dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Bielsk Podlaski,podlaskie

379 732 zł72 m² 5 267,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Północnej. Posiada trzy nieprzechodnie pokoje oraz jest trzystronne. Świeżo wyremontowana łazienka z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

1 900 zł40 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,40 m2 w Białymstoku, przy ul. Kaczorowskiego (os. Piaski). Lokal mieści się na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

432 000 zł49 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,6 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 11-piętrowym bloku z windą, w samym sercu Białegostoku na ulicy Fabrycznej 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł90 m² 7 860,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Nowodworce,podlaskie

1 089 900 zł5 461 m² 199,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalną działkę budowlaną w konkurencyjnej cenie, położoną w niezwykle lubianej i prestiżowej lokalizacji - Nowodworce. Powierzchnia działki wynosi 5461.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy

Budy,podlaskie

2 700 000 zł280 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Urokliwa perełka Podlasia. Z sąsiedztwem żubrów. Prawdziwa okazja! Przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknej posiadłości premium, 10 km pod Białowieżą w miejscowości Budy. To miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

457 000 zł108 m² 4 231,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam Cię do mojego domu z bala. Dobrze mi służył. Bardzo dobrze. Dał mi wszystko, czego potrzebowałam. Wychowałam w nim troje dzieci. Napisałam cztery książki. Po drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

762 000 zł70 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 69,6 m przy ul. Transportowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Transportowej w inwestycji Sonata Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

495 000 zł60 m² 8 277,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

******oferta tylko W premium nieruchomości******* Proponujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piaski przy ul. J. Waszyngtona. Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Ciasne

Ciasne,podlaskie

268 000 zł1 073 m² 249,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. - parcela o wymiarach 34 x 32m i powierzchni 1073m2 - teren z niedużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

454 000 zł52 m² 8 798,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,6 m, zlokalizowanego przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł994 m² 280,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Budowlana ul. Rycerska, suwałki Twoje Miejsce na Ziemi! Marzysz o budowie własnego domu w spokojnej okolicy, z dostępem do natury i miejskiej infrastruktury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadrzeczna

Augustów,podlaskie

1 292 500 zł57 m² 22 497,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

23% vat - Faktura vat Zostały nam dostępne ostatnie 3 apartamenty: apartament 1 - 59.15m - Pokoje:2 | PLN 1.300.000 Apartament 7 - 57,45m - Pokoje:2 | PLN 1.280.000 Apartament 13- 57,47m - Pokoje:3 | PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadrzeczna

Augustów,podlaskie

800 000 zł45 m² 17 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

23% vat - Faktura vat kontakt: tel.   biuro sprzedaży: nadrzeczna 147 O inwestycji W otoczeniu pięknego jeziora Necko, ulokowany wśród starego lasu sosnowego kameralny nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bohdan

Bohdan,podlaskie

790 000 zł191 m² 4 139,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Uwaga został ostatni dom! Inwestycja Wzgórza Napoleona 7 km od Białegostoku w malowniczej okolicy. Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% meg Real Estate zaprasza na prezentację nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Augustów,podlaskie

590 000 zł75 m² 7 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowa cena! Na sprzedaż dwa lokale w cenie jednego w Augustowie! Oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m2 oraz piwnice 28 m2, w Augustowie. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 w Białymstoku, przy ul. Waszyngtona (os. Piaski). Lokal mieści się na parterze 4-piętrowego, nowego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** 3 niezależne pokoje *** *** 2010 *** *** po remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą z 2010 na os.Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

649 000 zł55 m² 11 864,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego mieszkania na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku, które łączy komfort i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,7 m, położona na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Św. Jerzego w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzą: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

540 000 zł54 m² 9 981,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,1 m przy ul. Nowogródzka. Mieszkanie: mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Krasna Wieś

Krasna Wieś,podlaskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości In-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu siedlisko marzeń na Podlasiu - dom z klimatem, budynki gospodarcze, cisza i natura! Krasna Wieś, gm. Boćki | 1500 m | Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabowiec,podlaskie

745 000 zł198 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:42 900 m²

Marzysz o ucieczce z miasta? O miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się przestrzeń dzikiej natury? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na pograniczu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmij pokój lub całe mieszkanie - białystok, ul. Kaczorowskiego 3 pokoje + salon z aneksem | 65 m2 | dla studentów |par|dla pracujących Świetna lokalizacja: usk / dsk / uczelnie | Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

390 000 zł60 m² 6 532,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie do wprowadzenia - 3 oddzielne pokoje - winda - gajowa oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy klucze! cena do negocjacji Nowa niższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Białystok,podlaskie

461 500 zł35 m² 13 099,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bluedom Nieruchomości z dumą prezentuje elegancki apartament o powierzchni 35,23 m2, położony na 5. piętrze prestiżowego apartamentowca zlokalizowanego przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,30 m2, położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku z cegły, przy ulicy Wierzbowej. Przestrzeń mieszkalną stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

1 390 zł32 m² 43,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świetnie zlokalizowane nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bema 87 w Białystoku. Nieruchomość: powierzchnia 32,3 m2. Piętro 5/10. Do dyspozycji komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronna kawalerka w centrum - idealna propozycja pod wynajem dla singla, lub pary! Zapraszam do zakupu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki w samym sercu miasta, która łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Raginisa

Białystok,podlaskie

749 000 zł270 m² 2 774,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:687 m²

Dom - inwestycja: 3 niezależne mieszkania I lokal! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni ok 270m2 na działce o powierzchni 687m2 ul. Raginisa osiedle Wygoda. Budynek z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

450 000 zł34 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne/ Do wejścia / Balkon / Garaż / komórka lokatorska/ Apartamentowiec z 2022r Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,28m2, położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryboły

Ryboły,podlaskie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 297 m²

*** tylko U nas *** dom na wsi Z potencjałem *** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu zlokalizowanego we wsi Ryboły, gm. Zabłudów - około 25 km od Białegostoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wyszyńskiego

Zambrów,podlaskie

1 314 000 zł761 m² 1 726,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2025 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czachy-Kołaki

Czachy-Kołaki,podlaskie

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bluedom Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę idealną na weekendowy wypoczynek z szybkim dojazdem do Białegostoku. - parametry techniczne - Powierzchnia całkowita 70m2 - Rok budowy: 2018 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum

Grajewo,podlaskie

280 000 zł42 m² 6 698,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8m na 4 piętrze w samym centrum Grajewa. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie posiada: sypialnię Pokój dzienny z aneksem kuchennym Łazienkę Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

535 000 zł55 m² 9 709,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Meg Real Estate przedstawia Państwu na sprzedaż 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 55,10 m2, położone w Białymstoku przy ul. Ciepłej 7 Dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

649 000 zł62 m² 10 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, niskim bloku z 2013 roku idealne dla rodziny, pary lub inwestora! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Białystok,podlaskie

890 000 zł240 m² 3 712,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz solidnego domu, który możesz wykończyć według własnego pomysłu, bez konieczności rozpoczynania budowy od zera?ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.