dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 803 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka siedliskowa z dużym potencjałem, o powierzchni 4361 m , położona w miejscowości Chodorówka Nowa, gm. Suchowola, (woj. podlaskie). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i strychem, położone w zabudowie szeregowej nowego osiedla for.REST Krupniki. Nowe mieszkania w Krupnikach pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł46,64 m² 8 897,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, położone w zabudowie szeregowej nowego osiedla for.REST Krupniki. Nowe mieszkania w Krupnikach pod Białymstokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

710 325 zł67,65 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piastowska Park to kompleks trzech, 4 kondygnacyjnych budynków biurowo - usługowych o klasie architektonicznej aa. Oznacza to, że wsród aspektów technicznych takich, jak klimatyzowane wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

435 960 zł36,30 m² 12 009,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Pułaskiego i Transportowej. To nasze kolejne podejście do zabudowy dwulokalowej. Tym razem do wyboru ok. 50 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Dom z potencjałem na wsi - tylko U nas! Oferta na wyłączność. Z uwagi na poszanowanie prywatności właścicieli prosimy o kontakt przez biuro nieruchomości. Biuro grzegorek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł35,71 m² 9 773,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł63,82 m² 9 072,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł36,59 m² 9 538,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 085 zł130 m² 6 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:135 m²

Gotowe do odbioru- dostępne w dwóch wariantach! Lokalizacja: 200 metrów do granicy Białegostoku Sielskie Błonie znajdują się przy ul. Łąkowej 20 w Klepaczach. To miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom na osiedlu Skorupy- ogromny potencjał do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

** wyższy standard ** blok z 2026r ** ** brak podatku pcc ** Mieszkanie wykończone , gotowe do wprowadzenia przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,50 m² 10 892,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł126 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Świetna lokalizacja: idealna oferta dla klientów ceniących sobie prestiżową lokalizację w mieście oraz komfort życia w kameralnym klimacie i otoczeniu zieleni. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 452 zł63,96 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 713 zł63,99 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 064 zł54,72 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowy, bezczynszowy lokal z ogródkiem przy ul. Oliwkowej w Białymstoku Pompa ciepła w cenie | brak czynszu | gotowe do odbioru | faktura vat, bez pcc Szukasz nowego miejsca dla rodziny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł97,67 m² 7 873,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Ignatki w otulinie lasu, w miejscu będącym oazą spokoju, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39,60 m² 12 348,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umeblowane mieszkanie na Nowym Mieście! Biuro Nieruchomości ab Grand poleca starannie wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowoczesnej części dzielnicy osiedla Nowe Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł121,27 m² 5 937,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Prostej w Klepaczach. Domy W zabudowie szeregowej - Powierzchnia: od 121,27 m do 121,37 m . - powierzchnia działki: od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł97,67 m² 6 747,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Etap II już W sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją deweloperską w Ignatkach o nazwie nova urocza! Oferujemy do sprzedaży 4 domy jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 550 m² 46 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Tylko i Wyłacznie w biurze "olchowik nieruchomości". Zapraszamy! Fantanstyczna lokalizacja, apartamentowiec z 2022r. przy Al. Jana Pawła II 56b, blok usytuowany przy zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł400 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Białowieża. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł61,60 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na Zielonych Wzgórzach przy ul. Słonecznikowej. Na powierzchnie 61,6 m2 składa się: - duży salon z balkonem - kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł105 m² 6 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 105 m2 położony w spokojnej miejscowości Nowe Chlebiotki, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł300 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom, lub przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i słoneczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Mickiewicza 42. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

389 700 zł33 m² 11 809,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Poleskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

363 702 zł48,50 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 48.5m2 | 4 PIĘTRO | PIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio , urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na IX.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48,20 m² 10 788,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie (powierzchnia 48,2 m 2) położone na osiedlu Piasta na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 386 m2 Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów. Idealne miejsce na działalność handlowo usługową w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na IX p z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł229 m² 3 886,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

*** Zdjęcie przedstawia wizualizację*** Nowoczesny dom wolnostojący | 229 m | działka 801 m | blisko Białegostoku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33,05 m² 11 649,02 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**zakup bez podatku pcc 2 %** Polecamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania znajdującego się w apartamentowcu przy ulicy Kraszewskiego 45b, który znajduje się na osiedlu Bojary - prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 075 m² 175,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż - 5075 m w Choroszczy, blisko obwodnicy Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 5075 m (wymiary: 53 x 96 m),.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł54 m² 13 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** Nowoczesny apartament ,blisko Centrum ** Wysoki Standard ** Polecamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 54 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,50 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 527 m² 169,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna duża działka o powierzchni 1527m2 zlokalizowana w miejscowości Janowicze gm. Juchnowiec Kościelny. Działka położona jest w odległości ok. 14 km od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja "osiedle Białostocka II" to propozycja budynków dwulokalowych położonych w Grabówce przy jej głównej ulicy. Trzy różne metraże dają mozliwość wyboru miejsca dopasowanego względem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł136,44 m² 6 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż ostatni! dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowopowstałym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabówce przy ul. Daktylowej, inwestycji sekwoja Development. Budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij