dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

2 600 zł63 m² 41,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,40 m | 2 poziomy | balkon | ul. Wrocławska 49a | zielone wzgórza | miejsce postojowe Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

25,44 zł/m²114 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

699 000 zł59 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,13 m przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o nowoczesnym, przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

425 000 zł35 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje po remoncie | Centrum | idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m położone w centrum miasta, przy Piłsudskiego. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomża,podlaskie

230 500 zł922 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży prezentuje wyjątkową ofertę działek budowlanych idealnych pod budowę Twojego wymarzonego domu! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

5 300 zł145 m² 36,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

*** salon +4 sypialne *** *** dom Z 2022r. *** *** nowodworce k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu na wyłączność atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Białystok,podlaskie

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości modernhouse ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Mickiewicza w Białymstoku przy ulicy Świętojańskiej. Ta nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

1 079 924 zł110 m² 9 817,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Malowniczo położony dom, 450 kroków od rzeki Płoska i 250 kroków od lasu (w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej) zaledwie 205 km od Warszawy. : dla kogo? Dla osób, które marzą o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krypno Kościelne

Krypno Kościelne,podlaskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Za cenę mieszkania - Twój własny dom z ogrodem w Krypnie Kościelnym! Szukasz alternatywy dla życia w bloku? Za cenę 40 m2 mieszkania możesz mieć pełnowymiarowy dom (107 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

27 zł/m²250 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

*** Z parkingiem *** *** magazyn Z bramą wjazdową *** *** sala sprzedaży *** Polecam do wynajmu atrakcyjną powierzchnię usługowo-magazynową zlokalizowaną na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Sobolewo,podlaskie

790 000 zł131 m² 6 030,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż solidny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,4 m2 w Sobolewie przy ul Ogrodowej. Doskonała lokalizacja kilka minut od Białegostoku, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

445 000 zł52 m² 8 528,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany w 2025 roku. Pomieszczenia dwustronne, część dzienna z kuchnią - od strony południowej. Ściany wykończone i pomalowane na biało. Wykończony balkon, gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buska

Białystok,podlaskie

565 000 zł80 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | 81,5 m | Klimatyzacja | Ogrzewanie podłogowe | ul. Buska Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żółtki

Żółtki,podlaskie

203 670 zł730 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 730 m ; Wymiary: 22,07 m x 32,77 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

625 000 zł57 m² 11 005,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe | Nowa Wygoda | ul. 42 Pułku Piechoty | 2018 r. Sprzedaż mieszkania 3-pokojowego, 56,79 m2 na osiedlu Nowa Wygoda w Białymstoku. Budynek z 2018 roku, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

820 000 zł91 m² 9 010,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy lokal usługowy 91 m2 na parterze bloku z 2022 roku na Wysokim Stoczku w którym prowadzony jest sklep Żabka, cesja umowy na 7 lat. Cena za prawa własności do lokalu 820 000 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

570 000 zł3 003 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość dla fanów natury, gdzie będąc pod Białymstokiem poczujesz się jak na Mazurach. Znajduje się ona przy malowniczych Stawach Dojlidzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 35m2 zlokalizowane na III piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Osobna kuchnia, * Łazienka, * Balkon, * Piwnica Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żółtki

Żółtki,podlaskie

207 855 zł745 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 745 m ; Wymiary: 22,07 m x 33,44 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²320 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Atrakcyjne powierzchnie biurowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

3 750 zł107 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W podwyższonym standardzie *** *** W pełni wyposażony *** *** 2 łazienki +siłownia *** Oferujemy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w budynku mieszkalnym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabiele

Zabiele,podlaskie

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 143 m²

Na sprzedaż siedlisko Zabiele, gmina Jaświły Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Zabiele (gmina Jaświły). Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | 67 m | Nowe Miasto |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Łapy,podlaskie

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 60 m - 3 pokoje - ul. Piaskowa, łapy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Góra

Góra,podlaskie

99 999 zł1 162 m² 86,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca pod dom? Mam ostatnią wolną działkę w tym miejscu. Jeśli masz dość przeglądania ofert "w szczerym polu", ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedaję ostatni wolny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Augustów

Augustów,podlaskie

374 000 zł150 m² 2 493,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Do wyboru dwa domy na sąsiadujących działkach idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie. Cena: 374 000 zł za jeden dom Istnieje możliwość zakupu obu nieruchomości (z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

897 000 zł64 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na spotkanie , zanim ktoś cię uprzedzi! Zapraszam Państwa do zapoznania się o ofertą sprzedaży mieszkania na jednym z najbardziej lubianych osiedli : bojary przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

596 160 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żółtki

Żółtki,podlaskie

294 295 zł829 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 829 m ; Wymiary: 22,88 m x 34,08 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomża,podlaskie

276 000 zł920 m² 300 zł/m²

 

 

 

Białystok,podlaskie

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy W dobrym standardzie *** *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Elewatorska

Białystok,podlaskie

20 zł/m²190 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-usługowa *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu halę przeznaczoną na produkcję, magazyn lub usługę zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

389 500 zł33 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na 8 piętrze bloku przy ulicy Kopernika 3 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Głody

Głody,podlaskie

1 799 000 zł424 m² 4 242,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na naszej stronie: wgn-warszawa, w zakładce ,artykuły, znajduje się album z wiekszą ilością zdjęć i rzuty pięter. Zapraszam. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 424 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Augustów,podlaskie

249 000 zł36 m² 6 821,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Mickiewicza w Augustowie. Lokal o pow. 36,5 mkw, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

189 000 zł7 357 m² 25,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Królowy Most - osada w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

375 000 zł47 m² 7 911,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem Osiedle Mickiewicza, białystok Powierzchnia: 47,4 m Piętro: 3/4 Budynek: niski blok z cegły Lokalizacja: osiedle Mickiewicza zielone serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Żółtki,podlaskie

186 830 zł670 m² 278,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 730 m ; Wymiary: 24,64 m x 27,18 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Horodniany,podlaskie

819 000 zł140 m² 5 862,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Marzysz o własnym domu? Mamy coś wyjątkowego - przestronne bliźniaki w Horodnianach o powierzchni 140 m na dużej działce - tuż przy Lesie Turczyńskim. To idealne miejsce dla.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij