dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 809 ogłoszeń

110 000 zł4 889 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 4 889 m działka dająca wiele możliwości zagospodarowania. Wydane warunki zabudowy. Charakter terenu: działka zalesiona, o wyjątkowym klimacie i dużym potencjale do.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł4 050 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, na sprzedaż działka o powierzchni 4050 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub przemysłowo-usługową (możliwość uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością gruntową zlokalizowaną w miejscowości Brończany , gm. Juchnowiec Kościelny ok. 7km do granic Białegostoku. - działka o powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,5 m , położone przy ul. Ciepłej, w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 48,20 m2, położonego na 4 piętrze w niskim bloku, przy ul. Wyszyńskiego, oś. Przydworcowe. Cena podlega negocjacji! Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość jest położona przy granicach miasta Łapy, kształtna, idealna pod dużą inwestycję. Duża, blisko 27200m2. Świetnie skomunikowana: białystok- 40 min, wysokie Mazowieckie -25 min,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 504 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 4504 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

227 500 zł3 553 m² 64,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3553 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Pasynki, zaledwie 15 km od Białegostoku. - cena: 227 500 pln - Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w powiecie bielskim ,gminie Wyszki we wsi Samułki Małe. W 2025roku właściciel uzyskał warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Powierzchnie działek:3000m2 Każda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy apartament w sercu puszczy dla osób ceniących komfort, wygodę i wysoki standard, gotowy do zamieszkania. Apartament może stać się Twoim miejscem relaksu i wytchnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł32,14 m² 15 992,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe dostępne od zaraz przy Sienkiewicza w Białymstoku Nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²120 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** *** dobra lokalizacja *** parter *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany na parterze budynku jednorodzinnego w dobrej lokalizacji w Wasilkowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 576 zł76,26 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone w miejscowości Ignatki przy ul. Jodłowej tuż przy granicy z miastem Białystok. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,26 m2, w stanie developerskim, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 180 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** cicha I spokojna okolica *** blisko białegostoku *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Sobolewo. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,68 m² 9 076,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczna przestrzeń do własnej aranżacji. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, usytuowanego w niskiej zabudowie w malowniczej miejscowości Porosły, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rozwijasz się? Męczy Cię już minimalizm? Marzysz o dodatkowej powierzchni? Może będę mogła Ci pomóc. Od 01 stycznia 2024r. będzie do dyspozycji lokal użytkowy w stylu open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł291,70 m² 1 131,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

***dom W kurianach***surowy otwarty*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w Kurianach (miejscowość oddalona od Białegostoku o około 10km). Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł183 m² 8 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Oferta dostępna tylko w meg real estate meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w malowniczej miejscowości Supraśl.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy - zabudowa jednorodzinna! Działki położone w malowniczej części Zabłudowa w sąsiedztwie lasu. Dostępne działki o powierzchni od 1050 do 1860 m2 w cenie ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²195 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Pracownie, szwalnia, lekka.

Szczegóły ogłoszenia

2 985 210 zł80 900 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** ponad 8 ha przy drodze asfaltowej *** działka Z mpzp *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej we wsi Ancuty. Działka o powierzchni ok 8,09 ha, do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na Sprzedaż Siedlisko położone 300 metrów od Bugu w miejscowości Turna Mała, gmina Siemiatycze. Działka o powierzchni 2200 m2 o wymiarach 12 m szerokości na 100 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł993 m² 946,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m położony na działce o pow. 1 972 m . Budynek jest obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

75 500 zł630 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych - jeziorko, gm. Piątnica Podana cena dotyczy działek o powierzchni 630 m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 10 atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,20 m² 8 606,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w bardzo korzystnej lokalizacji przy samym Parku Zwierzyniec, politechnice lodowisku, stadionie mosir, szpitalu przy ul. Wołodyjowskiego 6 od ul. Szpitalnej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł2 900 m² 25,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

**spokojne miejsce na obrzeżach** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w miejscowości Narew. Działka ma kształt trapezu o powierzchni wynoszącej około 2900m2 Wymiary działki to.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł346,10 m² 3 926,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Suwałki przy ul. Bakałarzewskiej miejsce, które łączy komfort życia z realnym potencjałem biznesowym. Dom o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 001 m² 89,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 1001 m2 - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,40 m² 8 574,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** + socjal 65m2 *** Z ogrzewaniem W cenie *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu atrakcyjną ogrzewaną halę usługowo-magazynową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59,80 m² 8 277,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

******oferta tylko W premium nieruchomości******* Proponujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piaski przy ul. J. Waszyngtona w Białymstoku. Największym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem* Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²180 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.