dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Klasztorna

Karakule,podlaskie

181 000 zł955 m² 189,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwa uwadze działkę o powierzchni 955 m kw. w Karakulach w pobliżu ulicy Klasztornej, numer ewidencyjny działki: 1736/10 Brak miejscowego planu zagospodarowania. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

725 000 zł68 m² 10 661,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 3- pokojowe(63,5m2) mieszkanie znajdujące się na Al. Jana Pawła II 72 (obok pomników Reduty) z tarasem ok. 20m2 oraz komórką lokatorską(4,55m2) *** Dodatkowo możliwość dokupienia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

425 000 zł32 m² 13 215,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** wykończone Z agd *** *** M.PARKINGOWE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

315 000 zł66 m² 4 809,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Kup atrakcyne siedlisko przy mieście! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Okuniowiec, gmina Suwałki. Na działce znajduje się dom z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Białystok,podlaskie

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentuję Państwu lokal do wynajęcia, o pow. ok. 160m2. usytuowany w wolno stojącym budynku, na działce ok.2.500 m2, na osiedlu Antoniuk. Wejście z podwórka oddzielnymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

28,01 zł/m²241 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** nowoczesna powierzchnia biurowa *** *** Z parkingiem *** *** po remoncie *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku usługowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

320 000 zł69 m² 4 664,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 68,6 m2 (całkowita powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to 80,2 m2), usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Białystok,podlaskie

450 000 zł34 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Bezpośrednio*** Mieszkanie z miejscem postojowym Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,86 m , położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sąsiedztwie ul. Lipowej, a jednak z dala od hałasu głównej ulicy. W zasięgu ręki wszystkie instytucje, urzędy, szkoły Podstawowe, przedszkola, żłobki, wyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Czyżew,podlaskie

545 000 zł180 m² 3 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż duży dom położony na terenie miasta Czyżew. Dom o powierzchni całkowitej 180 m2 + strych nieużytkowy. Powierzchnia użytkowa 120 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

57,89 zł/m²104 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na dużym dynamicznie rozwijającym się osiedlu w Białymstoku Lokal mieści się na parterze, stan deweloperski, powierzchnia 103,65 m2 Polecamy w tym samym budynku lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bielsk Podlaski,podlaskie

387 000 zł58 m² 6 690,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57,84 m2 na 2 piętrze przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

618 000 zł64 m² 9 732,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*** blisko politechniki *** *** *** os.NOWE MIASTO *** *** *** KUCHNIA PO REMONCIE *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojoe usytuowane na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na os.Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Bielsk Podlaski,podlaskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę nowego 3-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim- do własnego wykończenia, położonego na drugim piętrze w nowym budynku z windą przy ulicy Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny zapoznaj się z ofertą. Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 usytułowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

1 850 zł44 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia. Mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta, uczelni, parku oraz centrum handlowego. Zadbane, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Suwałki,podlaskie

350 000 zł41 m² 8 565,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! kup luksusowe mieszkanie W parku nad hańczą! Oferujemy Państwu wyposażone i umeblowane mieszkanie położone na nowym osiedlu w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Żeromskiego

Białystok,podlaskie

65 000 zł13 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż miejsce postojowe w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Stefana Żeromskiego 1a. Atuty nieruchomości: -Wygodny wjazd z poziomu gruntu - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

539 000 zł52 m² 10 305,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m2 zlokalizowane na ul. Transportowej na os. Nowe Miasto w Białymstoku! Nieruchomość znajduje się na II piętrze w III Piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona

Suwałki,podlaskie

1 800 000 zł195 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o zamieszkaniu w miejscu, gdzie tradycja spotyka się z naturą, a każdy dzień zaczyna się jak z bajki? Gdzie ciszę przerywa jedynie radosny trel ptaków i delikatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuriany

Kuriany,podlaskie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** energooszczędny dom parterowy *** *** rekuperacja W cenie *** *** działka 1000 M2 *** Masz dość zgiełku miasta, a jednocześnie preferujesz zdrowy i wygodny tryb życia ? Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne i nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 1997 roku na osiedlu Leśna Dolina, łatwy i szybki dojazd do Centrum miasta. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Kuronia

Białystok,podlaskie

21 698 400 zł18 082 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Jacka Kuronia Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,81 ha w Białymstoku w obrębie geodezyjnym 021 Dojlidy. Obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Porosły

Porosły,podlaskie

399 000 zł42 m² 9 598 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na skraju miasta Białegostoku/ Porosły.Osiedle doskonale skomunikowane z centrum Białegostoku i idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

399 500 zł61 m² 6 592,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Polecam przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 61m2 na osiedlu Słoneczny Stok w Białymstoku do własnej aranżacji. Do nieruchomości przynależna jest piwnica o powierzchni 2.6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** po generalnym remoncie *** *** 3 pokoje *** *** gotowe do wydania *** Polecam nowoczesne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

319 000 zł34 m² 9 273,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko w Faktorii Nieruchomości. 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Gruntowej 8, osiedle Młodych. To idealna oferta dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania. Lokal o powierzchni 34,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

36,43 zł/m²70 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia usługowa *** *** os.MŁODYCH*** *** PO REMONCIE *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany budynku na osiedlu Młodych w Białegostoku. (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w nowym apartamentowcu w centrum Białegostoku, dobrze skomunikowane a jednocześnie nie przy bardzo głośnej ulicy. Przy umowie na dłuższy okres możliwe obniżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Wymarzony dom w centrum miasta osiedle Bema. Ta 150-metrowa nieruchomość w samym sercu miasta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na powierzchnię składa się: parter: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka,podlaskie

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w Biurze Premium! Zapraszamy na prezentację bezczynszowego lokalu zlokalizowanego w miejscowości Dąbrowa Białostocka. Obecnie jest to lokal użytkowy, natomiast Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

2 149 zł61 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: czynsz wynajmu: 2149 zł / miesiąc Dostępne: natychmiast Charakterystyka mieszkania: 61 m z balkonem, 3 pokoje, 1 łazienka, piwnica; stan: mieszkanie po odnowieniu stan b. dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

469 000 zł49 m² 9 571,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 49m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej okolicy .Lokal po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

545 000 zł72 m² 7 590,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecana nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w budynku wielomieszkaniowym z płyty Z 1983 roku, po niedawno przeprowadzonej izolacji z nową, ładną elewacją - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

25 965 800 zł37 094 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży teren inwestycyjny zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Białymstoku. Działka o powierzchni 3,7094 ha oznaczona jest w miejscowym planie symbolem 3.7 U, US, ZP,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Porosły

Porosły,podlaskie

475 000 zł55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Malinniki,podlaskie

210 000 zł43 000 m² 4,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o łącznej powierzchni 4,30 ha położoną we wsi Malinniki, w województwie podlaskim. Ziemia jest cały czas uprawiania. Działka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 budynku położonym na os. Nowe miasto przy ul. Pogodnej. Mieszkanie położone jest na II piętrze. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Białystok,podlaskie

510 000 zł60 m² 8 514,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Studziennej. Na powierzchnię 59,90 m2 składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, - oddzielna kuchnia, - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Baliki

Baliki,podlaskie

189 000 zł685 m² 275,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Balikach gmina Nowogród. Działka o powierzchni 685m2 z domkiem typu Brda o pow całkowitej 58,4m2. Spokojna okolica niedaleko rzeka Pisa, dużo.