dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 827 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dobrzyniewo Kościelne

Dobrzyniewo Kościelne,podlaskie

380 000 zł1 096 m² 346,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Dobrzyniewo Kościelne 5 km. od granicy Białegostoku. Więcej wiadomości na telefon proszę dzwonić po godzinie 18.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecamy zadbane i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w poszukiwanej lokalizacji, na osiedlu Piasta. Dzielnica o bardzo rozwiniętej infrastrukturze, liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

449 000 zł57 m² 7 891,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Białegostoku. - ul. Sukienna - tylko 5 min do ścisłego centrum, 800 m do Wydziału Architektury. Świetna cena - 449 000 zł (tylko 7891 zł/m ) to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

409 000 zł39 m² 10 433,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj wygodnie na osiedlu Piasta! Dwupokojowe, przytulne mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 39 m2, położony w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

414 000 zł49 m² 8 501,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 48,7 m - gotowe do zamieszkania! | Os. Białostoczek Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 4. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w jednej z najwygodniejszych lokalizacji Białegostoku, na ul. Chrobrego. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 550 zł56 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 56 m2. położone przy ul. Karkowskiej na IV piętrze, blok 5 piętrowy w nowy bloku z cegły. Miejsce garażowe w bloku w cenie wynajmu. Mieszkanie kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wilcza

Augustów,podlaskie

1 049 000 zł121 m² 8 655,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość usytuowana jest w Augustowie przy ul. Wilczej bardzo blisko centrum miasta. Na powierzchnię 121,20 m2 składa się: - lokal usytuowany na parterze o powierzchni ok. 80 m z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

499 000 zł74 m² 6 716,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Bez prowizji I bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela dostępne od zaraz. Ciche i słoneczne osiedle uznawane za bezpieczne, spokojne miejsce do życia dla osób ceniących wygodę. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Białystok,podlaskie

2 500 zł69 m² 36,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg real estate zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. 68,7 m2 w Białymstoku, przy ul. Żelaznej na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 3 (z 3) piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Dojlidy Fabryczne

Białystok,podlaskie

1 490 000 zł3 091 m² 482,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy do zaoferowania dla Was - Przestronne Działki inwestycyjne na sprzedaż - Dojlidy Fabryczne, białystok! Lokalizacja: białystok, dzielnica Dojlidy Fabryczne, przy głównej drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

625 000 zł143 m² 4 370,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przejma Wielka

Przejma Wielka,podlaskie

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość w malowniczej okolicy nad jeziorem Szelment Wielki. Oferta obejmuje dwie działki: - działka numer 1/45 o powierzchni 695 m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z jasną kuchnią zlokalizowane na osiedlu Piasta przy ul. Mieszka I Obecny układ to 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

800 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Wynajmę przytulny pokój w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Do dyspozycji najemcy: w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

1 300 zł24 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 24,40 m2, położonej na II piętrze w IV piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plażowa

Białystok,podlaskie

300 000 zł29 m² 10 288,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Tylko w Modernhouse - usytuowane na parterze mieszkanie o powierzchni 29.16 m2 w nowej części dzielnicy Skorupy przy ulicy Plażowej w budynku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

639 000 zł66 m² 9 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjna lokalizacja - blisko Centrum, parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku - nowa cegła 2002r. Oferta aktualna! Nowa niższa cena 639000 zł cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

61,67 zł/m²72 m² 4 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** ***parter Z witryną *** *** os.ANTONIUK *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy idealny pod prowadzenie każdej działalności zlokalizowany w galerii handlowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kościuki

Kościuki,podlaskie

329 000 zł9 180 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna nieruchomość o powierzchni 9180 m2 położona w miejscowości Kościuki, w gminie Choroszcz. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych. Jedna z nich jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

355 000 zł46 m² 7 647,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość położona jest na skraju dwóch osiedli Antoniuk i Młodych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 40,60 m Nowe Miasto, białystok Parametry: - powierzchnia użytkowa: 40,60 m (po podłodze więcej odliczono skosy zgodnie z normą) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie idealne dla studentów, pary lub grupy znajomych! Zwycięstwa 3 Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum z dobrym dojazdem w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

415 000 zł58 m² 7 179,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul. Św. Wojciecha. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

565 000 zł48 m² 11 800,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*oferta na wyłączność* Nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta. Nieruchomość z widokiem na park, 5 minut od Rynku Kościuszki, 4 minuty do Centrala, 4 minuty do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

309 000 zł29 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki położonej na 3 piętrze w bloku z cegły po termomodernizacji na osiedlu Piaski. Nieruchomość położona w środkowej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

480 000 zł51 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Komfortowe mieszkanie w sercu miasta - idealne dla Ciebie! Poszukujesz wygodnego i funkcjonalnego miejsca do życia w centrum? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o pow. 48m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku o rewelacyjnej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 297 000 zł150 m² 8 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Białystok,podlaskie

799 000 zł105 m² 7 587,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż tylko w ofercie biura In-Home - segment bliźniaka, ul. Stawowa, os. Dojlidy, białystok Dom w stanie surowym zamkniętym z gotową elewacją, według projektu Dom pod miłorzębem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu luksusowy apartament na wynajem z dwoma miejscami parkingowymi w cenie, który znajduje się w Apartamentach Jagiełońskich przy ulicy Jurowieckiej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | 55 m | Ostatnie piętro | Cegła 2004 Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane na III (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie w ścisłym centrum na przeciwko Teatru Lalek i Opery Podlaskiej. Dwa oddzielne pokoje, po kapitalnym remoncie. Urządzone i wyposażone do zamieszkania. cena wynajmu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morcinka

Kleosin,podlaskie

1 350 000 zł339 m² 3 987,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:531 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę zabudowaną czterokondygnacyjny budynkiem mieszkalnym w Kleosinie lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Gustawa Morcinka w Kleosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zagruszany

Zagruszany,podlaskie

113 000 zł1 384 m² 81,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane w miejscowości Zagruszany gm. Zabłudów około 15 km od centrum Białegostoku! Parametry działka nr 1 (113 000 zł): - powierzchnia 1384 m , - wymiary: 24 62 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

2 700 zł47 m² 57,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w Białymstoku, przy ul. Kopernika 2 - os. Przydworcowe. Specyfikacja nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 46,70 m ; Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisno

Lisno,podlaskie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Sprzedam urocze siedlisko, malowniczo położone na 2,5 ha działce z bezpośrednim dojściem do rzeki Narew. * miejsce, w którym czas się zatrzymał. * cudowna, zielona okolica, płynąca rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

362 000 zł35 m² 10 486,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż - 34,52 m + balkon + komórka! Widok na las, 15 min od centrum Białegostoku Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,52 m zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Turośń Kościelna,podlaskie

130 000 zł787 m² 165,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w miejscowości Turośń Kościelna, ul. Klonowa. Działka o powierzchni 787 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.