dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

665 000 zł44 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Białegostoku! ul. Ciepła | os. Sienkiewicza | 44,5 m | 7. piętro Szukasz stylowego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ten nowoczesny lokal to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

12 900 zł414 m² 31,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do wynajęcia nowoczesny magazyn w doskonałej lokalizacji nieopodal drogi ekspresowej S8 w Białymstoku (wylot w kierunku Warszawy). Cały obiekt został wybudowany w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Białostocka

Bielsk Podlaski,podlaskie

280 000 zł864 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 864 m z pustostanem w centrum Bielska Podlaskiego - Twoje miejsce na nowy dom Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 864 m (dwie działki), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karakule

Karakule,podlaskie

840 000 zł179 m² 4 692,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie deweloperskim o pow. 179 m2, położony w m. Karakule. Powierzchnia działki 853 m2, wymiary 26x33 m. Załączniki graficzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

26,32 zł/m²114 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

369 000 zł35 m² 10 689,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokoje sienkiewicza na sprzedaż blisko centrum. Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze blisko centrum miasta - idealne dla rodziny, osoby starszej lub pod wynajem! Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Białystok,podlaskie

669 732 zł57 m² 11 789 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Spacerowej w Białymstoku. Znajduje się na drugim piętrze w budynku z 2012r. Posiada duży ustawny balkon z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, os. Piaski, ul. Jerzego Waszyngtona 46 m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na osiedlu Piaski przy ul. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strabla,podlaskie

360 000 zł186 m² 1 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w miejscowości Strabla , w gminie Wyszki który czeka na nowych właścicieli. Budynek z lat 90' położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stara Kamionka

Stara Kamionka,podlaskie

60 000 zł1 297 m² 46,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m2, położona w obrębie Stara Kamionka, gm. Bakałarzewo. Działka z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

26,67 zł/m²15 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** miejsce parkingowe W garażu podziemnym *** *** os.MICKIEWICZA *** Oferujemy do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym budynku mieszkalnego z 2003 roku na os. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Białystok,podlaskie

499 000 zł58 m² 8 672,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

***jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piertanie

Piertanie,podlaskie

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży dom nad jeziorem w otoczeniu natury w miejscowości Piertanie położona 15 km od centrum Suwałk Na sprzedaż oferujemy elegancki, zadbany dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

35 zł/m²470 m² 16 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia 470 m2 na parterze: - część magazynowa, biurowa, pomieszczenie socjalne z toaletami. - dwie duże bramy garażowe - wysokość pomieszczeń od 3m - do 4m - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

515 000 zł47 m² 11 011,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard -wygoda - nowa cegła (2016 r.) - 10 minut od Centrum Białegostoku REZERWACJA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Andersa

Białystok,podlaskie

4 750 000 zł5 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 5000 m2 położona w Białymstoku przy ul. Generała Władysława Andersa. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Białystok,podlaskie

1 099 000 zł92 m² 11 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio (oferta prywatna) przestronne i komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,6 m (całkowita 142,69 m ) zlokalizowane w Centrum miasta.** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²220 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

*** powierzchnia usługowa *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** BUDYNEK Z WINDĄ TOWAROWĄ *** *** PO REMONCIE *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany budynku biurowo-usługowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: jasne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe 45 m2 z balkonem i miejscem postojowym na parkingu przed blokiem! Cena: czynsz 1.700 zł + opłaty administracyjne obecnie wynoszą ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

549 000 zł54 m² 10 093,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 54,39 m , znajdujący się w doskonałej lokalizacji - w centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. To idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Białystok,podlaskie

464 000 zł42 m² 10 917,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie (42,5 m ) przy ul. Bema 64 w Białymstoku. Lokal po kapitalnym remoncie wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

455 000 zł54 m² 8 379,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Promocja! do 31.07.2025 roku biura! Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 54,3 m2 znajdujące się na III piętrze w budynku przy ulicy Armii Krajowej w Białegostoku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Białystok

Białystok,podlaskie

7 500 zł245 m² 30,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna w doskonale skomunikowanej, przemysłowej części Białegostoku. Powierzchnia hali wynosi około 1000 m2 i składa się z 4 stref po 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wasilków,podlaskie

435 000 zł120 m² 3 635,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

** oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości ab Plus Nieruchomości** *** nie zwlekaj atrakcyjna nieruchomość W wasilkowie*** Polecam nową inwestycję - domy w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

335 000 zł50 m² 6 716,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie na parterze w centrum Suwałk ul. 1 maja Lokalizacja? Marzenie! W samym centrum blisko bazaru, sklepów, przystanków i wszystkich codziennych udogodnień. Tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

449 000 zł59 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Układ: na powierzchnię 58,6 m2 składa się salon z wyjściem na zabudowany balkon, 2 sypialnie, łazienka, toaleta i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckiego

Łomża,podlaskie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania.Prezentowana nieruchomość to przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,30m , położone w spokojnej okolicy na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleosin

Kleosin,podlaskie

860 000 zł189 m² 4 547,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Bez prowizji * bez podatku pcc * dostępny od zaraz * * 15 minut od centrum Białegostoku * 2 miejsca postojowe! Komplet mediów * Do Państwa dyspozycji oddajemy segment narożny z dwoma pełnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 września 2025 ,2-pokojowe 45m2 na 1 pietrze z windą,w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie przy ul.Aleja Jana Pawła II w Białymstoku.Lokal składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

850 000 zł136 m² 6 227,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Energooszczędny bliźniak w stanie deweloperskim Stok Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Grabówce, gm. Supraśl. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

1 100 000 zł14 900 m² 73,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 14993 m2, położona w przemysłowej część Bielska Podlaskiego przy ulicy Żwirki i Wigury. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Białystok

Białystok,podlaskie

1 700 000 zł271 m² 6 273,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

*** przestronny dom Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - białystok, os. Wygoda *** Przedstawiamy Państwu ofertę niepowtarzalnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Białystok,podlaskie

2 650 000 zł450 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:621 m²

Na sprzedaż wielofunkcyjny budynek handlowo-usługowy położony pomiędzy blokami na os. Słoneczny Stok. Dane techniczne: - powierzchnia całkowita 450 m2; - 2 kondygnacje nadziemne po 150 m2 każda; - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Dubicze Cerkiewne,podlaskie

239 400 zł3 420 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę nieruchomości gruntowej działka leśna znajdująca się w miejscowości na nowo powstałym osiedlu Bachmaty o powierzchni całkowitej 3420m2. Dodatkowym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagody

Łomża,podlaskie

379 000 zł60 m² 6 306,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie gotowe do zamieszkania - umeblowane, z pełnym wyposażeniem w lokalizacji: łomża, ul. Porucznika Łagody. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

399 000 zł45 m² 8 922,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na osiedlu Bojary- tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,72m 2 zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

361 000 zł51 m² 7 134,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

*** 2 niezależne pokoje *** os.SŁONECZNY STOK *** *** BLOK Z WINDĄ *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na os.Słoneczny Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Branickiego

Choroszcz,podlaskie

425 000 zł4 056 m² 104,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Choroszczy z mediami! Działka jest położona w mieście Choroszcz, swoim frontem przylega do ulicy Branickiego, ok. 500m od centrum Choroszczy. Wokoło teren zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 składające się z: - oddzielnej kuchni - trzech sypialni - łazienki z wc - przedpokoju + balkon + przynależna piwnica W budynku Galeria Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

335 000 zł42 m² 7 997,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na parterze - Osiedle Piasta, białystok. Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji i na niskim piętrze - to ta oferta jest specjalnie dla.