dowolna

Lokale użytkowe podlaskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

623 ogłoszenia

56,67 zł/m²300 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem najmu jest lokal biurowo/handlowo/usługowy o powierzchni użytkowej ok. 300 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku. Lokal obejmuje 3 kondygnacje - parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²42 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-uslugowa *** *** po remoncie *** *** klimatyzacja *** aneks kuchenny *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany budynku na osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** os.JAROSZÓWKA *** *** PO REMONCIE *** *** LOFT DO ZAMIESZKANIA LUB NA BIURO *** Polecam do wynajmu powierzchnię do wynajmu zlokalizowaną w budynku wolnostojącym na osiedlu Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

39,71 zł/m²95,70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową z możliwością wynajęcia dodatkowo halli, z przeznaczeniem pod działalność magazynową, handlową, usługowo, produkcyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

31,12 zł/m²241 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Rozwiń Skrzydła Swojego Biznesu! Reprezentacyjne Piętro Biurowca (241,5 m ) w Suwałkach Szukasz przestrzeni, która nie tylko pomieści Twój zespół, ale też podniesie prestiż Twojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²278 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz rozpocząć własny biznes i szukasz lokalu do wynajęcia? Mam dla Ciebie bardzo atrakcyjną lokalizację na działalność usługową lub produkcyjną. Hala znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij dzisiaj - zacznij od jutra! Sprzedaż nakładów i wyposażenia. Wygodna przestrzeń lokalow a - gotowa i w pełni wyposażona pod działalność gastronomiczną , tylko dwa kroki od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** metraże 500, 1000, 1500, 2000 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal komercyjny o powierzchni 255 m , zlokalizowany na II piętrze wolnostojącego budynku przy jednej z głównych arterii miasta ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²262 m² 14 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro w o powierzchni 262 m2. Lokal biurowy usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku usługowym. Układ dwustronny z centralnym korytarzem. Pomieszczenia biurowe o powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²900 m² 58 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe do wynajęcia! Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w centrum Białegostoku w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym typu aa. Istnieje możliwość wynajęcia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

62,07 zł/m²29 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal użytkowy o powierzchni 29 m2, położony na pierwszym piętrze w budynku wolnostojącym, rejon ul. Hetmańskiej. W lokal wyposażony jest w klimatyzator, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę lokalu biurowego na wynajem, mieszczącego się na ulicy Lipowej 4 w samym sercu Białegostoku. Sama lokalizacja jest top.

Szczegóły ogłoszenia

24,67 zł/m²150 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²28 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, oferuje Państwu do wynajęcia najmu pomieszczenie o powierzchni 28 m2 zlokalizowane na poddaszu budynku wieży ciśnień.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal pod biuro/ usługi z własną toaletą oraz aneksem kuchennym Przytulny oraz funkcjonalny lokal pod Twoją dzialalność. Lokal położony na I piętrze w budynku trzypiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł748 m² 3 342 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości inwestycyjna w Grajewie Dzielnica Przemysłowa Typ nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny, w ciągłym użytkowaniu/wynajmie Powierzchnia działki: 740 m Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zacznij od zaraz - sprzedaż nakładów i wyposażenia (dodatkowo płatna) Lokal na wynajem + konieczność rozliczenia odstępnego w postaci wniesionych nakładów wykończenia oraz wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-usługowa *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu halę przeznaczoną na produkcję, magazyn lub usługę zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł213 m² 11 737,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal znajdujący się w centrum Białegostoku. Lokal o powierzchni 213 m2 położony na parterze, dodatkowa powierzchnia ok. 80 m2, znajdująca się poniżej parteru. Aktualna umowa.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²52,20 m² 1 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa oferta lokali usługowo -biurowych! Doskonałe położenie w samym Centrum Łap ul. Sikorskiego. W sąsiedztwie dworzec pkp oraz autobusowy. Duży ruch pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²203 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** os.WYGODA *** *** Z RAMPĄ *** Polecam do wynajmu przestronny lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany na parterze w budynku na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł2 650 m² 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Perełka W sercu mazur! 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²439 m² 21 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** blisko centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany nowoczesnym budynku blisko dworca pks/pkp w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł106 m² 880,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż położonego w miejscowości Choroszcz, zaledwie kilka kilometrów od Białegostoku. Nieruchomość znajduje się przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

53,42 zł/m²227,16 m² 12 135 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy - Centrum Przedstawiamy Państwu lokal usługowy na wynajem w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Grochowej, dedykowany pod działalność gastronomiczną. Grochowa to lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²213,40 m² 3 201 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni w budynku byłego dworca kolejowego w Trakiszkach. Łączny metraż pomieszczeń do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł1 016 m² 5 895,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum Białystok ul. Nowy Świat 11C Idealna propozycja dla firm z sektora medycznego, usługowego, edukacyjnego lub biurowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²450 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 450 m - nowoczesny budynek przy ul. Handlowej w Białymstoku - możliwość powiększenia do 1700 m Do wynajęcia lokal o powierzchni 450 m w nowoczesnym, wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł52,61 m² 9 503,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Zambrowie położony w parterze budynku oznaczonego numerem 18 przy Placu Sikorskiego. Lokal składa się z: sali sprzedaży o powierzchni 41,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł5 440 m² 529,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek biurowy w pobliżu granicy z Litwą. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek gruntu o łącznej powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

37,74 zł/m²79,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia Czyżew, ul. Jaśminowa Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 79,5 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

50,86 zł/m²290 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Jeśli szukasz atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem w Białymstoku ul. Warmińska 25, os. Skorupy Powierzchnia: 348,05 m | Parter | Czynsz: 18 794,70 zł netto/mies. (54 zł netto/m ) | Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Studia, biura lub Usług Lokalizacja: białystok, ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Opis Nieruchomości: prezentujemy na wynajem przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, budynku z wysokim standardem, bezpłatnym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 054 m² 1 896,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o łącznej pow. 1054 m2 w Lipsku, przy ul. Kościelnej 2. Obiekt składa się z 3 kondygnacji naziemnych i 1.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** 45 M2 do wynajęcia W świetnej lokalizacji *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

861 000 zł94 m² 9 159,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny lokal komercyjny z długoterminowym najemcą, który zapewnia stabilny i stały dochód. To doskonała propozycja inwestycyjna dla osób poszukujących bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal o pow. 56 m kw, usytuowany na parterze w kamienicy III piętrowej. Lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, przy jednej z głównych ulic,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij