dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 809 ogłoszeń

65 400 zł3 020 m² 21,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z radością prezentujemy malownicze działki przeznaczone pod zabudowę siedliskową w urokliwej miejscowości Wiżgóry, gmina Wiżajny, powiat suwalski.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 540 m² 18,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej na skraju miejscowości Bagniuki gm. Michałowo. Zalew Siemianówka ok. 1300 m. (zdjęcia) Rzeka Narew ok. 500 m. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł4 170 m² 60,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4170 m na wzniesieniu piękny widok warunki zabudowy Chraboły Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Chraboły, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,07 m² 7 617,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Łagodnej. Bardzo atrakcyjna, cicha i spokojna lokalizacja. Nieruchomość o powierzchni 72,02 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Spełnij marzenie o siedlisku na Wsi! Odkryj swój własny azyl w malowniczej wsi Krynickie (gm. Zabłudów), zaledwie 18 km od granic Białegostoku i 7 km od Zabłudowa. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 303 m² 29,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 000 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** coraz mniej takich miejsc *** ponad 150M linii brzegowej *** 5 min do centrum augustowa*** Przedstawiamy Państwu niezwykłe miejsce, które może okazać się Twoim wymarzonym miejscem do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,80 m² 8 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal z możliwością adaptacji na mieszkanie jednorodzinne o powierzchni 71,80 m2, w Białymstoku, osiedle Słoneczny Stok, ul.Upalna 88 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł127,30 m² 6 488,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowopowstającego osiedla przy ul. Wodnej w Białymstoku, w skład którego wchodzić będzie 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

386 840 zł9 671 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***uwaga*** działka inwestyyjna***mpzp usługi komunikacyjne I projekt stacji paliw*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości w miejscowości Serski Las gmina Płaska powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,85 m² 7 097,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe mieszkanie 61,85 m - osiedle nowe miasto Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,85 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

3 pokojowe po generalnym remoncie | blisko Centrum | ul. Nowogródzka Super oferta do zamieszkania lub inwestycyjnie! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta! nie zwlekaj! super mieszkanie dostępne od zaraz* bez pcc! Sprzedajemy Piękne mieszkanko w nowo powstałej inwestycji przy ul. Nowowarszawskiej. Osiedle Nowowarszawska to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

7 414 050 zł18 889 m² 392,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy komercyjnej- pod usługi, obiekty handlowe o pow. sprzedaży 2000m2 oraz obiekty produkcyjne. Działki o łącznej powierzchni 18 889m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł44,05 m² 11 348,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Białymstoku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł47 m² 8 042,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości: wrota Podlasia w Sokółce. To nowoczesny blok z dwoma klatkami mieszczący 38 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł240 m² 3 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż wyjątkowa szeregówka przy ulicy Krośnieńskiej w Suwałkach Dom, który daje naprawdę dużo możliwości zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób, które marzą o wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł11 047 m² 4,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowaną w obrębie wsi Kościuki w Gminnie Choroszcz o powierzchni 11047 mkw. Oznaczenie klasoużytków działki to łąki i las.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam niestandardowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 usytuowane przy ul. Kołłątaja, osiedle Wysoki Stoczek. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 628 zł81,53 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Składowej w Białymstoku, powierzchnia 81,53 m2, parter, stan deweloperski. Cena netto 7600 zł za m2 Więcej informacji pod nr   Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł13 498 m² 14,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna na sprzedaż 1,3498 ha Suwałki, obrzeża miasta Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 13 498 m , położona na obrzeżach Suwałk w otoczeniu przyrody, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

99 183 zł14 169 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną położoną w m. Orłowicze, blisko granicy z m. Sokółka. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Nr geod 810, powierzchnia 1,4169 ha: rivb - 0,07 ha rv -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia Białystok, centrum miasta Przedmiotem najmu jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 40 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 kawalerki w centrum Białegostoku gotowiec inwestycyjny, zarabiaj od pierwszego dnia! Możliwość cesji najmu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 77 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł61,30 m² 7 014,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 128 m² 179,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Marzysz o domu w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

434 400 zł8 688 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o szerokości 31 metrów, z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny 1-rodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Dostępne media: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł57,14 m² 4 637,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego w Sokółce na Osiedlu Zielonym. Mieszkanie składa się przedpokoju, trzech pokoi ,kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł15 382 m² 9,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 50 o powierzchni 1,5382ha położona w obrębie ewidencyjnym 0026 Pniewo, gmina Łomża. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 200 m² 27,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 3200 m nad rzeką | Krasne-Ciasne | gm. Supraśl Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Krasne-Ciasne, w gminie Supraśl w wyjątkowym, naturalnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł460 808 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży doskonały teren pod inwestycje, wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, tzw. "Kolonia nad jeziorem Szejpiszki". W tym planie nieruchomość podzielona jest na obszary: 1).

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Łomży? Ta oferta może być idealnym wyborem. Na sprzedaż działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł907 m² 54,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój prywatny azyl nad Rospudą - gdzie dzika natura spotyka się z Twoim marzeniem o domu Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum rzeki, zapach lasu i absolutna cisza taka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

*** ostatni wolny dom W tej inwestycji*** oliszki *** kameralne osiedle W pięknej okolicy blisko lasu *** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł258 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:612 m²

Już dziś umów się na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości Mońki. Dom wybudowany w 1985r oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok.80m2 usytuowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70,44 m² 9 227,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70,44 m znajdującego się przy ul. Jodłowej w Ignatkach-Osiedle. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Jodłowej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł723 m² 219,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 723 m , położona w miejscowości Halickie (nr ewid. 526/10, gmina Zabłudów) , zaledwie kilka minut jazdy od centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

118 200 zł1 182 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na prezentację działek budowlanych położonych w miejscowości Rafałówka gmina Zabłudów. Na działki wydane są warunki zabudowy na budowę domów jednorodzinnych 13% zabudowy Media:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł918 m² 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Księżyno, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o pow. 918 m2, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł188 m² 8 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 867 m²

Wolnostojący dom z bala podhalańskiego z 2017 roku. Lokalizacja: gniła zaledwie 20 km od Tykocina i 10 km od Białegostoku. Działka o powierzchni 1867 m2. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,40 m² 9 911,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij