dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

530 000 zł84 m² 6 327,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie -wysoki standard - jarzębinowa - blisko Centrum oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 530.000 zł Polecamy Państwu 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyposażone we wszystkie urządzenia: pralka, lodówka, zmywarka, kuchnia elektryczna, piekarnik, meble (nie używane), dodatkowe ogrzewanie podłogowe w salonie i łazience

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Okazja! Super cena - komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

959 000 zł100 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto, w bloku z cegły, z 2008 roku. Dwa pełne poziomy oferują podział na strefę dzienną i prywatną to idealne rozwiązanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mierosławskiego

Białystok,podlaskie

26,67 zł/m²120 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek usługowy 120 m , idealny na warsztat, sklep, magazyn lub punkt usługowy! Szukasz przestronnego lokalu dla swojej działalności? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

530 000 zł84 m² 6 327,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m 2 położone na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku z lat 80., na spokojnym i zielonym osiedlu Dziesięciny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowo

Michałowo,podlaskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 776 m²

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od kupującego. - jeśli marzysz o tym, by zamieszkać w spokojnym miejscu blisko wody i lasu, to okazja, by spełnić swoje marzenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Białystok,podlaskie

459 000 zł53 m² 8 683,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Klimatyczne mieszkanie ścisłym centrum miasta - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,86m 2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

326 000 zł37 m² 8 880,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotnicza

Suwałki,podlaskie

153 400 zł767 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlano-usługowe na sprzedaż Suwałki, ul. Lotnicza Idealna lokalizacja pod Twój dom lub inwestycję deweloperską! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Białystok,podlaskie

636 000 zł60 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - osiedle WYGODA - Trawiasta OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Nowa niższa cena - 636.000 zł Polecamy Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W Dogodnej lokalizacji*** Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie po generalnym remoncie na 1 pietrze. Mieszkanie tylko dla studentów lub Osob pracujących preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bema

Białystok,podlaskie

600 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Pokój z balkonem wynajmę osobie niepalącej i spokojnej. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone w sprzęt gospodarstwa domowego. Przy bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzysztofa

Białystok,podlaskie

516 750 zł65 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Ignatki-Osiedle,podlaskie

338 000 zł49 m² 6 926,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, ignatki-Osiedle, ul. Leśna , 48,8 m , I piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Konarzyce,podlaskie

1 325 000 zł137 m² 9 671,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Konarzyce, ul. Złota Dom 137 m2 | Wysoki standard | Gotowy do zamieszkania Elegancja. Komfort. Spokój. Na sprzedaż nowoczesny przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 137 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czyżew

Czyżew,podlaskie

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

523 000 zł35 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Centrum miasta (ul. Jurowiecka) w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie o powierzchni 34, 87m2, zlokalizowane na 9 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

480 000 zł40 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w samym centrum Białegostoku przy Al. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

747 000 zł59 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m przy al. Jana Pawła II, w bloku z 2019 roku. Nieruchomość została wykończona według indywidualnego projektu architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Młynowa

Czarna Białostocka,podlaskie

225 550 zł1 735 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Czarnej Białostockiej idealne miejsce na Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

635 000 zł143 m² 4 440,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 46 m2, na ulicy Szarych Szeregów, idealne dla pary, singla lub pod inwestycję. To dwustronne mieszkanie, z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

440 000 zł38 m² 11 557,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum | 38,07 m | II piętro | Balkon | Piwnica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,07 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Zambrów,podlaskie

219 000 zł43 m² 5 146,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Grunwaldzkiej w Zambrowie. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m2. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Czarna Białostocka,podlaskie

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** 2 pokoje *** *** czarna białostocka *** *** I piętro *** Polecamy mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam przestronne, nowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 48 m2, położone w nowoczesnym budynku z 2024r. przy ul. Bełzy. Lokal mieszkalny posiada wysoki standard.