dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Krynice

Krynice,podlaskie

539 000 zł116 m² 5 073,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom bliźniak 116 m | działka 275 m | Krynice - k. Białegostoku | stan surowy zamkniety za 539 000 zł lub deweloperski za 639 000 zł Ostatni dostępny dom na kameralnym osiedlu bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 wraz z piwnicą 6 m2, w bloku, w dobrej lokalizacji. Jest to doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ogrodniczki

Ogrodniczki,podlaskie

150 450 zł3 009 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości Oferta na wyłączność! Działka rolna na sprzedaż - Ogrodniczki, gm. Supraśl Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3009 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sojczyn Grądowy

Sojczyn Grądowy,podlaskie

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 061 m²

Dom Z dużą działką W spokojnej okolicy! Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni ok. 112 m2, częściowo podpiwniczony, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

37,23 zł/m²501 m² 18 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W białystoku przy ul. Warszawskiej 10 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków,podlaskie

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 58 m po remoncie! Lokalizacja i ogólne informacje: mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Powierzchnia: 58 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Białystok,podlaskie

519 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

464 900 zł48 m² 9 627,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia! 2-pokojowe Mieszkanie * Wysoki Standard * Białystok, ul. Swobodna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,26m2. Które składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy W dobrym standardzie *** *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grajewo,podlaskie

319 000 zł58 m² 5 481,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez dużych remontów? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalność i dobrą lokalizację, a jednocześnie daje możliwość odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Czarna Białostocka,podlaskie

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** 2 pokoje *** *** czarna białostocka *** *** I piętro *** Polecamy mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w meg real estate*** Meg Real Estete zaprasza na prezentację 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2 na wynajem w Białegostoku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

55 zł/m²48 m² 2 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** budynek monitorowany *** *** wysoki standard *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjne lokale biurowo-usługowe zlokalizowane w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

1 000 zł58 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Białegostoku- lipowa 47/1. Nieruchomość: na powierzchnię 57,60 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Olszowa Droga,podlaskie

1 500 000 zł228 800 m² 6,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja: olszowa Droga, gmina Goniądz, powiat moniecki. Opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 000 zł42 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Białystok,podlaskie

519 000 zł60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Parter z ogródkiem | 60 m | 3 pokoje + kuchnia Białystok | Wysoki Stoczek | ul. Studzienna Masz dość mieszkań na wysokich piętrach bez windy? Szukasz przestrzeni dla rodziny, gdzie dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

269 000 zł41 m² 6 537,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Suwałk Twoja Przestrzeń z Potencjałem 41,15 m | 2 piętro | ul. Kościuszki | Ścisłe Centrum Miasta Lokalizacja, która daje przewagę Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

684 000 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem i garażem - Aleja Jana Pawła II, białystok bez pośredników! Więc nie płacisz żadnych prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

454 000 zł60 m² 7 566,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 54 m , położone przy ul. Antoniukowskiej - jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji w mieście. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Suwałki,podlaskie

596 000 zł58 m² 10 290,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

9 490 000 zł1 550 m² 6 122,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Białystok,podlaskie

37 zł/m²29 m² 1 073 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

45,45 zł/m²66 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** Budynek z 2001r *** Polecam lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku z 2001 roku blisko centrum na ulicy Warszawskiej w Białymstoku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

55 zł/m²18 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenorajście

Jenorajście,podlaskie

1 050 000 zł450 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nieruchomość - dom położony jest na lekkim wzgórzu z pięknym widokiem na ogromne jezioro Gaładuś. Widok rozciąga się na liczne pagórki pokryte lasami oraz na wspomniane już jezioro. Budynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hryniewicze

Hryniewicze,podlaskie

599 000 zł3 064 m² 195,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Hryniewicze, tylko 1 km od granicy Białegosotku. Parametry: numery ewidencyjne: 65/3 oraz 66 Łączna powierzchnia: 3064 m Wymiary: długość ok. 133 m, szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Białystok,podlaskie

40,54 zł/m²37 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem minimum 12 miesięcy. Dostępne od zaraz. Dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły z lat 70, w centrum Białegostoku. Mieszkanie położone na wysokim parterze, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

399 000 zł59 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z oddzielnym wc, umeblowane, z widokiem na panoramę miasta, blisko sklepy spożywcze apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białystok,podlaskie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (nowa hydraulika, elektryka) o powierzchni 37 m , znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok