dowolna

Lokale użytkowe podlaskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

623 ogłoszenia

35 zł/m²28 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** 28 M2 do wynajęcia W świetnej lokalizacji *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł232 m² 2 974,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy na sprzedaż w ścisłym centrum Białegostoku ul. Legionowa. Lokal położony na poziomie -1 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 632 zł38,78 m² 8 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 38,78 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Zaścianki, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu o pow. 80.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24m , zlokalizowany na 1 pietrze. W skład lokalu wchodzą: 2 funkcjonalne pomieszczenia, świetna propozycja na: gabinet kosmetyczny, medyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** Bardzo dobra lokalizacja *** Teren Przemysłowy w Ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni około 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na terenie przemysłowym,.

Szczegóły ogłoszenia

47,27 zł/m²27,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.SKORUPY *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Skorupy w Białegostoku - okolice ulicy Plażowej. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł350 m² 2 085,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy Juchnowiec Kościelny Na działce o powierzchni 1730 m znajduje się budynek murowany o łącznej powierzchni użytkowej ok. 350 m . Obiekt był.

Szczegóły ogłoszenia

73,79 zł/m²515 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dostępna Powierzchnia Magazynowa o Powierzchni 200m2, znajdująca się przy Alei Legionów. Magazyn o powierzchni 200m2 to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują przestrzeni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

60,62 zł/m²80 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** budynek Z windą *** *** centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²420 m² 20 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** blisko centrum *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Mickiewicza. 2. Lokal położony na trzecim piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia 2 lokale po 110 m2 każdy - możliwość wynajęcia większej powierzchni 220m2. Nowy, nowoczesny budynek w świetnej lokalizacji - os. Młodych ul. Hetmańska. Lokal idealny do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²250 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu/ całego piętra, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, nowoczesnym budynku z bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

87 zł/m²78,45 m² 6 825 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 78,45 m prestiżowa inwestycja, najlepsza lokalizacja Atuty lokalu: - powierzchnia: 78,45 m - Stan: deweloperski (możliwość dowolnej aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal biurowy o powierzchni użytkowej ok. 2 0 0 m 2 (z możliwością rozdzielenia na dwa lokale po 100 m 2 ) , zlokalizowany w sercu Białegostoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł2 380,43 m² 7 225,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy Obiekt Biurowo-Przemysłowy w Białymstoku - Gotowy Biznes Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która generuje stabilny dochód i jednocześnie oferuje możliwość dalszego rozwoju?.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal po remoncie Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową w miejscowości Białystok, osiedle Kawaleryjskie. Lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 575 zł92,75 m² 9 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy na sprzedaż lokal U5 o powierzchni 92,75 m położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Apartamentów Kopernik przy ul. Kopernika. To idealna przestrzeń do zaadoptowania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Praktyczny, niewielki lokal.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²331,91 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

*** biurowiec *** centrum *** Prestiżowy budynek położony w ścisłym centrum miasta. Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową oraz usługową, położony na pierwszym drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²66,60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

***kamienica*** samo centrum białegostoku*** Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 66,6 m2. Istnieje możliwość podziału na dwa lokale: opcja wynajęcia oddzielnego: lokal 1-.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowa *** *** lokal do adaptacji pod najemcę 100-500m2*** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu powierzchnię biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

45,41 zł/m²220 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

11,90 zł/m²210 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 210 m znajdujący się w podpiwniczeniu budynku przy al. Legionów, 18-400 Łomża. Charakterystyka lokalu: - otwarta przestrzeń z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

747 344 zł71,86 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 71,86 m2 przy ul. Składowej w Białymstoku. Lokal znajduje się na parterze, gotowy do wprowadzenia. Cena netto 10400 zł za m2 Więcej informacji pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 458 zł67,79 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Piastowska Park to nowoczesny kompleks trzech czterokondygnacyjnych budynków biurowo-usługowych o wysokim standardzie architektonicznym klasy aa. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²1 896 m² 49 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-produkcyjna *** *** wysokość do 10M *** *** suwnica 8 ton*** *** monitoring *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowany na osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł72 m² 8 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową lub usługową w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Upalnej. Lokal położony na parterze, z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Dostępna powierzchnia: minimum 400 m na piętrze z opcją wynajęcia większego metrażu. Możesz wynająć tyle ile potrzebujesz. Lokal o uniwersalnym charakterze idealna baza do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

83,64 zł/m²10,70 m² 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** os.MŁODYCH *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku biurowym na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** metraże 500, 1000, 1500, 2000 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 750 zł79,05 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 79.05 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

46,01 zł/m²163 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 163 m2 w świetnej lokalizacji os. Młodych ul. Hetmańska Lokal idealny do prowadzenia szeroko rozumianej działalności usługowej - produkcyjnej, handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal handlowy o powierzchni użytkowej ok. 110 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku. Lokal znajduje się na parterze - wejście z ulicy , posiada zaplecze,.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł679 m² 6 553,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Kupujący zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - funkcjonalny budynek usługowy zlokalizowany przy ul. Generała Józefa Hallera 31 w Białymstoku, nieopodal obwodnicy/.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij