dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 827 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lewickie

Lewickie,podlaskie

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Lewickie, gmina Juchnowiec Kościelny. Polecamy nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 225m2 z 2008roku. Nieruchomość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

119 997 zł64 m² 1,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal handlowo-usługowy o pow. 64 m , usytuowany na parterze budynku w ścisłym centrum miasta. Składa się z 2 pomieszczeń: sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

53,70 zł/m²54 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.WYGODA *** *** PARKING *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na I piętrze budynku na os.Wygoda w Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

14 000 €4 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-dystrybucyjna klasy A o powierzchni 4 000 m2 w Białymstoku. Magazyn zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w centrum Białegostoku. Okolice Siennego Rynku i ul. Legionowej, 150 m2, i piętro, 7 pokoi plus kuchnia i łazienka. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** komfortowy apartament *** *** Z tarasem i kominkiem *** *** choroszcz *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy apartament w domu jednorodzinnym zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka do wynajęcia *** *** do 1200 M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Młodych w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

379 000 zł42 m² 8 918 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego w jednej z bardziej cenionych części Białegostoku - Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 42.5 m2 to funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

39,13 zł/m²230 m² 8 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek wolnostojący z wejściami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych o powierzchni użytkowej 2146,89 m2+532,02m2 pow. poddasze =2678,85 m2 (piwnica +4 kondygnacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

699 000 zł46 m² 15 032,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 46,5m2 usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

15 zł/m²240 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-biurowy o powierzchni 240 m2, II piętro, ul. Sienkiewicza 112, białystok. Doprowadzone wszystkie media (gaz, prąd, woda, kanalizacja). Dobra lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

20 zł/m²170 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta wynajmu powierzchni hali i biura na obrzeżach Białegostoku. Możliwość wynajmu razem, lub osobno odrębnym firmom. 1. Część usługowo-magazynowa. - powierzchnia 170 m2, z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

28 zł/m²300 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** hala usługowo-produkcyjna 300 m2*** *** nieuciążliwe sąsiedztwo *** *** parking *** Polecam do wynajmu halę magazynową z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowym mieszkaniu przy ul. Jurowieckiej 13. Do najmu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w eleganckim budynku wielomieszkaniowym. Lokal został wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

83,64 zł/m²11 m² 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.MŁODYCH *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku biurowym na os.Młodych w Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 400 000 zł321 m² 5 810,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję Państwu przepiękny, zadbany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 253 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Dojlid Górnych. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bołtryki

Bołtryki,podlaskie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:402 m²

Polecamy przytulny i funkcjonalny dom letniskowy nad zalewem Siemianówka, w miejscowości Bołtryki. Siedlisko to świetne miejsce na wypoczynek lub prowadzenie działalności agroturystycznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Podwojponie

Podwojponie,podlaskie

115 000 zł25 413 m² 4,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt rolno - budowlany o powierzchni 2,5413 ha. Działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Podwojponie, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białystok,podlaskie

58,04 zł/m²67 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 67,2 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. 42 Pułku Piechoty. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

599 000 zł41 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Knyszyńskiej w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z 2022r. Świeże zadbane czyste i gotowe do wejścia! Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Białystok,podlaskie

391 000 zł46 m² 8 537,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na pierwszym piętrze solidnego bloku z cegły na pożądanym Osiedlu Piaski. Skład Mieszkania: -Salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Depowa

Białystok,podlaskie

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40m2 w Białymstoku, przy ul. Depowej - os. Bema. Lokal nieprzechodni mieści się na 3 (z 3) piętrze bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 m2 na wynajem w Białymstoku, ul. Waszyngtona. Lokal mieści się na parterze w 4 piętrowym nowym bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

2 350 zł44 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Proponujemy mieszkanie na wynajem zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Lipowej 41 aktualnie Szymborskiej 2. Na powierzchnię 44,1m2 składają się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²470 m² 14 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia usługowa *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** BUDYNEK Z WINDĄ TOWAROWĄ *** *** PO REMONCIE *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany budynku biurowo-usługowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

170 000 zł1 600 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną na sprzedaż. Działka położona w miejscowości Mielnik w powiecie Siemiatyckim. Nieruchomość o powierzchni 1600 m 2 , Wymiary: ~ 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białystok

Białystok,podlaskie

625 000 zł1 542 m² 405,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1542 m2, idealną pod budowę Twojego wymarzonego domu. Położona w spokojnej i cichej okolicy, z dala od miejskiego hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

78 zł/m²64 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Białymstoku, w dzielnicy Piaski, przy ulicy Zwierzynieckiej. W sąsiedztwie znajdują się akademiki, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kleosin,podlaskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Kleosinie przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Na powierzchnię 73 m składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majowa

Studzianki,podlaskie

830 000 zł146 m² 5 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy na prezentację Twojego wymarzonego domu jednorodzinnego na Osiedlu Majowe w malowniczej miejscowości Studzianki koło Wasilkowa. Nie płacisz pcc! Prowadzimy obsługę inwestorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Białystok

Białystok,podlaskie

12 500 zł494 m² 25,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wysoka hala magazynowa w Białymstoku - os. Bażantarnia Do najmu lokal magazynowy w dzielnicy przemysłowej Białegostoku. Przestrzeń lokalu jest podzielona na 2 moduły z możliwością ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

689 000 zł59 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane bardzo blisko centrum miasta! Na powierzchnię 58,60 m składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, - aneks kuchenny z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

645 000 zł44 m² 14 783,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji przy ul. Choroszczańskiej 30. Nieruchomość usytuowana jest na 3 pietrze w 4 piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Gajowniki

Gajowniki,podlaskie

500 000 zł5 580 m² 89,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 5 580 m2. Wymiary: kształt jest nieregularny, przypomina romb. Działka przylega bokiem do rzeki Czaplinianki. Lokalizacja: gmina Choroszcz, gajowniki. Przeznaczenie: działka rolna (miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 000 zł60 m² 33,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m kw, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodzieńska

Knyszyn,podlaskie

540 000 zł168 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż! Nowoczesny i funkcjonalny dom w Knyszynie - wyjątkowa okazja! Dziś mam dla Was niezwykłą propozycję - piękny, wolnostojący dom o nowoczesnej bryle i powierzchni 166 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Białymstoku, w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu, przy Aleji Piłsudskiego. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

35 000 €10 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni 10 000 mkw usytuowany jest w zachodniej części Białegostoku. Ważnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

2 350 000 zł136 m² 17 324 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament z tarasem, sauną i widokiem na panoramę miasta ul. Młynowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 135,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem kawalerki na ul.WESOŁEJ, kawalerka znajduje się na 1 piętrze bloku 4 piętrowym na osiedlu Piaski. Nieruchomość położona w środkowej.