł420 m² 140,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości! Umowa na wyłączność! prezentacje na prośbę właścicieli -tylko Z biurem nieruchomości! Na sprzedaż działka o powierzchni około 420m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kopisk

Kopisk,podlaskie

140 000 zł1 200 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana, o powierzchni 1200 m2 położona w miejscowości Kopiski, gmina Dobrzyniewo Duże. Numer geodezyjny 21/10. Działka w kształcie kwadratu 35 x 35.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wylotna

Białystok,podlaskie

827 200 zł752 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prywatny właściciel, bez pośrednika prezentuje na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną w centrum miasta Białystok, w dzielnicy Bojary przy ul. Wylotnej 2/2 o powierzchni 752m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olmonty

Olmonty,podlaskie

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Olmonty! Tu się oddycha! Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Olmonty, w pobliżu lasu. Cicha i spokojna okolica, idealna do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szlachecka

Zaścianki,podlaskie

2 074 000 zł7 411 m² 279,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Supraśl. Położona jest przy ul. Szlacheckiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziemiańska

Zaścianki,podlaskie

1 600 000 zł5 717 m² 279,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Supraśl. Położona jest przy ul. Ziemiańskiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olmonty

Olmonty,podlaskie

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt