dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego Huzar

Białystok,podlaskie

559 000 zł43 m² 12 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*nowe 3 pokoje*bacieczki tbs 2025*bez pcc I prowizji! Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Bacieczki tbs w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hajnówka,podlaskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w Hajnówce ul. Piłsudskiego 26 Polecamy mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Piłsudskiego w Hajnówce. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsk Podlaski,podlaskie

330 000 zł47 m² 6 979,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 47,28m2 znajdujące się w Bielsku Podlaskim w doskonałej lokalizacji bliskie centrum. Lokal jak najbardziej w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

369 000 zł42 m² 8 848,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z zielenią za oknem i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

469 000 zł59 m² 7 949,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe ul. Towarowa, białystok 58,8 m Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,8 m, położone przy ulicy Towarowej w Białymstoku.To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

719 000 zł57 m² 12 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | wysoki standard | komórka lokatorska| 2020 r. | nowa Wygoda Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1. piętrze w budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg real estate zaprasza na prezentację 2-pokojowego pięknego mieszkania o pow. 42 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej 17 w Apartamentach Jagiellońskich. Lokal mieści się na 10 (z 10).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

364 900 zł36 m² 10 136,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Promocyjna cena tylko do końca roku Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 36 m , zlokalizowaną w samym centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem. Mieszkanie położone jest w Białymstoku, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wiejskiej. W pobliżu znajduje się dużo lokali usługowych, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trawiasta

Białystok,podlaskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na drugim piętrze przy ulicy Trawiastej w Białymstoku. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

1 500 zł41 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,60 m2 w Białymstoku, przy ul. Waszyngtona, w pobliżu Pałacu Branickich. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam państwu, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 54 m2 w całości zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

339 000 zł41 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuje państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37m2, położone na osiedlu Piasta. Układ: - oddzielna kuchnia, - dwa pokoje, - korytarz, - łazienka, pojemna piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

680 000 zł65 m² 10 429,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie,na osiedlu zamkniętym,2 piętro,2 balkony (mieszkanie dwustronne),garderoba,duża łazienka,piwnica.Spokojni sąsiedzi,widok z jednego z balkonów na plac zabaw,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Utrata

Suwałki,podlaskie

309 000 zł46 m² 6 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - centrum Suwałk, 46,5 m2. Oferuję na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,5 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** ścisłe centrum *** wyposażone *** *** Z balkonem *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

595 000 zł68 m² 8 728,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,17 m , położone na 4. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku apartamentowo-handlowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Południe

Grajewo,podlaskie

230 000 zł45 m² 5 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 45,40 m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia dwie ustawne sypialnie łazienka oddzielne wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

305 000 zł36 m² 8 379,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Meg Real Estate prezentuje - przestronne i funkcjonalne mieszkanie na ul. Bohaterów Monte Cassino 5a w Białymstoku - os. Przydworcowe. To idealne miejsce pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

397 000 zł48 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na osiedlu Dziesięciny II przy ul. Porzeczkowej w Białymstoku jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

625 000 zł42 m² 15 049,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m2 w Białymstoku przy ul. Krętej 48. Lokal mieści się na 6 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Białystok,podlaskie

535 000 zł60 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie po remoncie - 3 oddzielne pokoje - II piętro z windą - wysoki stoczek oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy klucze! cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

479 000 zł73 m² 6 576,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Nowe Miasto przy ul. Stanisława Dubois. Jest to atrakcyjne osiedle ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej. Na powierzchnię 72,83 m składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

659 000 zł59 m² 11 205,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urokliwe mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 znajduje się na trzecim piętrze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania położonego na wygodnym II piętrze znajdującego się w bloku przy ulicy Warszawskiej na Osiedlu Piasta II. Mieszkanie dwustronne z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Białystok

Białystok,podlaskie

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z dużym ogrodem i bezpośrednim wyjściem do lasu Powierzchnia mieszkania: 51 m Powierzchnia ogrodu: 139 m Lokalizacja: skrajna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55.01 m2, położone na III piętrze w niskim bloku, przy 42 Pułku Piechoty. Ostatni budynek na inwestycji , numer 74e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

2 000 zł68 m² 29,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 68,17 m Piętro: 4/8 (z windą) Cena najmu: 2000 zł/miesiąc + czynsz administracyjny (ok. 550 zł) Opłaty zimą: ok. 880 zł/miesiąc Opis mieszkania: przestronne, jasne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

739 000 zł78 m² 9 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Stołecznej, zaledwie 2 minuty spacerem od ul. Lipowej. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Suwałki,podlaskie

487 000 zł61 m² 7 945,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,23 m2, położone na 3 (ostatnim) piętrze w bloku na zamkniętym osiedlu w północnej części Suwałk. Mieszkanie jest jasne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Białystok,podlaskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

***pierwsze Piętro *** 2 pokoje *** 54 m2 ***mickiewicza*** *** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam słoneczne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymborskiej

Białystok,podlaskie

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - centrum Białegostoku! Szukasz komfortowego mieszkania w sercu miasta, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia działalności? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 43 m2 w doskonałej lokalizacji Apartamentów Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Supraśl

Supraśl,podlaskie

107 000 zł22 m² 4 864 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w urokliwym Supraślu. To kawalerka o powierzchni 22 m2, położona w drewnianym domu, która czeka na nowych właścicieli gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Białystok,podlaskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Magazynowa, nowe Miasto, białystok Dostępne od stycznia 2026 r. Do wynajęcia nowoczesne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klepacka

Białystok,podlaskie

288 000 zł31 m² 9 210,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

530 000 zł55 m² 9 963,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do rozkładowego mieszkania przy ul. Pogodnej w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 55,2 m - Lokalizacja: 2. piętro - Układ: trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

335 000 zł50 m² 6 716,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie na parterze w centrum Suwałk ul. 1 maja Lokalizacja? Marzenie! W samym centrum blisko bazaru, sklepów, przystanków i wszystkich codziennych udogodnień. Tu masz.