dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 806 ogłoszeń

Rynek pierwotny

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które będzie gotowe do wprowadzenia? Wybierz wyjątkową ofertę w inwestycji zielone pietrasze przy ul. Pużaka realizowanej przez dewelopera z 15-letnim.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł12 773 m² 234,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu w granicach miasta, który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla inwestora, który widzi potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł132 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment środkowy o powierzchni 132 m , gdzie 102.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 345 m² 40,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Krzewie , gmina Piątnica przy drodze powiatowej o powierzchni 1345m2 oznaczona numerem geodezyjnym 58/10. Na działkę została wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

**do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz usługowe*** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację nieruchomości znajdującej się w centrum Krynek. Do wynajęcia 150 m2 powierzchni biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż Bielsk Podlaski, ul. Wierzbowa, 824 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 824 m (0,0824 ha), położona w miejscowości Bielsk Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł124 m² 8 862,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

### Skrajny segment szeregówki o pow. 124m2 z dużą działką o pow. 435m2, do wprowadzenia ### rok budowy 2022 Na sprzedaż w pełni wykończony, w wysokim standardzie, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł196 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej części Moniek. Nieruchomość o powierzchni 196 m usytuowana jest na działce 631 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 500 zł16 885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren przy drodze wojewódzkiej 645 Łomża- myszyniec Powierzchnia 1,6885 ha. Front działki wzdłuż drogi to 125 m, 135 m głębokość działki, na działkę prowadza dwa zjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa przestronne mieszkanie - niezależna kawalerka, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku - przy ul. Bema. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł52 m² 1 788,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dwa domki letniskowe w Augustowie w pobliżu jeziora białego Oferujemy do wyboru dwa komfortowe drewniane domki letniskowe z solidnymi okiennicami, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł52,25 m² 8 038,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

*** mieszkanie 52,25M2 ** leśna dolina ** 1992r *** Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Leśna Dolina przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 52,25 m2 usytuowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

* marzysz o domu na wsi z piecem kaflowym * * A może chcesz prowadzić agroturystykę lub gospodarstwo rolne * *to Twoja szansa na spokojne życie z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł41,53 m² 15 049,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* szukasz mieszkania w bardzo dobrym standardzie i blisko centrum - ta oferta jest dla Ciebie * Przytulne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 148 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działek pod zabudowę jednorodzinną - jedna z pięciu dostępnych działek w tej lokalizacji. Każda z nich posiada wydane indywidualne warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²1 459 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon samochodowy z serwisem | 1,46 ha | sse Suwałki Suwałki, ul. Wojska Polskiego 110D Na wynajem atrakcyjna nieruchomość komercyjna - zespół działek o łącznej powierzchni 1,4663 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł16 500 m² 7,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę ewidencyjną nr.143/1 o łącznej powierzchni 1,65 ha ( szer. ok 52m i dł 317m ) zlokalizowana w obrębie nr. 0002.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 420 m² 309,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2420 m idealne miejsce pod budowę domu lub inwestycję. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych: 11/18 1901 m 11/22 519.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł86,20 m² 6 380,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko jeziora Serwy - Serski Las gmina Płaska powiat augustowski Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 200 m² 138,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka o powierzchni 4200 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Halickie, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 500 m² 62,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Tykocin w miejscowości Pajewo. Polecamy nieruchomość położoną ok. 1,5km od trasy S8. Działka o powierzchni 1500m2. Kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 3 pokoje W apartamentach 1000 - lecia*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w kompleksie Apartamenty 1000-lecia na osiedlu Białostoczek. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł3 232 m² 1 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - działka o powierzchni 3232 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową i usługi, zlokalizowana na Osiedlu Skorupy przy ulicy Baranowickiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Praktyczny, niewielki lokal.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł18 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 127 o powierzchni 1,8763 ha podłożona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kontakt: maciej Woronowicz   Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł228 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 1988 roku, położony w cichej i prestiżowej dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 228 m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w świetnej lokalizacji, przy ul. Lawendowej w Grabówce. Działki o różnorodnych powierzchniach od 1202m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 750 zł783 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 14 działek budowlanych w Sochoniach Oferujemy na sprzedaż 14 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Sochonie, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 614 m² 92,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1614 m , położona w spokojnej uroczej i malowniczej miejscowości Wólka Nadbużna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na 4. piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 000 zł361,16 m² 16 557,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Oaza nowoczesności W gęstym lesie W malowniczej miejscowości na granicy Markowszczyzny i Zalesian, wznosi się rezydencja harmonijnie wpisana w objęcia gęstego lasu - prawdziwa oaza.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,79 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z wygodą i doskonałą lokalizacją? Ten 44,79 m apartament na ul. Zawadzkiej 54 to idealna propozycja właśnie dla Ciebie. Zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł125,90 m² 9 213,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 074 m² 16,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna : pow. działki 2074m2 lokalizacja Pawły k .Zabłudowa dojazd asfaltem wym. działki 125m/15m Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej , na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł903 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowane, znajdujące się w inwestycji Nowa Grunwaldzka w Suwałkach. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 894 m²

Gotowa inwestycja generująca 36 000 zł miesięcznego zysku, zlokalizowana w Krupnikach. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 4 894 m , w całości objętej miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł10 400 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę budowlano.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł30 300 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę budowlaną, inwestycyjną na skraju miasta Krynki pow. Sokólski. Powierzchnia działki to 30300 m2, bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej biegnącej w kierunku Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł99,71 m² 14 030,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

* przestronne mieszkanie 5 pokoi w centrum miasta z 2 miejscami postojowymi * Przestronny i słoneczny apartament 5-pokojowy w stanie deweloperskim, w Białymstoku przy ul. O.