dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż podlaskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

690 000 zł167,40 m² 4 121,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowo-handlowy w strategicznej lokalizacji Oferujemy Państwu ofertę lokalu użytkowego w Zambrowie przy przy Alei Wojska Polskiego. Przez większość czasu prosperowała tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 883 100 zł150,65 m² 12 499,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 150,65 m , znajdującego się w inwestycji Apartamenty Czysta w Białymstoku. Apartamenty Czysta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 000 zł70,24 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 70.24 m , znajdującego się w inwestycji Apartamenty Czysta w Białymstoku. Apartamenty Czysta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 600 zł68,77 m² 12 499,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 68,77 m , znajdującego się w inwestycji Apartamenty Czysta w Białymstoku. Apartamenty Czysta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 000 zł905 m² 1 662,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**atrakcyjna nieruchomość na turystycznym szlaku tatarskim W malowniczej miejscowości krynki* Do sprzedania budynek handlowo -usługowy o powierzchni 905 m2 na dużej działce 2065m2. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 972 664 zł159 m² 18 696 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy 159 m | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto, białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 zł/m ) Cena za m : 15 200 zł netto (do negocjacji) Wystawiam fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł300 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż budynek z ogromnym potencjałem, położony w atrakcyjnym miejscu - Księżyno tuż obok Białegostoku. Budynek zaprojektowany i wykonany w myślą o prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł255 m² 9 215,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal komercyjny o powierzchni 255 m , zlokalizowany na II piętrze wolnostojącego budynku przy jednej z głównych arterii miasta ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 048 zł79,15 m² 14 391 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy nr 7 o powierzchni 79,15 m , zlokalizowany w inwestycji Czysta Premium, w centrum Białegostoku. Do lokalu przynależy miejsce postojowe podziemne mp55 w cenie 63 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 898 603 zł136,60 m² 13 899 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy nr 3 o powierzchni 136,60 m , zlokalizowany w inwestycji Czysta Premium, w centrum Białegostoku. Ważne: lokal jest wynajęty, do sprzedaży z najemcą. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 676 zł71,55 m² 14 391 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy nr 4 o powierzchni 71,55 m , zlokalizowany w inwestycji Czysta Premium, w centrum Białegostoku. Do lokalu przynależy miejsce postojowe podziemne mp54 w cenie 63 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł100,94 m² 6 637,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecamy lokal użytkowy 100,94 m2 na parterze w dwu-kondygnacyjnym budynku z miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22.( wjazd ul Al. Niepodległości). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz mieszkania z możliwością przystosowania na lokal usługowy (np. kancelarię, biuro, usługi księgowe, firmę architektoniczną i inne), w ścisłym centrum miasta - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,20 m² 6 926,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w centralnej części Łomży, położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali użytkowych. W pobliżu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł345 m² 4 927,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grajewa o powierzchni 300 m2 z działką 447 m2. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę budynku o profilu usługowo-mieszkalnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal o pow. 36 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł767 m² 3 389,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: lokal komercyjny nad rzeką narew Cena: 2 600 000 zł Powierzchnia działki: 5515 m Powierzchnia zabudowy: 767 m Prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 087 880 zł162,52 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 162,52 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Młynowa II Premium w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 350 zł78,65 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 78,65 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Młynowa II Premium w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 406 730 zł126,67 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 126,67 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Młynowa II Premium w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł190 m² 789,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 190 m w Sejnach nowa cena 150 000 zł Na sprzedaż przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 190 m , położony na parterze budynku przy ul. Zawadzkiego w Sejnach.

Szczegóły ogłoszenia

9 490 000 zł1 550 m² 6 122,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł33,20 m² 3 283,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 33 m | ul. Sienkiewicza | Białystok | 7 dni w tygodniu Na sprzedaż / wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 680 zł54,39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania atrakcyjny lokal użytkowy w poszukiwanej lokalizacji. Szukasz lokalu z dużym, bezpłatnym parkingiem przed budynkiem, chcesz prowadzić zakład usługowy, biuro, rozpoczynasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 005 zł80,71 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w centrum miasta Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 80.71 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53,30 m² 11 050,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal handlowo-usługowy *** *** parter Z witryną *** Polecamy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku, blisko Rynku Kościuszki. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,80 m² 6 067,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 81/3. Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł90 m² 14 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa inwestycja, dostępny od ręki. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75,21 m² 13 163 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: rentowny sklep z bielizną z 30-letnią renomą + dwa lokale użytkowe w Dom Handlowy Wigry, suwałki Wyjątkowa oferta inwestycyjna łącząca stabilny, dochodowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 383 m² 4 989,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowa niższa cena! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępny od zaraz, stan deweloperski. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.