dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

900 000 zł985 m² 914 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlana o powierzchni ok.1000m2, w ulubionej dzielnicy Białostoczek, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, blisko Centrum. Teren objęty mpzp, przeznacza się pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

49 zł/m²200 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Bielsk Podlaski. Centrum Handlowe, powierzchnia do wynajęcia około 200 m2. Lokal w centrum działającego kompleksu handlowego. Obok sklepy wiodących operatorów sieci handlowych. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 700 000 zł1 383 m² 5 567,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w Białymstoku. Świetna lokalizacja, w obrębie miasta Białystok, a jednocześnie w sąsiedztwie lasu! Idealna oferta dla wszelkich przedsięwzięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Zagruszany,podlaskie

142 900 zł1 429 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działki położone w miejscowości Zagruszany (gmina Zabłudów). W bezpośrednim otoczeniu znajduje się zabudowa siedliskowa i jednorodzinna. Oferowane działki stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Białystok

Białystok,podlaskie

15 000 zł750 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala 2 x 750 m2. Możliwość połączenia w jedną powierzchnię 1500 m2. - hala stalowa. Produkcja, magazyn. - wysokość 4,5 m - Posadzka niepylna - 4 bramy wjazdowe. - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

47 zł/m²200 m² 9 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta wynajęcia powierzchni biurowej pod miastem, z wykończeniem :pod klucz" według wskazań najemcy. - 200 m2 , I piętro, samodzielny budynek wolnostojący. - obrzeża miasta / kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

695 000 zł66 m² 10 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Funkcjonalny, nowoczesny, atrakcyjny lokal użytkowy na sprzedaż. Ze względu na swoje walory, lokal o wielu możliwościach do wykorzystania: gabinet medyczny, rehabilitacyjny, biuro, szkolenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

2 500 000 zł900 m² 2 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Atrakcyjna oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej, białystok. Zagospodarowany teren z biurem i halami. Szerokie możliwości dostosowania : produkcja, hurtownia, magazyn, usługi, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowodworce,podlaskie

520 000 zł1 874 m² 277,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchnię 1874m2, położona w spokojniej dzielnicy Nowodworce gm Wasilków, zaledwie 3 minuty od miasta. Działka idealna pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zamieszkaj w przestronnym, 4-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, w prestiżowej lokalizacji - osiedle Bojary. Okolica sprzyja rekreacji i spacerom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

249 000 zł1 458 m² 170,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną w Henrykowie pod Białymstokiem. Działka o powierzchni 1458 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 48,6 m x 30,0 m, położona wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Białystok

Białystok,podlaskie

7 290 zł270 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe / produkcyjne. - powierzchnia w hali głównej 270 m2 - Powierzchnia hali namiotowej 150 m2 - Powierzchnia biurowa ok. 30m2 plus możliwość dostawienia kontenera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 375 000 zł5 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni ok. 5500 m2 w gminie Dobrzyniewo Duże to doskonała okazja do stworzenia wymarzonego domu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

21,56 zł/m²320 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia na obrzeżach miasta. Magazyn - Produkcja - Stolarnia - Warsztat - Pow. 320 m2. - wysokość 3,5 m - 4 m, - ogrzewanie ( grzejniki, piec na opał stały) - Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Nowodworce,podlaskie

820 000 zł1 200 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1200 m2, położona przy samym rondzie w Nowodworach. Idealna lokalizacja gwarantuje dużą widoczność i łatwy dostęp dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

55 zł/m²150 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia praktyczna powierzchnia 150 m2 w Białymstoku. Budynek parterowy zlokalizowany blisko centrum, z wejściem z poziomu zero. Idealna propozycja dla firm usługowych, handlu, sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł3 500 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Okuniowiec, zaledwie 5 km od Suwałk i 6 km od ch plaza, w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Białystok

Białystok,podlaskie

45 zł/m²54 m² 2 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy, zlokalizowany w nowym budynku usługowym przy ruchliwej ulicy na Osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Cały obiekt jest ogrodzony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Białystok,podlaskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy w Białymstoku - na osiedlu Jaroszówka. Budynek składa się z dwudziestu nieprzechodnich, zamykanych pokoi wyposażonych w łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Klepacze,podlaskie

729 000 zł130 m² 5 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalną szeregówkę w stanie deweloperskim, zlokalizowaną w malowniczych Klepaczach, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł130 m² 14 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2, wybudowany w 2016 roku, posadowiony na przestronnej, doskonale zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

51,92 zł/m²125 m² 6 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale biurowe w centrum Białegostoku - ul. Lipowa. Pomieszczenia biurowe o różnej wielkości - od 30m2 do 300 m2. Usytuowanie: i i II piętro w prestiżowej kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Wasilków,podlaskie

391 780 zł1 031 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wasilków, dolina Cisów, atrakcyjne działki budowlane 1031 m2, plan miejscowy Polecamy działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Dolinie Cisów w Wasilkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Białystok,podlaskie

1 290 000 zł90 m² 14 381,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę położoną w samym centrum Białegostoku, z gotową koncepcją rozbudowy. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, z dostępem do miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł162 m² 7 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 713 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 130m2 położony na świetnie zagospodarowanej działce o powierzchni 2713m2. Dom posiada parter, półpiętro, poddasze oraz piwnicę. Układ parteru: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mołowiste

Mołowiste,podlaskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Perełka W sercu mazur! 180 m2 możliwości za 550 000 zł - kto pierwszy, ten wygrywa! Mołowiste Gmina Płaska Powiat Augustowski Blisko Jeziora Stan surowy 180 m2 wolnej przestrzeni, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimska

Białystok,podlaskie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na wygodnym I piętrze znajdującego się w nowszym bloku przy ulicy Słonimskiej na Osiedlu Piasta. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Rzepnikach około 23km od Białegostoku. Działka położona jest w malowniczej okolicy.W pobliżu przepływa rzeczka Mieńka.Jest to niewątpliwa gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

676 500 zł70 m² 9 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynczowe bez podatku pcc 2% stan deweloperski Przedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu Skorupy, spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

50 zł/m²290 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Jeśli szukasz atrakcyjnej powierzchni biurowej w centrum Białegostoku - właśnie znalazłeś. - odrębny kompleks pomieszczeń biurowych w kamienicy o wysokim standardzie, o łącznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

61,25 zł/m²80 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal. Cena 4.900zł netto/miesiąc. 80m2 Nowy, nie użytkowany wcześniej. Woda ze studni- pompa, ogrzewanie- pellet, szambo, 400v. Garaż w bryle budynku. Dwie wysokie automatyczne bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

431 000 zł48 m² 8 888,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Białystok

Białystok,podlaskie

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Hale, magazyny, zakład spożywczy, linia produkcyjna. Okazja do świetnej inwestycji i uruchomienia firmy spożywczej. - hale produkcyjne, pom. socjalne, chłodnie, około 600 m2 - Hale magazynowe 200 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

28,29 zł/m²350 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 350 m2 w centrum Białegostoku! Powierzchnia do zagospodarowania w renomowanej, rozpoznawalnej części miasta. Lokal znajduje się na poziomie -1. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowosiółki

Nowosiółki,podlaskie

465 000 zł25 800 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 25 800 m z decyzją o warunkach zabudowy. Położona 25 km od Białegostoku (gmina Dobrzyniewo, wieś Nowosiółki). Dojazd drogą szutrową, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w centrum przy ul. Proletariackiej. Mieszkanie położone na wygodnym, drugim piętrze niskiego bloku z cegły, bardzo dobra propozycja pod Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Białystok,podlaskie

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Legionowej. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 5pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu lokalu o pow. 80 m2. Atrakcyjna lokalizacja na Bojarach, w sąsiedztwie lokali usługowych, gabinetów rehabilitacyjno-medycznych, biur i urzędów. - parter, otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

455 000 zł48 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na pożądanym osiedlu Przydworcowym w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

589 000 zł66 m² 8 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,5 m z zamykanym garażem, położone na osiedlu Piasta, w niewielkiej odległości od centrum. Budynek z 2000 roku posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Białystok

Białystok,podlaskie

20 zł/m²250 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowa hala o pow. 250m2 z dużym placem szutrowym. Lokalizacja tuż pod miastem, od strony Sowlan. Kameralne położenie z dogodnym asfaltowym dojazdem. Aktualnie hala jest na.