dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Karakule

Karakule,podlaskie

365 000 zł3 640 m² 100,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio działkę w miejscowości Karakule, nr działki: 1523/1. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu bezpośrednio u właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Kopisk,podlaskie

175 890 zł3 198 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy malowniczo położone działki w miejscowości Kopisk w gm. Dobrzyniewo Duże. Kompleks z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy pod inwestycje 4 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Niecki,podlaskie

170 000 zł1 145 m² 148,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nieckach (gm. Turośń Kościelna) pod zabudowę nr 183/7. Bardzo ładnie położona. Cicha okolica. W odległości ok. 200 m las. Sąsiednia działka (183/6) z nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Cisówka

Cisówka,podlaskie

112 000 zł32 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno - leśna (w sąsiedztwie Zalewu Siemianówka) o powierzchni 3,2 ha położona m. Cisówka, gm. Michałowo. W skład działki nr geod. 30 wchodzi: grunt rolny zadrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rafałówka

Rafałówka,podlaskie

91 000 zł3 015 m² 30,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek zlokalizowanych w miejscowości Rafałówka ok. 9km od granic Białegostoku - gm. Zabłudów. W sprzedaży dostępnych jest 9 parceli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Supraśl

Supraśl,podlaskie

445 000 zł11 092 m² 40,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*** działka W sercu puszczy knyszyńskiej *** *** supraśl - wieś jałówka*** *** idealna na siedlisko *** Polecam do sprzedaży grunt rolny położony w urokliwej lokalizacji blisko uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ofiar Majdanka

Białystok,podlaskie

862 800 zł1 438 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Oferta na wyłązność. Do sprzedaży działka położona w Białystoku na osiedlu Pieczurki o powierzchni 1.438 m2 przy ul. Ofiar Majdanka. Rada Miasta Białegostoku przystąpiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Skrybicze

Skrybicze,podlaskie

160 000 zł605 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** piękna działka z dala od zgiełku miasta*** Polecam Państwu niezagospodarowaną działkę w malowniczej miejscowości Skrybicze gmina Zabłudów, idealna pod budowę wymarzonego domu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałowo

Michałowo,podlaskie

99 900 zł3 300 m² 30,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Szukasz wymarzonej działki pod budowę domu w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Proponuję Państwu działkę z warunkami zabudowy w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Szapiro

Białystok,podlaskie

212 900 zł2 129 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjno sportowa z przeznaczeniem pod tereny zielone sportu I rekreacji wraz z urządzeniami i obiektami, malownicza zielona okolica, działka 99/3 obręb 15 Bagnówka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Supraśl

Supraśl,podlaskie

369 000 zł2 135 m² 172,83 zł/m²

 

 

 

Krynki,podlaskie

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczych Krynkach na Podlasiu, miejscu z ciekawą historią, o której świadczą nieliczne już zabytki. To miejsce zauroczy osoby poszukujące ciszy i spokoju, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olmonty

Olmonty,podlaskie

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** urokliwa okolica *** *** mpzp *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na obrzeżach Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kuplisk

Kuplisk,podlaskie

249 000 zł28 000 m² 8,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

248 000 zł623 m² 398,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy wyjątkową działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna Polana

Kuriany,podlaskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam działkę budowlaną zgodnie z mpzp w miejscowości Kuriany ulica Leśna Polana nr geodezyjny działki 194/25. Wymiary ok 24/42. Zrobione badanie gruntu, wynik - warunki gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Chraboły

Chraboły,podlaskie

70 000 zł1 800 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka położona w centrum wsi Chraboły na skraju Puszczy Knyszyńskiej (woj. podlaskie) numer 117. Dojazd drogą asfaltową. Działka uzbrojona (prąd), możliwość podłączenia wody z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bacieczki

Białystok,podlaskie

850 000 zł1 288 m² 659,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej przy ul. Bacieczki o powierzchni 1288 mkw. Działka w kształcie nieregularnego czworokąta o szerokości od strony ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suwałki

Suwałki,podlaskie

599 000 zł2 419 m² 247,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z dostępem do jeziora Gawrych Ruda Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 419m2 położona w malowniczej miejscowości Gawrych Ruda, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jurzec Włościański

Jurzec Włościański,podlaskie

160 000 zł38 000 m² 4,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki przeznaczone do rekultywacji, po odkrywkowym zakładzie górniczym. Powierzchnia działek ok. 3,80ha, obręb Jurzec Włościański, gmina Stawiski, powiat kolneński. Skarpy zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Piłatowszczyzna

Piłatowszczyzna,podlaskie

849 000 zł75 200 m² 11,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, położoną w niedużej odległości od malowniczej miejscowości Waliły-Stacja, na skraju Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Królowe Stojło

Królowe Stojło,podlaskie

299 000 zł19 932 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę położoną w malowniczej gminie Gródek, w obrębie Królowe Stojło. Nieruchomość znajduje się w sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Protasy,podlaskie

175 000 zł1 335 m² 131,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę nieruchomości gruntowej działki znajdujące się w okolicy miejscowości Protasy w doskonałej lokalizacji z potencjałem .Na tę nieruchomość zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Krynki,podlaskie

70 000 zł1 392 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warta zainteresowania działka w malowniczych Krynkach na Podlasiu, miejscu z ciekawą historią, o której świadczą nieliczne już zabytki. To miejsce zauroczy osoby poszukujące ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Izbiszcze

Izbiszcze,podlaskie

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane, do wyboru jedna z 3 działek lub w całości. Teren Narwiańskiego Parku Narodowego - okolica pełna lasów. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jurowce

Jurowce,podlaskie

1 189 000 zł11 300 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej okolicy - na skraju miejscowości Jurowce, w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł3 100 m² 68,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Leszczewo, gmina Jeleniewo. Blisko jeziora Szelment. Prąd i woda przy działce. Ogrodzona. Warunki zabudowy. Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom blisko natury? Mamy coś wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Suzina

Suwałki,podlaskie

249 000 zł404 m² 616,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Suwałkach! Ulica Suzina, suwałki ogrodzona, kameralna, a jednocześnie w samym centrum miasta! Powierzchnia: 404 m Idealna pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

231 660 zł1 188 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w Dobrzyniewie Dużym. Działka o powierzchni 1188m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 27x45. Dojazd utwardzoną drogą żwirową, do asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krypno Kościelne

Krypno Kościelne,podlaskie

119 250 zł1 590 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż Polecamy działkę w Krypnie Kościelnym z warunkami na budowę domu jednorodzinnego. Lokalizacja: - położona około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zawady

Zawady,podlaskie

1 765 500 zł3 531 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Szukasz działki inestycjnej w Białymstoku? Mam dla Ciebie coś wyjatkowego! Oferujmy na sprzedaż działkę znajdującą sie w pólnocno - zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Ignatki

Ignatki,podlaskie

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy w małej i spokojnej wsi Ignatki (gmina Wyszki, powiat bielski, ok. 35 km od Białegostoku). Któż z nas nie chciałby po prostu odpocząć w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lewickie-Kolonia

Lewickie-Kolonia,podlaskie

169 000 zł1 080 m² 156,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja cenowa! Działki budowlane pod Białymstokiem z warunkami zabudowy. Nowa cena! Ostatnie 2 działki budowlane na sprzedaż bez prowizji! Okazja cenowa! Działki budowlane pod Białymstokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzozowa

Brzozowa,podlaskie

128 000 zł11 279 m² 11,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1,1279 m2 w świetnej lokalizacji w pobliżu Korycina. Lokalizacja: działka o powierzchni 11279 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kotowina

Kotowina,podlaskie

414 000 zł600 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! n O W A N I Ż S Z A C E N A ! N O W A N I Ż S Z A C E N A ! N O W A N I Ż S Z A C E N A ! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krypno Kościelne

Krypno Kościelne,podlaskie

140 000 zł1 453 m² 96,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do niezbędnej infrastruktury? Ta działka w Krypnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy Czarnockie

Budy Czarnockie,podlaskie

295 000 zł970 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z budynkiem do zamieszkania - Budy Czarnockie, gm. Piątnica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 970 m , położona w miejscowości Budy Czarnockie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tykocin,podlaskie

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Tykocin. Wszystkie działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: droga na Kiermusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²