dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na wynajem w Białymstoku przy ulicy Pogodnej na osiedlu Nowe Miasto. Lokal mieści się na wysokim parterze (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością zapraszam do mieszkania przy ul. Fabrycznej. Jest to wygodne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na parterze wieżowca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

469 000 zł52 m² 8 986,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - nowa cegła (1998 r.) WASILKÓW - blisko BIAŁEGOSTOKU - ok. 15 minut od Centrum Miasta oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w centrum miasta przy ul. Św. Rocha na parterze niskiej kamienicy. Bardzo dobra propozycja zarówno dla koneserów tego typu wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiadukt

Białystok,podlaskie

700 000 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Wnętrze jest całkowicie wykończone oraz umeblowane. Mieszkanie na 7 piętrze w 8 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Białystok,podlaskie

550 000 zł49 m² 11 215,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro Nieruchomości Północ ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 49,04m2, usytuowane na II piętrze niskiego budynku przy ul. Kruczej w Białymstoku. To mieszkanie zachwyca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stelmachowo,podlaskie

299 000 zł73 m² 4 115,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja. Oferuję na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone w miejscowości Stelmachowo, w sąsiedztwie znanego Tykocina. Idealne dla rodziny i osób szukających odpoczynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

425 000 zł40 m² 10 705,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

!sprzedane! Zapraszam do zapoznania się z ofertą ciekawego 2-pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji Nowe Miasto, w bardzo dobrym stanie technicznym, do zamieszkania od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

457 000 zł52 m² 8 873,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,5 m2 i użytkowej 48,9 m2, zlokalizowane w północnej części miasta. Lokal położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

519 000 zł48 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowa cena! 537 000zł 519 000zł! Wygodne, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie. Zapraszamy do eleganckiego 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Piasta przy ulicy Mieszka I W pobliżu są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z garażem zlokalizowany w Białymstoku przy ulicy Jurowieckiej. Powierzchnia 42 m2 Rozkład pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon, kuchnia otwarta, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rumiankowa

Białystok,podlaskie

619 000 zł89 m² 6 955,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam ofertę wyjątkowego ,dwupoziomowego mieszkania położonego na parterze przy ul. Rumiankowej w niskim budynku wielorodzinnym. Na powierzchnię 89m2 składają się 2 poziomy: - parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

359 000 zł37 m² 9 624,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

!rezerwacja! Marzysz o zakupie swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum Białegostoku? Mam przyjemność zaoferować miłośnikom dzielnicy Antoniuk, urokliwe, jasne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Warszawskiej - idealna propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalnego rozkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

395 000 zł56 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Antoniuku Przy Parku! Marzysz o mieszkaniu blisko centrum miasta, z doskonałą infrastrukturą i w otoczeniu zieleni? Ta nieruchomość jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

598 000 zł77 m² 7 750,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny przy ul. Gajowej na 8 pietrze w 8 piętrowym bloku. Na powierzchnię 77,16 m składa się: - korytarz - oddzielna jadalnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukowa

Białystok,podlaskie

770 000 zł68 m² 11 273,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta przy ul. Brukowej. Na powierzchnię 68,30 składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - salon, - 2 sypialnie, - łazienka, - oddzielne wc, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

590 000 zł62 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio-pośrednika obecna cena obowiązuje do 1.12.2024r Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowska

Białystok,podlaskie

399 000 zł48 m² 8 340,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przestronne mieszkanie blisko centrum - tylko U nas! Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wasilkowskiej. Nieruchomość o powierzchni prawie 48m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

460 000 zł48 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Trawiastej w dzielnicy Wygoda. Położone jest na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku z cegły z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

2 000 zł32 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum miasta w prestiżowej lokalizacji przy u. Jurowieckiej. Na powierzchnię 32,40 m składa się: - korytarz z szafą, - aneks kuchenny z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

1 900 zł46 m² 41,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Przydworcowe przy ul. Stołecznej bardzo blisko centrum miasta. Na powierzchnię 45,61 m składa się: - aneks kuchenny z salonem, z którego można wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,88m2 w Białymstoku, ul. Kraszewskiego. Lokal znajduje się na 3 (z4) piętrze ocieplonego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

165 000 zł30 m² 7 132,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka 27,9m2 składającej się z części salonowej, kuchni, holu oraz łazienki. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze, jest środkowe, co za tym idzie bardzo ciepłe. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tarasiuka

Kleosin,podlaskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowa kawalerka o powierzchni 20 m . Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze i zlokalizowane jest w spokojnej okolicy w Kleosinie, przy ulicy Ojca Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

459 000 zł46 m² 9 913,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze przy ulicy Kołłątaja na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Zadbane, z wygodnym rozkładem pomieszczeń po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

770 000 zł55 m² 14 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*na sprzedaż komfortowe mieszkanie Z miejscem postojowym W centrum białegostoku* Świeżo wykończone , dotąd niezamieszkałe trzypokojowe, eleganckie i komfortowe mieszkanie (55m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bojary blisko centrum miasta. Lokal o powierzchni 58 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 000 zł61 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 61,1 m kw, położonego na parterze w VI piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

582 000 zł40 m² 14 495,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

**apartament w centrum Białegostoku ** Doskonała baza wypadowa na zakupy i spotkania z przyjaciółmi ** Elegancki z odrobiną luksusu *** Z przyjemnością oferuję 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Białystok,podlaskie

446 000 zł42 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje Blisko Centrum Do Wejścia! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Antoniuk przy ulicy Ordonówny. Mieszkanie znajduję się na IV piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Białegostoku - na osiedlu Bojary, przy ulicy Józefa Ignacego Kraszewskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

325 000 zł29 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 29m, zlokalizowana w samym centrum Białegostoku, przy ul. Zwierzynieckiej. Znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68m2 w Białymstoku, na os. Bacieczki. Lokal nieprzechodni, południowo-zachodni mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

325 000 zł27 m² 11 917,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,27 m2 na osiedlu Sobola Biel. Mieszkanie nigdy wcześniej przez nikogo nie zamieszkane, gotowe do wprowadzenia. Na terenie osiedla park, sklep żabka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

273 000 zł25 m² 10 981,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Suwałki,podlaskie

287 000 zł37 m² 7 790,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż piękne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,84 m2. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Ogińskiego 4 w Suwałkach. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 17m2 obok Akademii Medycznej i Wydziału Prawa. 1 piętro. Koszt czynsz 1350, koszty licznikowe 150zł ryczałtem, kaucja 1350. Prowizja biura nieruchomości. Szybki internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

448 000 zł50 m² 8 995,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na parterze w bloku z 2001 roku, które idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kombatantów

Białystok,podlaskie

2 999 zł69 m² 43,46 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69m2 w Białymstoku, przy ul. Kombatantów, os. Białostoczek. Lokal 2-stronny, północny i wschodni mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

599 000 zł61 m² 9 766,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu*** Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo? Już dziś możesz stać się właścicielem wygodnego mieszkania , które będzie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij