dowolna

Lokale użytkowe podlaskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

622 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

622 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

710 325 zł67,65 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piastowska Park to kompleks trzech, 4 kondygnacyjnych budynków biurowo - usługowych o klasie architektonicznej aa. Oznacza to, że wsród aspektów technicznych takich, jak klimatyzowane wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 095 zł42,34 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 42,34 m2 składający się z przestrzeni usługowej i wc. Lokal znajduje się w budynku B inwestycji Rezydencja Manufaktura w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 655 668 zł154,22 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 154,22 m2 składający się z przestrzeni usługowej, zaplecza i wc. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 259 952 zł421,60 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 421,60 m2 składający się z przestrzeni usługowej i wc. Lokal znajduje się w budynku B inwestycji Rezydencja Manufaktura w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²1 100 m² 38 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Obiekt parterowy, handlowo-Usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 000 zł35,22 m² 8 688,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zaścianki, grabówka, sobolewo i okolice szybko się rozwijają, ale nadal brakuje tu nowoczesnych lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 550 m² 46 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 447 164 zł154,81 m² 9 348 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Ogłoszenie przedstawia lokal usługowy z zapleczem, wc. Lokal znajduje się w inwestycji Sobola Biel w Suwałkach.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł515 m² 30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa 515 m Białystok, fasty od zaraz Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową o łącznej powierzchni 515 m , zlokalizowaną na 1. piętrze (2 kondygnacja) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 68.57 m parter prestiżowa lokalizacja. Najważniejsze atuty nieruchomości: - duża witryna idealna ekspozycja dla Twojego biznesu - otwarta przestrzeń dająca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,50 m² 7 035,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo handlowy o łącznej powierzchni 42,5 m , położony w pasażu przy ul. Sikorskiego 6a w Białymstoku. Opis nieruchomości: w skład oferty wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Budynek z dostępnymi lokalami od 13,5m2 - do kilkuset metrów kwadratowych. Funkcjonalne lokale użytkowe przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Białymstoku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²13 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpłatny parking Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok w Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 120 000 zł515 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany w centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projektowe, działalność usługową lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 422 000 zł158 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy ofertę Sprzedaży /.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²220 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Atrakcyjny lokal w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek Białystok

573 297 zł40,53 m² 14 145 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ogłoszenie przedstawia lokal usługowy z zapleczem, wc i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Aleja w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek Białystok

536 378 zł37,92 m² 14 145 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek Białystok

1 096 570 zł63,68 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ogłoszenie przedstawia lokal usługowy z zapleczem, wc. Lokal znajduje się w inwestycji Aleja w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²38 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy do wynajęcia Świetna lokalizacja! Poszukujesz czystego, zadbanego i funkcjonalnego miejsca na swoją działalność? Oferuję do wynajęcia lokal, który idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal w historycznej kamienicy ul. Warszawska Przestronny, funkcjonalny, lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową, w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Centrum Białegostoku, dowolna konfiguracja Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową oraz usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 40m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul. Sienkiewicza 49 lok.307 pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 260 m | Bielsk Podlaski, ul. Kleszczelowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 260 m , zlokalizowany przy ul. Kleszczelowskiej w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

57,20 zł/m²210 m² 12 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe biuro w stylu loftowym w nowoczesnym biurowcu Przedstawiam ofertę wyposażonego lokalu biurowego, w reprezentacyjnym budynku biurowym. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

30,64 zł/m²97,91 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu usługowego (stan deweloperski), położonego w Łomży, ul. Akademicka 42 (nowe budownictwo, blok z 2025r.). Charakterystyka: - hala usługowa około: 74,51 m2, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 500 zł185 m² 8 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal komercyjny 185 m w Zielonej Kamienicy sprzedaż lub wynajem długoterminowy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością komercyjną o powierzchni 185.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal gastronomiczny do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem wyjątkowy zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcie otwarta przestrzeń na 1 piętrze.Łazienka i zaplecze socjalne. W tym momencie otwarta przestrzeń, istnieje możliwość zrobienia szklanych ścianek działowych .

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Białegostoku, ul. Sienkiewicza. Możliwość zakupu w oparciu o Kredyt Mieszkaniowy, co daje idealne możliwości rozliczania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy 68 m | Centrum Białegostoku | ul. Legionowa Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 68 m , położony przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy 68 m | Centrum Białegostoku | ul. Legionowa | 439 000 zł Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 68 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²100 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

*** lokal biurowy *** *** centrum *** Polecamy funkcjonalny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Białegostoku. Parking dostępny na ulicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²211 m² 8 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** os. Piasta *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Piasta. 2. Lokal położony na piątym piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²255 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** os. Piasta *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Piasta. 2. Lokal położony na drugim piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²160 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** hala produkcyjno-magazynowa 160 m2*** *** nieuciążliwe sąsiedztwo *** *** parking *** Polecam do wynajmu halę magazynową z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Centrum biznesowe noniewicza 85 oferta najmu lokali Najlepszy Adres w Suwałkach | Witryny | Powierzchnie od 31 m do 140 m Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dochodowa nieruchomość usługowa Kobylin-Borzymy Lokalizacja premium przy głównej drodze Na sprzedaż nowoczesny budynek usługowo-handlowy o powierzchni zabudowy ok. 220 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 111 mkw położony na V piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Łąkowej. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę, podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

3 595 000 zł1 459 m² 2 464,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Salon samochodowy z serwisem | 1,46 ha | sse Suwałki Suwałki, ul. Wojska Polskiego 110D Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna - zespół działek o łącznej powierzchni 1,4663 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²72 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy