dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 806 ogłoszeń

149 000 zł80 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia dom wolnostojący w miejscowości Knorydy. Dom jest wykonany w klasycznej technologii murowanej, ale wymaga remontu. Atutem nieruchomości jest:.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł72 m² 10 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,64 m² 11 169,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda w sąsiedztwie lasu! Polecamy Państwu wygodne 3-pokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym i spójnym stylu. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,50 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł10 926 m² 69,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy 3 atrakcyjne działki w tym jedna siedliskowa z domem na sprzedaż Działki położone są we wsi widowo gm. Bielsk Podlaski 4 min od Centrum Bielska Podlaskiego Na danym terenie brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł81,20 m² 12 918,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Inwestycja w centrum Augustowa, gotowa do generowania natychmiastowego dochodu. Dwa lokale o łącznej powierzchni 121,20 m gwarantują zróżnicowany i stabilny strumień przychodów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,33 m² 12 857,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 4 piętrze w nowoczesnym, sześciopiętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. Towarowej 28. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł136,35 m² 3 520,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz? Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

**duża działka *** piękne miejsce na budowę osiedla ***gmina choroszcz** Zapraszamy na prezentację. Atrakcyjnej, ładnie położonej działki w gminie Choroszcz 2 km od Białegostoku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16 200 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną o powierzchni 16 200 mkw położoną w miejscowości Michałowo Dojazd do działki drogą gruntową. Nr ewid. 85/1, obręb 0054: - łiv -1,41 ha - łv - 0,16 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogrodzonym ogródkiem, usytuowanego na parterze w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m w cenie 120 000 zł. Teren o regularnym, prostokątnym kształcie 23 137 m, częściowo rolny i leśny, objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł3 567 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl nad jeziorem trzy wyjątkowe działki w Rospudzie Z przyjemnością prezentujemy trzy urokliwe działki rolne z możliwością zabudowy, położone w sercu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł112 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 112 m , położony w prestiżowej części Augustowa. Nieruchomość urządzona z dbałością o każdy detal idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom wolnostojący | Starosielce, białystok | 4 pokoje | Stan deweloperski Cena: 850 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 110 m | Działka: 245 m Cena za m : 7 727 zł Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** Bardzo dobra lokalizacja *** Teren Przemysłowy w Ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni około 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na terenie przemysłowym,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 337 m² 254,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Klepacze, okolice Białegostoku Oferujemy na sprzedaż dwie wyjątkowe działki położone w miejscowości Klepacze, na spokojnych obrzeżach Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł3 019 m² 53,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Szablak w gminie Nowogród. Działka w otoczeniu drzew, z dostępem do rzeki Narew. Grunt nr 67 - powierzchnia 3019 m2. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

2 324 800 zł2 906 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2 906 m2 oznaczone numerami geodezyjnymi 1495/2, 1496, 1497, 1498 i 1515, położone w Białymstoku w dzielnicy Starosielce, ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować od A do Z według własnego gustu i potrzeb? Oto idealna propozycja dla Ciebie! To idealna oferta dla: -Osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 752 zł28,96 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 800 m² 56,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka budowlana w sercu wsi Mieles zki - z warunkami zabudowy i podwójnym wjazdem *** Szukasz miejsca, które łączy wiejską ciszę z wygodą dojazdu i bliskością natury?.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 542 m² 64,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka wyszki 1542 M2*** osiedle domków jednorodzinnych*** Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wyszki. Powierzchnia to 1542m2, a wymiary około 31mx49m Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł49 m² 877,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę o numerze geod.199/4, obręb Białostoczek Płn , znajdującą się na terenie objętym MPZP, w okolicy ul.Andersa. Działka znajduje się pomiędzy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i słoneczne mieszkanie 41 m 2 pokoje, balkon. Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m . Lokal jest komfortowy, wygodny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 000 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***trzyrzeczki***3000m2***w otulinie lasu państwowego***prąd I woda***wyjątkowa działka*** Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości Trzyrzeczki (gm.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł68 m² 8 161,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa funkcjonalne lokale usługowe o łącznej powierzchni 68 m , położone na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł2 955 m² 727,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do obejrzenia działki pod działalność usługową w Białymstoku przy głównej arterii. Działka jest idealnym miejscem pod Twój wymarzony biznes! Działka o powierzchni 2955 m2, przy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 778 m²

Jeśli szukasz kameralnego miejsca z gotowym wieloletnim ogrodem, to miejsce jest dla Ciebie. Ogród zaprojektowany i urządzony przez firmę, porośnięty 20 - letnim drzewostanem, własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Czarna Białostocka. Blisko znajdują się lasy oraz tereny zielone, ale równocześnie jest łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Giełczynie, gmina Łomża o pow.ok.1200m2. Działka o kształcie prostokąta, położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej. Na teren na którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim znajdującego się w Olmontach przy ul. Miłej , gmina Juchnowiec Kościeny.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta sprzedaży domu z bala zbudowanego w 2013 roku. Dom z bala ściany ocieplone wełną mineralną i pokryte drewniana szalówką , dach ocieplony pianą pur i pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w samym centrum miasta! To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

3 561 840 zł19 788 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas: oferta na wyłączność Okazja Inwestycyjna Działka nr geod. 525 o powierzchni 1,9788 ha i wymiarach ok. 48,5 x ok 408 m. Użytki jakie występują na tej działce: rvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 022 m² 298,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Halickie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Halickie, zaledwie 9 km od centrum Białegostoku. Wydane warunki zabudowy - działka 100% pod.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł3 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka siedliskowa o pow. 3000 m2 pod budowę domu jednorodzinnego w kameralnej i spokojnej części miejscowości Pasynki/ podlaskie/ gmina zabłudów/białystok. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł62,90 m² 28,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze bloku z windą, położonego przy ul. Upalna w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł693 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia właśnie działka budowlana - zaledwie 12 km od Białegostoku! Gmina Dobrzyniewo Duże, miejscowość Fasty. Powierzchnia: 693m2 Wymiary: ok 44 x 16m Media: prąd ok 180.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij