dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

535 000 zł40 m² 13 459,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Sybiraków. Na powierzchnię 39,75 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, - sypialnia, - łazienka, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

617 000 zł60 m² 10 283,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni około 60 metrów kwadratowych wraz z balkonem. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

455 900 zł39 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! W ofercie przestronne, trzypokojowe mieszkanie 39m2.Mieszkanie po remoncie - idealne na wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

900 000 zł84 m² 10 701,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 84,1m 2 , znajdujące się w V piętrowym budynku z windą z cegły z 2010 r. na osiedlu Piaski, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuje państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane i zaprojektowane przez architekta, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

728 000 zł54 m² 13 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku 2% pcc Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Przydworcowe w centrum miasta. Lokal o powierzchni 54 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wołodyjowskiego

Białystok,podlaskie

339 000 zł29 m² 11 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** super lokalizacja blisko centrum I uczelni wyższych *** kawalerka W bloku Z cegły *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na III piętrze, w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

450 000 zł49 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piasta (blisko ścisłego centrum miasta). Idealna lokalizacja dla studentów, bardzo bliska odległość do szkół i uczelni (m.in. Wydział Ekonomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Białystok,podlaskie

420 000 zł44 m² 9 446,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe w Białymstoku przy ul. Pileckiego na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym. Lokal o powierzchni 44,46 m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku z nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białystok,podlaskie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 34m2usytuowane na 6 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy! Posiadam na wynajem komfortowe i przytulne mieszkania, które znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku. Mieszkanie ma powierzchnię 30m2 i znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w starej kamienicy na głównej ulicy centrum - Lipowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim (około 100 m2 po podłodze), po generalnym remoncie (nowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

585 000 zł57 m² 10 293,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie, położone na ul. Pułaskiego, na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Dwustronny lokal o metrażu 56,83 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 64 m zlokalizowane na osiedlu Skorupy. Nieruchomość położona jest przy ulicy Towarowej. Lokalizacja nieruchomości zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Supraśl,podlaskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Supraśla - 15 km od Białegostoku. W najbliższej okolicy znajduje się sklep, apteka, poczta oraz restauracje. Na powierzchnię 52 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pole camy doskonały 2 pokojowy apartament położony na 5 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Jurowieckiej. Apartament o powierzchni 57 m 2 w skład którego wchodzą: otwarty pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Mońki,podlaskie

399 000 zł55 m² 7 517,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania w mieście Mońki? Zależy Ci na komfortowym budynku, windzie i 3 pokojach? Zapraszam, tylko w naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Lokal znajduje się w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

540 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam. Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie. W pełni wyposażone. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 45 mkw, zlokalizowane na 6 piętrze w nowego bloku z 2019r. z windą w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bojary Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Białystok,podlaskie

456 000 zł37 m² 12 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Centrum poleca Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37 m2 w centrum miasta położone przy ul. Bohaterów Getta. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Białystok,podlaskie

620 000 zł55 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 54,9 m2 n a lubianym osiedlu Bojary Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

438 000 zł50 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

** przy galerii jurowieckiej ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się nieopodal Rynku Kościuszki. Jest ono położone w centrum miasta; do Galerii Jurowieckiej 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na Os. Antoniuk. Mieszkanie o powierzchni 50mkw znajduje się na 3 piętrze nowego bloku z windą, wybudowanego w 2010r. Wysoki standard budownictw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

420 000 zł47 m² 8 993,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Sienkiewicza. Okolica cicha i spokojna, w towarzystwie niskiej zabudowy mieszkalnej, luźno rozłożonej w sąsiedztwie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Marzysz o zakupie swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum Białegostoku? Properton ma przyjemność zaoferować miłośnikom Nowego Miasta, urokliwe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baranowicka

Białystok,podlaskie

639 000 zł102 m² 6 256,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

# mieszkanie z garażem, dwoma balkonami i poddaszem # Nowa inwestycja / kameralna zabudowa! Bez podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Apartamenty Baranowicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

299 000 zł36 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy dwupokojowe mieszkanie przy ul.Wesołej w Białymstoku. Na powierzchni 36,4 m2 znajdziemy duży salon, mały pokój, kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Suwałki,podlaskie

270 000 zł50 m² 5 427,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75 m2. Nieruchomość mieści się w Suwałkach przy ulicy Korczaka 1. Lokal usytuowany jest na IV piętrze. W bloku okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałacowa

Białystok,podlaskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z osobą kuchnią w samym centrum Białegostoku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, jest idealne się dla rodziny lub 2-ki studentów (2 oddzielne pokoje). Jedna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

460 000 zł48 m² 9 498,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

To komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane jest na os. Skorupy przy ul. Warmińskiej. Na powierzchnię 48,43 m składają się: - aneks kuchenny z jadalnią, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 36 m2 w centrum Białegostoku na ulicy Lipowej. Możliwość wynajmu pod mieszkanie lub gabinet. Całkowity koszt wynajmu z rachunkami to 1800 zł/miesiąc. Mieszkanie zostało odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białystok,podlaskie

329 000 zł35 m² 9 484 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja nowe budownictwo blisko centrum, parking, 2 pokoje do wejścia - 9500 pln/m2! Wygodne mieszkanie o powierzchni 34,69 m2 w apartamentowcu położonym przy ul. Wiadukt 5 z unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Białystok,podlaskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w nowszym bloku na os. Bema. Osobne pokoje, mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Do podanej ceny należy doliczyć czynsz adm. (515zł), opł. za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

749 000 zł61 m² 12 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu nowe, pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,12 m2, zlokalizowane na osiedlu Białostoczek przy ul. Bełzy. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestrzenne mieszkanie ulica Wiejska, bardzo dobra lokalizacja blisko politechnika białostocka sklepy galeria park oraz świetne poloczenie komunikacji miejskie kontak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem kawalerkę o pow. 20m2 w Białymstoku, przy ul. Pułaskiego (os. Nowe Miasto). Lokal mieści się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Białystok,podlaskie

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 22 m kw, położonej na VI piętrze w VI piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lityńskiego

Suwałki,podlaskie

260 000 zł42 m² 6 235,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze przy ul. Lityńskiego o powierzchni 41,7m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z oddzielnym wc, balkonem zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Suwałki,podlaskie

559 000 zł60 m² 9 244 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy wyposażony i umeblowany apartament zlokalizowany przy ul. Aleksandry Piłsudskiej 13 w Suwałkach. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze, v piętrowego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij