dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 030 ogłoszeń

2 150 zł47,48 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne, w pełni umeblowane mieszkanie w kameralnym bloku z windą. Nowoczesny, ładnie zaprojektowany budynek, położony jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,86 m² 7 436,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, przy ul.Lipowej. Na ok.62 m2 znajdziemy trzy osobne pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój. Do każdego z pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł64,10 m² 3 900,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , składające się: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - 2 korytarzy , - 2 łazienek. - do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 24 m | 2 piętro | cegła | niski czynsz | spokojna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Bojary ul. Kraszewskiego Mieszkanie terytorialnie należy pod osiedle Bojary ale lokalizacyjnie jest tak położone iż do ścisłego centrum mamy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,68 m² 9 076,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczna przestrzeń do własnej aranżacji. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, usytuowanego w niskiej zabudowie w malowniczej miejscowości Porosły, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł71,93 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 72 m | Nowe Miasto | ul. Pułaskiego | najem krótkoterminowy | cena promocyjna Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,10 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł74,27 m² 6 988,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" segmenty od ul. Modrzewiowej ( od 10 - 15 B) Mieszkanie deweloperskie na Osiedlu Modrzewiowym - 74,27 m2 w cenie 519 000 zł (6988 zł / 1 m2) "osiedle modrzewiowe",.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

** Bielsk Podlaski **ul. Północna ** 4 pokoje ** Nowa niższa cena. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,6m2 , położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,10 m² 10 842,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 45,10 m -osiedle Zielone, nowe Piasta, ul. Kujawska (białystok) (czyli miejsce, gdzie możesz żyć spokojnie i nadal nie spóźniać się do centrum) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł69 m² 8 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,80 m² 6 825,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Są mieszkania, które po prostu się kupuje i są takie, które się tworzy. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* znakomita lokalizacja * 2 pokoje * Umeblowane * Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w Białymstoku, oś. Piaski przy ul. Zwierzynieckiej. Nieruchomość o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,10 m² 54,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 314 zł52,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł60,50 m² 4 132,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,34 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość na wynajem - ul. Legionowa, tuż przy Pałacu Branickich - idealna dla studentów lub firmy. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41,44 m² 13 030,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na cenionym osiedlu Wygoda w Białymstoku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł31,70 m² 50,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Zachodnia 2f. Koszty wynajmu 1590 zł + czynsz(teraz ok 330 zł) + opłaty licznikowe(elektryka - teraz ok 100 zł) + kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

P r zytulne mieszkanie w sąsiedztwie lasu Prezentujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sybiraków w bloku z 2020 roku. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł42,60 m² 9 248,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,40 m² 11 305,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Zielone Wzgórza przy ul. Lawendowej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł58,90 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37,10 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Antoniukowska. Piętro 2 ,blok 4 piętrowy z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na parterze nowszego bloku z cegły na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie czyste zadbane, umeblowane i odświeżone. Dodatkowym atutem jest oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,40 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł73 m² 7 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | Łomża, ul. Kazańska | 73 m | 4 pokoje Przestrzeń, której szuka rodzina i układ, który doceni inwestor. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,20 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,20 m² 7 743,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m , położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania o pow. 39,5 m2 znajdującego się w samym sercu Białymstoku, na ul. Rynek Kościuszki 17. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z piątym etapem inwestycji Green Garden perła 3 Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. Proponujemy mieszkanie m6b o powierzchni 61,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 446 zł72,41 m² 18 649,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania 1 pokojowego z oddzielną kuchnią znajdującego się na parterze w budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,50 m² 11 040,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone przy ul. Starobojarskiej w Białymstoku, na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 169 zł65,43 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,20 m² 8 022,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania (62,20 m2), położonego na osiedlu Przydworcowym, przy ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Mieszkanie położone jest na 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij