dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż podlaskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Białystok

Białystok,podlaskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży odrębny lokal (część pawilonu usługowo-handlowego) na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość położona blisko centrum miasta, wśród bloków mieszkalnych i obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

3 030 000 zł440 m² 6 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowoczesnego budynku usługowego w Białymstoku. Powierzchnia użytkowa: 440 m2, pow. działki 460 m2. Nieruchomość idealnie łączyć może funkcje usługowo-handlowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

2 200 000 zł245 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w Białymstoku na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, duży ruch pieszy, tętniące życiem osiedle. Świetna oferta inwestycyjna zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal - pow. 35 m2 - parter niezależne wejście z chodnika - lokalizacja Białystok Słoneczny Stok ul. Upalna - duży parking dla klientów W tej chwili działający jako fryzjer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

1 029 000 zł104 m² 9 894,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową w centrum Białegostoku w prestiżowym biurowcu. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

1 037 000 zł104 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-handlowa *** *** centrum *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym Centrum Białegostoku. Nowoczesny budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. Okazja- dobra cena! - Powierzchnia 36 m2 - I piętro w budynku handlowo usługowym - 2 osobne gabinety (można połączyć w jeden) z umywalkami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

2 790 000 zł430 m² 6 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce 625m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stromej. Nieruchomość-dom wolnostojący posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Białystok,podlaskie

329 000 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego 59 m2, obecnie możliwość przejęcia gotowego sklepu. Lokal, jako odrębna nieruchomość, usytuowany na działce 175 m2 z dzierżawą wieczystą. Atrakcyjny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

379 000 zł39 m² 9 619,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz funkcjonalnego lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes białystok, ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

5 434 000 zł494 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Białystok. 500 m2, lokal na sprzedaż. Parter Do wejścia, wykończony w wysokim standardzie. topowa lokalizacja. - nowoczesna przestrzeń w wysokim standardzie - Parter z antresolą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Ryska

Białystok,podlaskie

980 000 zł94 m² 10 425,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy! Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w samym centrum Białegostoku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy głównej ulicy. Łąkowa - Ryska. Parter, powierzchnia 94 m2. Na przeciwko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

839 000 zł81 m² 10 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży lokalu na Nowym Mieście, w świetnej lokalizacji. Główna ulica, bardzo duży ruch, wejście prosto z chodnika. Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy na potrzeby własne, lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

652 680 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego. - powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m2, pomieszczenie magazynowe, socjalne, toaleta, przedsionek - Nowoczesne, funkcjonalne budownictwo - Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

105 000 zł22 m² 4 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Północ oferuje na sprzedaż lokal użytkowy pow. 22m2 położony przy ul. Wyszyńskiego 2 w budynku Lider. Lokal znajduję się na piętrze budynku. Łazienka z wc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Białystok,podlaskie

150 000 zł29 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy mieszczący się w pawilonie handlowym przy ul. Kopernika w Białymstoku, idealny na prowadzenie różnorodnej działalności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

783 274 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja na sprzedaż gotowy lokal usługowy - Nowe Miasto, ul. Transportowa Na sprzedaż oferujemy wykończony lokal usługowy o powierzchni 71,86 m , położony w nowoczesnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pułaskiego

Suwałki,podlaskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w Suwałkach Powierzchnia: 60m2 Lokal zlokalizowany na parterze bloku mieszkalnego przy ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 72 w Suwałkach, wymaga remontu. Posiada on ponad 4 metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

160 000 zł34 m² 4 719,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie sprzedaży lub wynajmu lokalu handlowo - usługowego przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Szczegóły oferty: usytuowanie: pierwsze piętro Powierzchnia: 33,90 m Lokalizacja: w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mazowiecka

Łomża,podlaskie

239 385 zł69 m² 3 479,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: miejscowość: łomża ul. Mazowiecka 1 lok. 10 Przedmiotem licytacji jest s półdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

508 000 zł63 m² 8 089,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na sprzedaż 62,8 m w dogodnej lokalizacji, ul. Stołeczna, centrum Białegostoku. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 62,8 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

208 000 zł26 m² 8 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 25,60 m , położony na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z chodnika. Lokal znajduje się na poziomie 0, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Zaścianki,podlaskie

5 950 000 zł669 m² 8 893,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Wysokiej klasy budynek biurowo-magazynowy Z własnym parkingiem na sprzedaż W zaściankach! Prezentujemy na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy o powierzchni użytkowej 489 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

165 000 zł28 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sympatyczny lokal o pow. 27,5m2 położony na Ip. w pawilonie handlowo- usługowo-biurowym na os. Piasta (ul. Mieszka I). 1 duże pomieszczenie, toalety w części wspólnej na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białystok,podlaskie

138 000 zł34 m² 4 058,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena! 138 tysięcy złotych. Do sprzedania dwa bliźniacze lokale użytkowe, połączone przejściem, o łącznej powierzchni 34 m2. Lokalizacja: białystok, ul. św. Rocha 13/15, parter. Lokal nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

95 000 zł80 m² 1 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja czeka właśnie na Ciebie przejmij prosperujący biznes gastronomiczny połączony ze sklepem z ekologiczną żywnością. Rozpoznawalna marka, lojalni klienci i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ryska

Białystok,podlaskie

1 360 000 zł130 m² 10 428,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Powrót oferty! Inwestycja z potencjałem w Białymstoku: dwa lokale usługowe z najemcami! Szukasz pewnej i dochodowej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Suwałki,podlaskie

900 000 zł197 m² 4 571,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy 196 m2 - Suwałki, ul. 1 maja - świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 196 m2, położony przy ul. 1 maja w Suwałkach - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

48 000 zł14 m² 3 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

"Home-Service" pilnie sprzeda! Miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. św. Jerzego 51. Nowy blok. Dobre położenie- miejsce usytuowane w głównym ciągu komunikacyjnym, graniczy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Ogrodowa

Sokółka,podlaskie

1 900 000 zł367 m² 5 177,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy z możliwością wynajmu doskonała lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 367 m , usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

499 000 zł35 m² 14 422 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 34,60 m - centrum Białegostoku, widok na Park Branickich Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 34,60 m , położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

459 000 zł44 m² 10 389,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy przy ul. Warszawskiej 39 w Białymstoku Do sprzedaży lokal stanowiący odrębną własność położony na parterze budynku wielomieszkaniowego. Powierzchnia lokalu wynosi 44,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

2 500 000 zł313 m² 7 987,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek przy ul. Nowogródzkiej - unikatowa nieruchomość w znakomitej lokalizacji! Modernistyczna bryła, ukryta wśród bloków, zauważalna jest jedynie dla znawców i koneserów architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

995 250 zł133 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecamy do sprzedaży lokale biurowe zlokalizowane na III i IV kondygnacji w budynku położonym w centrum Białegostoku przy ul. Świętego Rocha. Lokale mają powierzchnie : - Lokal nr 201.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

1 200 000 zł111 m² 10 810,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Polecam Państwu ofertę wyjątkowego lokalu w Centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta. Cały budynek jest przystosowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

165 000 zł32 m² 5 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. Bardzo okazyjna cena! Lokal do remontu, jako dobra inwestycja. Lokal użytkowy o pow. 32 m2 znajdujący się na I piętrze budynku usługowego w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Białystok,podlaskie

650 000 zł152 m² 4 276,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja - świetna cena, duży lokal użytkowy o powierzchni 152 m2, bardzo blisko centrum miasta - osiedle Sienkiewicza ulica Kraszewskiego 30. Położony na wysokim parterze, posiada dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 36 m2 zlokalizowany przy ul. H. Sienkiewicza w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

5 399 000 zł999 m² 5 404,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjny budynek magazynowo-biurowy usytuowany na skrzyżowaniu ulic Dojlidy Górne oraz Brzoskwiniowej. Nieruchomość ta charakteryzuje się nowoczesną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 700 000 zł1 383 m² 5 567,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nieruchomości w Białymstoku. Świetna lokalizacja, w obrębie miasta Białystok, a jednocześnie w sąsiedztwie lasu! Idealna oferta dla wszelkich przedsięwzięć.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij