dowolna

Lokale użytkowe podlaskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

623 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. Okazja- dobra cena! - Powierzchnia 36 m2 - I piętro w budynku handlowo usługowym - 2 osobne gabinety (można połączyć w jeden) z umywalkami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

18 zł/m²180 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta! Powierzchnie do wynajęcia w nowoczesnym kompleksie budynku usługowo-produkcyjnego. Idealne miejsce na siedzibę firmy, biura, usługi. Osiedle Zaścianki. Efektowna 2-poziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym. Lokal znajduje się na drugim piętrze zlokalizowanego w Białegostoku na osiedlu Wygoda w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Białystok

Białystok,podlaskie

38,46 zł/m²1 300 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duża powierzchnia na wynajem. Dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Możliwość wykończenia wnętrza według potrzeb. Możliwość wykonania 2 wind na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

65,14 zł/m²72 m² 4 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Galerii Antoniuk Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72 m2, zlokalizowany w Galerii Antoniuk - nowoczesnym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

37,78 zł/m²90 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prezentujemy do wynajęcia lokale biurowe w dobrej, rozpoznawalnej lokalizacji Białegostoku: - główna ulica i duże skrzyżowanie, ruch kilkunastu tysięcy aut dziennie - pomieszczenie około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu powierzchni handlowo-usługowo-biurowej w jednej kondygnacji na I piętrze od 170m2 do 500m2. Duże powierzchnie, centrum miasta, atrakcyjna cena! Własny parking, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

39,83 zł/m²600 m² 23 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy Państwu powierzchnię biurową typu "open space" z zapleczem rekreacyjnym i socjalnym na II piętrze w nowoczesnym budynku blisko Centrum. Zarówno lokal jak i cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

27 zł/m²300 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Hala produkcja magazyn. Do wynajęcia hala o powierzchni 300 m2. Część przemysłowa miasta, os, wygoda, przy obwodnicy .Wysokość 4 metry, brama uchylna garażowa. Hala główna , wydzielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²160 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Otwarta powierzchnia do wynajęcia od 160 do 200 m2. Wysokie, nowoczesne wnętrze na I piętrze budynku. - samodzielny, odrębny lokal z 2 wejściami, na 1 piętrze. - powierzchnia około 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

42,07 zł/m²1 400 m² 58 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zaprojektuj swój własny biznes Nowoczesna powierzchnia usługowa do wynajęcia - Białystok, ul. Hetmańska Powierzchnia całkowita: ok. 1 400 m2 Dostępne kondygnacje: parter - ok. 500 m2 | wysokość: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

2 790 000 zł430 m² 6 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce 625m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stromej. Nieruchomość-dom wolnostojący posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

47,73 zł/m²220 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronne, wygodne powierzchnie biurowe w Białymstoku. - otwarta przestrzeń z przeszklonymi podziałami - Komfortowe lokale o wysokim standardzie - Powierzchnie 220 m2 - 435.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

22,27 zł/m²90 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (handel, usługi), dwupoziomowy z rampą, zlokalizowany się na osiedlu Zielone Wzgórza. Powierzchnia nieruchomości wynosi ok. 90 m2, na całość składa się: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

38,50 zł/m²200 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta aktualna! Atrakcyjny lokal w centrum Białegostoku, świetna lokalizacja, powierzchnia 200 m2 w prestiżowej kamienicy, na którą składa się sala główna 150 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Supraśl

Supraśl,podlaskie

55 zł/m²187 m² 10 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu nowych lokali handlowo-usługowych w przepięknym Uzdrowisku Supraśl. Nowo powstały elegancki kompleks apartamentowy tuż nad rzeką, w centralnej części miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Białystok,podlaskie

40,91 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biuro. Lokal znajduje się w prestiżowym nowoczesnym biurowcu. Położony jest na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

38,75 zł/m²240 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia kompleks powierzchni biurowych na II piętrze o łącznej powierzchni około 240 m2. Centrum Białegostoku, drugie piętro, panorama miasta. Propozycja wynajmu o szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

23 zł/m²370 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o pow. 370 m2. Bardzo korzystne położenie na obrzeżach Białegostoku, idealna lokalizacja logistyczna. Wysokość 2,5m, szeroki dojazd, podjazd Tir,tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Raginisa

Białystok,podlaskie

27,67 zł/m²90 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej ok. 90 m2, zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ulicy Raginisa na osiedlu Wygoda. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

38,75 zł/m²240 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Centrum Białegostoku, drugie piętro, panorama miasta. Do wynajęcia kompleks ładnych powierzchni biurowych o łącznej powierzchni około 240 m2. Propozycja wynajmu o szerokich możliwościach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

57,02 zł/m²484 m² 27 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy Państwu ofertę wynajmu ekskluzywnej powierzchni biurowej, zlokalizowanej na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego, tuż obok ścisłego centrum Białegostoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

30,68 zł/m²440 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta wynajmu z możliwością zakupu. Powierzchnia użytkowa: 440 m2, pow. działki 460 m2. Nieruchomość idealnie łączyć może funkcje usługowo-handlowe wraz z zagospodarowaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Białystok

Białystok,podlaskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym. Lokal znajduje się na V piętrze nowoczesnego biurowca z windą, zlokalizowanego w sercu Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Białystok,podlaskie

329 000 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego 59 m2, obecnie możliwość przejęcia gotowego sklepu. Lokal, jako odrębna nieruchomość, usytuowany na działce 175 m2 z dzierżawą wieczystą. Atrakcyjny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

19,94 zł/m²175 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni 175m2 w odrębnym budynku tuż pod miastem. Samodzielny obiekt z własnym terenem, parkingiem, szybkim dojazdem. Budynek piętrowy, na który składają się: - parter: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

379 000 zł39 m² 9 619,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz funkcjonalnego lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes białystok, ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Podleśna

Białystok,podlaskie

65,22 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Proponujemy Państwu na wynajem lokal komercyjny, który może być przeznaczony pod biuro, usługi bądź handel. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Podleśnej 3, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Białystok

Białystok,podlaskie

28,67 zł/m²450 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferta wynajmu profesjonalnego serwisu aut ciężarowych w Białymstoku o łącznej powierzchni 450 m2. Strefa serwisowa - hala 300 m2 - Hala do napraw i serwisowania pojazdów ciężarowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal biurowy pod miastem. Szybki dojazd, nowoczesna przestrzeń. Spokojna kameralna okolica, przyjemna i wydajna praca. - 27m2 - 36 m2, dostępne aktualnie trzy pomieszczenia biurowe w tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Supraśl

Supraśl,podlaskie

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam Państwu do wynajęcia lokal usługowy położony na 1 piętrze budynku o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: magazyn, produkcja, handel i usługi o powierzchni 300 m2. Obiekt mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

66,50 zł/m²200 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta wynajmu nowego lokalu usługowego, o łącznej powierzchni około 210m2. Termin oddania do użytku: i kwartał 2025r. - bardzo atrakcyjna lokalizacja - niski parter z ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

5 434 000 zł494 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Białystok. 500 m2, lokal na sprzedaż. Parter Do wejścia, wykończony w wysokim standardzie. topowa lokalizacja. - nowoczesna przestrzeń w wysokim standardzie - Parter z antresolą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal, parter, w pełni wyposażony i gotowy do wejścia. Centrum Białegostoku. Idealny na gabinety medyczne, studio kosmetyczne, biura, kancelarię. Do wynajęcia są 2 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Ryska

Białystok,podlaskie

980 000 zł94 m² 10 425,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy! Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w samym centrum Białegostoku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy głównej ulicy. Łąkowa - Ryska. Parter, powierzchnia 94 m2. Na przeciwko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

47 zł/m²180 m² 8 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Białystok,podlaskie

40,74 zł/m²54 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i wykończony lokal usługowy usytuowany w nowym budynku. Do końca listopada promocja! Pierwszy miesiąc gratis!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Elewatorska

Białystok,podlaskie

37,04 zł/m²22 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym. Lokal znajduje się na niskim parterze biurowca zlokalizowanego w przemysłowej części Białegostoku niedaleko trasy S8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

28,67 zł/m²150 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy przystosowany obecnie pod warsztat samochodowy. Możliwość wynajęcia na inne cele: produkcja, magazyn, warsztat, hurtownia, usługi. Powierzchnia 150 m2: - 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

839 000 zł81 m² 10 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży lokalu na Nowym Mieście, w świetnej lokalizacji. Główna ulica, bardzo duży ruch, wejście prosto z chodnika. Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy na potrzeby własne, lub jako.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij