dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

390 000 zł47 m² 8 351,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania położonego na I piętrze niskiego bloku. Oferta skierowana do osób, które docenią potencjał prezentowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 790 000 zł214 m² 8 364,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecamy nieruchomość gruntową zabudowaną nowoczesnym, i funkcjonalnym domem wolnostojącym z 2022 roku, zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Folwarki Wielkie

Folwarki Wielkie,podlaskie

229 000 zł4 990 m² 45,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 4990 m2 w miejscowości Folwarki Wielkie w gminie Zabłudów koło Białegostoku. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Białystok,podlaskie

10 000 zł8 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka przemysłowo - usługowa na osiedlu Wygoda - u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych w tej części Białegostoku. Cała działka jest ogrodzona i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowicze

Osowicze,podlaskie

1 160 000 zł126 m² 9 213,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem w malowniczych Osowiczach - tylko 7 km od Białegostoku. Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy spokój natury z szybkim dostępem do miasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Folwarki Wielkie

Folwarki Wielkie,podlaskie

149 000 zł3 260 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3260 m2 nr 28/3 w miejscowości Folwarki Wielkie w gminie Zabłudów koło Białegostoku. Można wystąpić o wydanie warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mołowiste

Mołowiste,podlaskie

1 200 000 zł1 056 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad samym jeziorem Serwy - Twoje miejsce na ziemi czeka w Mołowistym - raj dla miłośników przyrody, ciszy i czystego powietrza. Gmina Płaska Powiat Augustowski. Powierzchnia: 1056 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

7 100 000 zł22 300 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Proponujemy Państwu zakup wyjątkowej posiadłości `szlachecka Zagroda", zlokalizowanej miejscowości Rzędziany, w otulinie Parku Narwiańskiego. Nieruchomość jest położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Turystyczna

Augustów,podlaskie

1 680 000 zł112 m² 14 971,90 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy wyjątkowy apartament o powierzchni 112,21 m2, usytuowany w malowniczej okolicy z widokiem na Jezioro Białe. Mieszkanie piętrowe, dwustronne, zapewnia nie tylko przestronność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wasilków

Wasilków,podlaskie

606 900 zł4 046 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jedna z dziewiętnastu działek przemysłowych, zlokalizowanych pod Wasilkowem. Oferta niniejsza dotyczy nieruchomości o powierzchni 4046 m2. Cały teren położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pendereckiego

Suwałki,podlaskie

596 000 zł58 m² 10 290,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - komfortowy, nowoczesny apartament w centrum miasta ul. Pendereckiego | II piętro | 57,92 m2 | 596 000 zł Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

350 000 zł69 m² 5 094,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Suwałkach. Powierzchnia - 68,70 m2. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 000 zł42 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, położone na 2. piętrze niskiego bloku z 2005 roku, na zamkniętym i spokojnym osiedlu przy ul. Zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Supraśl

Supraśl,podlaskie

55 zł/m²187 m² 10 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu nowych lokali handlowo-usługowych w przepięknym Uzdrowisku Supraśl. Nowo powstały elegancki kompleks apartamentowy tuż nad rzeką, w centralnej części miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Białystok,podlaskie

40,91 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biuro. Lokal znajduje się w prestiżowym nowoczesnym biurowcu. Położony jest na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowieńska

Suwałki,podlaskie

235 000 zł33 m² 7 213,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania - ul. Kowieńska, os. Kamena Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32m2 , zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta - osiedle Kamena. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 250 zł42 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuje państwu mieszkanie na wynajem przy ul. Artyleryjskiej w budynku o wysokim standardzie wykończenia "ukryte Piękno"o powierzchni 42 m2 z przestronnym tarasem i zapierającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Centrum Suwałk Zamieszkaj w samym sercu Suwałk - zaledwie 5 minut spacerem do Placu Marii Konopnickiej, uczelni, bazarku oraz Biedronki. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

38,75 zł/m²240 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia kompleks powierzchni biurowych na II piętrze o łącznej powierzchni około 240 m2. Centrum Białegostoku, drugie piętro, panorama miasta. Propozycja wynajmu o szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

625 000 zł60 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. Mieszkania w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Olmonty,podlaskie

780 000 zł500 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Na sprzedaż interesująca nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie.Dom wolnostojący pod Białymstokiem tuż obok lasu.Dom murowany na działce o powierzchni 1539 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Supraśl,podlaskie

1 117 900 zł3 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy marzyłeś, by zamieszkać w miejscowości uzdrowiskowej i jednocześnie niedaleko większej metropolii? Odległość od Białegostoku tylko 15km. Działka o powierzchni ok.3200m2, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

650 000 zł66 m² 9 774,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż ładne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Pogodnej - Białystok, nowe Miasto Oferuję na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 66,50 m2 , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Białystok,podlaskie

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Legionowej. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 5pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

23 zł/m²370 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o pow. 370 m2. Bardzo korzystne położenie na obrzeżach Białegostoku, idealna lokalizacja logistyczna. Wysokość 2,5m, szeroki dojazd, podjazd Tir,tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu lokal użytkowy (handel, usługi, biuro) z zapleczem biurowo - socjalnym na I piętrze w nowoczesnym budynku blisko Centrum. Zarówno lokal jak i cały budynek oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 42,5 m2 zlokalizowanego na drugim piętrze bloku z cegły przy ulicy Antoniukowskiej. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Białystok,podlaskie

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakomitej lokalizacji w centrum Białegostoku. Mieszkanie składa się z : - jednego pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

740 000 zł130 m² 5 705,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Prezentujemy Państwu przepiękną narożna szeregówkę w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

47M2 | 3 pokoje | 2 piętro | winda Przedstawiam stylowe i nowoczesne mieszkanie położone w Wasilkowie na ulicy Nadawki, wykończone w nowoczesnym stylu w którym dominują jasne kolory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jeziorki

Jeziorki,podlaskie

399 000 zł20 900 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2,09 ha, położoną w malowniczej okolicy terenów leśnych oraz jeziora Głuche. Działka jest w trakcie wydawania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Raginisa

Białystok,podlaskie

27,67 zł/m²90 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej ok. 90 m2, zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ulicy Raginisa na osiedlu Wygoda. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

38,75 zł/m²240 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Centrum Białegostoku, drugie piętro, panorama miasta. Do wynajęcia kompleks ładnych powierzchni biurowych o łącznej powierzchni około 240 m2. Propozycja wynajmu o szerokich możliwościach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Suwałki,podlaskie

399 000 zł75 m² 5 327,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne mieszkanie 4-pokojowe - idealne dla rodziny! Lokalizacja: suwałki. Powierzchnia: 74,9 m2. Cena: 399 000 zł. Wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Białystok,podlaskie

5 500 000 zł1 520 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę inwestycyjną, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i najdroższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

57,02 zł/m²484 m² 27 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy Państwu ofertę wynajmu ekskluzywnej powierzchni biurowej, zlokalizowanej na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego, tuż obok ścisłego centrum Białegostoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

2 500 zł1 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu kamienicę na sprzedaż w centrum miasta Choroszcz. Nieruchomość o powierzchni około 250 m2 składa się z trzech lokali użytkowych, dwóch mieszkań oraz piwnicy. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Białystok

Białystok,podlaskie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchni 500 m2. Do wydzielenia z większej hali. - produkcja, magazyn. - wysokość 7 m - Posadzka niepylna - 1 brama wjazdowa - Wydzielona część socjalna, toaleta. - media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

30,68 zł/m²440 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta wynajmu z możliwością zakupu. Powierzchnia użytkowa: 440 m2, pow. działki 460 m2. Nieruchomość idealnie łączyć może funkcje usługowo-handlowe wraz z zagospodarowaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Białystok

Białystok,podlaskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym. Lokal znajduje się na V piętrze nowoczesnego biurowca z windą, zlokalizowanego w sercu Białegostoku,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij