dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaczerlany

Zaczerlany,podlaskie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Sprzedam dom w miejscowości Zaczerlany. Powierzchnia całkowita z garażem to 205 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2. Budowany i wykańczany na własne potrzeby, potem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

528 770 zł46 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ulicy Sukiennej 2 Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pozioma

Białystok,podlaskie

589 000 zł59 m² 10 022,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,77 m , położone na osiedlu Skorupy w Białymstoku, przy ul. Poziomej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

434 500 zł48 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Odkryj wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Wysoki Stoczek - idealne dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i spokoju w sercu Białegostoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Czarna Białostocka,podlaskie

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** 2 pokoje *** *** czarna białostocka *** *** I piętro *** Polecamy mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 900 zł34 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na ivp. w nowszym bloku na ul. Kaczorowskiego. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Wyższy standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipowicza

Białystok,podlaskie

1 800 zł48 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,59 m2 w Białymstoku, przy ul. Filipowicza na os. Nowe Miasto. Lokal południowy mieści się na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosielska

Białystok,podlaskie

589 000 zł72 m² 8 226,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Twoje gotowe do wprowadzenia miejsce do życia` Wyobraź sobie: przekręcasz klucz w zamku, drzwi się otwierają. i odkrywasz 71,6 m2 przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowa

Łomża,podlaskie

1 400 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

"stara kaszarnia" w samym centrum Łomży ul. Nowa, to nieruchomość z dużym potencjałem, by mogło powstać tutaj miejsce z wyjątkowym klimatem. Świetna lokalizacja na restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,podlaskie

850 000 zł141 m² 6 013,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szereg skrajny 141 m w stanie deweloperskim - miejsce, gdzie Twoje kapcie same będą prosiły o przeprowadzkę! Jeśli marzy Ci się dom, który łączy przestrzeń, nowoczesność i ciszę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie dwupokojowe do wynajmu, położone na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej ( położenie budynku bliżej ulicy Warszawskiej). Bardzo dobry standard - kilkuletnie urządzenia agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone przy ulicy Kołłątaja w Białymstoku. Lokal mieści się na 3 piętrze na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone i umeblowane. Duży pokój jest z balkonem. Dostępny od 1 kwietnia. Mieszkanie dostępne dla osób bez zwierząt. 1500 zł plus opłaty. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Augustów,podlaskie

14 900 000 zł1 440 m² 10 347,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy teren inwestycyjny w sercu Augustowa - kompleks kamienic z potencjałem rozbudowy Na sprzedaż prestiżowy kompleks kamienic położony w samym centrum Augustowa, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Białystok,podlaskie

34,48 zł/m²44 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** lokale biurowe Z parkingiem *** Polecamy lokal biurowy zlokalizowany w budynku usługowym na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym dojazdem do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sitarska

Białystok,podlaskie

890 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem ul. Sitarska, białystok Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej części miasta przy ul. Sitarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Augustów,podlaskie

14 900 000 zł1 440 m² 10 347,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Michałowo

Michałowo,podlaskie

119 900 zł35 m² 3 425,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 35 m , położone na parterze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Bondary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

667 000 zł68 m² 9 807,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 68 m przy al. Jana Pawła II. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku ceniona za wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ignatki

Ignatki,podlaskie

465 000 zł1 500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ignatki, działka 1200 - 1500 m2 Na sprzedaż działka o wymiarach 24 x 50 lub wieksza 30 x 50 położona w miejscowości Ignatki. Teren objęty mpzp (zabudowa jednorodzinna) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Białystok,podlaskie

380 000 zł37 m² 10 134,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 37,10 m | ul. Konwaliowa, białystok Wyjątkowa oferta. Szukasz swojego miejsca w spokojnej, zielonej okolicy? To mieszkanie przy ul. Konwaliowej będzie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe - ul. Zachodnia, nowe Miasto, białystok Powierzchnia: 42,8 m Piętro: 1 Osiedle Nowe Miasto, ul. Zachodnia Układ: dwa oddzielne, ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Białystok,podlaskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie? To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na wynajem - komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Mościska

Mościska,podlaskie

64 160 zł802 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy dwie atrakcyjne działki rolne we wsi mościska gm. Michałowo. Działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy! Działka 1 Powierzchnia 802 m2 Kształt zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** 3 pokoje *** os.WYGODA *** WYPOSAŻONE *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowym, niskim budynku mieszkalnym, na os. Wygoda w Białymstoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Hajnówka,podlaskie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Lipowa, blok obok szpitala, tuż przy pętli autobusowej. Bardzo dobre połączenie z centrum autobusy kursują często. dostępne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Księżyno

Księżyno,podlaskie

775 000 zł141 m² 5 514,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Przytorowa

Fasty,podlaskie

429 000 zł1 634 m² 262,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Nowe Horyzonty oferuje Państwu na sprzedaż ładną, kształtną działkę położoną w miejscowości Fasty w przy ul. Przytorowej w gminie Dobrzyniewo Duże. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

400 000 zł48 m² 8 408,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam wyjątkowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 3-go Maja

Nowodworce,podlaskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednia oferta dewelopera! Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż na osiedlu wyżyny, przy ul. 3 maja (nowodworce), w Zaściankach przy ul. Zaścianki, w gminie Dobrzyniewo Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Gniła,podlaskie

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednia oferta dewelopera! Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż przy ul. Chabrowej w miejscowości Gniła, na osiedlu wyżyny, przy ul. Gajowej (nowodworce), przy ul. Niemeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

1 600 zł53 m² 30,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

523 800 zł54 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 54 m, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oknem. Mieszkanie zlokalizowane na 6 (ostatnim) piętrze w bloku z windą. W najbliższej okolicy brak wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zacherta

Supraśl,podlaskie

825 000 zł125 m² 6 615,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o domu, który łączy komfort, styl i wyjątkową lokalizację? Oto przestronny dwukondygnacyjny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni około 124,7 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

10 000 zł3 000 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam dom wolnostojący, cena do negocjacji minimalnej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

579 000 zł62 m² 9 278,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie 62,4 m ul. Świętego Wojciecha, os. Piasta, białystok Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, ul. gen. Józefa Hallera Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym w popularnej części Białystoku - osiedle Dziesięciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żółtki

Żółtki,podlaskie

203 670 zł730 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 730 m ; Wymiary: 25,86 m x 28,19 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boćki

Boćki,podlaskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom drewniany 60m z działką 1200 m - boćki, woj.podlaskie Cena: 300 000 zł Rezerwacja możliwa wyłącznie po podpisaniu umowy przedwstępnej (w formie pisemnej) oraz wpłacie 10% zadatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

491 000 zł67 m² 7 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

To mieszkanie może stać się spokojnym, ciepłym domem dla Twojej rodziny. 3-pokojowa nieruchomość położona na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku to idealne miejsce do codziennego życia -.