dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

669 000 zł60 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wejścia! Oferta: -Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze -powierzchnia: 60 m2 -rok budowy: 2008 (najnowszy blok na osiedlu!) -budownictwo: cegła (jedyna taka na osiedlu!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

899 000 zł77 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 położone w nowym budynku z 2021 roku, w samym centrum Białegostoku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Białystok,podlaskie

434 000 zł40 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne mieszkanie - blisko Centrum, uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego - nowa cegła (1996 r.) OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Nowa niższa cena - 434.000 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

560 000 zł43 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy komfortowe nowe dwupokojowe mieszkanie na ul. Depowej. Mieszkanie o powierzchni 42.7m2 znajduje się na 3 piętrze. Budynek oddany w 2022.Znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 000 zł44 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 43,88 m kw, położonego na III piętrze w V piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gródecka

Białystok,podlaskie

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Dom wolnostojący o powierzchni 120 m , usytuowany na działce o wielkości 489 m , który oferuje wygodne i funkcjonalne rozwiązania na dwóch poziomach: parter: otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł148 m² 6 763,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Umowa przedwstępna Prezentujemy Państwu dom w Nowodworcach przy ul. Lipowej (gmina Wasilków), na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych położonych w pobliżu lasu i rzeki Supraśl. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Sokółka,podlaskie

519 000 zł240 m² 2 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Rezerwacja Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, położonego w Sokółce, przy ulicy Polnej. Ta wyjątkowa nieruchomość, która zachwyci swoją przestrzenią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

1 500 zł36 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Białystok, bojary, łąkowa, do wynajęcia, 2 pokoje, nowe, 1500 zł. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Łąkowej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Białystok,podlaskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Kruczej - blisko centrum, na Os. Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na II piętrze 4-piętrowego bloku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

575 000 zł62 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Oferuję do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m 2, idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie o optymalnym rozkładzie, które z powodzeniem spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,podlaskie

1 500 000 zł291 m² 5 161,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Propozycja dla najbardziej wymagających klientów, szukających luksusowych inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Rezydencja została zaprojektowana przez cenionego i nagradzanego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

669 999 zł52 m² 12 845,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Bojary przy ul. Łąkowej. Na powierzchnię 52,16 m2 składa się: - korytarz, - otwarta kuchnia, - salonem, w którym znajduje się wyjście na balkon, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

410 000 zł32 m² 12 693 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w Białymstoku, idealne dla pary lub singla. Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się: - salonu -pokój -kuchnia - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

405 000 zł36 m² 11 376,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo dobra propozycja dla studentów niedaleko Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Mieszkanie: -Przestronne 2 pokoje (nieprzechodnie) -oddzielna kuchnia -funkcjonalna łazienka -umeblowane -do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Augustów,podlaskie

175 000 zł750 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja noworoczna - cena 175000 zł tylko do 30.01.2024 Augustów, ulica Białostocka, na sprzedaż działka o powierzchni 750 m2 położona przy trasie wylotowej z Augustowa w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionka

Kamionka,podlaskie

215 000 zł1 942 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:71 m²

Polecamy Państwu dom zlokalizowany w miejscowości Kamionka w gm. Zabłudów. Na działce o powierzchni 1942 mkw znajduje się dom o konstrukcji drewnianej o pow. użytkowej 71 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Białystok,podlaskie

430 000 zł48 m² 8 880,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,42m2 położone na parterze niskiego bloku zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

699 000 zł53 m² 13 114,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Sybiraków. Na powierzchnię 53,30 m składa się: - aneks kuchenny z jadalnią, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zagruszany,podlaskie

124 560 zł1 384 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest w miejscowości Zagruszany gm. Zabłudów około 15 km od centrum Białegostoku! Parametry: - powierzchnia 1384 m2, - wymiary: 24 62 m, - w kształcie prostokąta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarna Wielka

Czarna Wielka,podlaskie

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Na sprzedaż : Siedlisko 1,66 ha w skład którego wchodzą : -dom 120 m2 -budynek gospodarczy - Stodoła - Obora Lokalizacja - podlaskie 23 km do Siemiatycz dom jak nowy- po generalnym remoncie - remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

53,33 zł/m²150 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** gotowy lokal użytkowy na wynajem*** Do wynajęcia lokal użytkowy po prosperującej restauracji, zlokalizowany w prestiżowej kamienicy w Białymstoku. Idealna okazja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł59 m² 7 597,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym na osiedlu Zielone Wzgórza, ul. Zielonogórska. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

860 000 zł276 m² 3 119,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:506 m²

Duży, piętrowy, przestronny dom w Białymstoku - Osiedle Wygoda. Wybudowany w latach 80 i oddany do użytkowania w 1982 roku. Powierzchnia działki to 506 m2 - powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

405 000 zł44 m² 9 101,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,5m2 w Białymstoku, na os. Piaski. Lokal zachodni mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Białystok,podlaskie

595 000 zł50 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży biura In-Home, piękne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na bardzo atrakcyjnym osiedlu Antoniuk przy ulicy Świętokrzyskiej. Nieruchomość o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sośnia

Sośnia,podlaskie

130 000 zł2 582 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o pow. 2583m2 we Sośnia, gm. Radziłów, około 20 km od Moniek i Grajewa. Działka w kształcie prostokąta o bokach 52m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polonijna

Studzianki,podlaskie

795 000 zł163 m² 4 873,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% meg Real Estate zaprasza na prezentację nowoczesnego, energooszczędnego, domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 163,13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości moryls, zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nowego 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

710 000 zł65 m² 10 534,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,70 m2, usytuowanego w bardzo przyjemnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na osiedlu z dobre rozbudowaną infrastrukturą. W okolicy znajdują się liczne sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły, bary oraz Politechnika Białostocka. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białówny

Białystok,podlaskie

419 000 zł32 m² 13 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe, umeblowane mieszkanie położone przy ulicy Ireny Białówny w Białymstoku. Jednostronny lokal znajduje się w ścisłym centrum, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Markowszczyzna

Markowszczyzna,podlaskie

1 500 000 zł28 224 m² 53,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,8224 ha, położona w m. Markowszczyzna, gm. Turośń Kościelna. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zakład produkcyjnyj, tereny rolne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Białystok,podlaskie

460 000 zł59 m² 7 770,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania bezczynszowego położonego w trzylokalowym budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego blisko centrum miasta osiedle Pietrasze ul. Zgoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 000 zł35 m² 57,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34,62 m kw, położonego na VIII piętrze w IX piętrowym bloku z windą. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Protasy

Protasy,podlaskie

193 000 zł1 043 m² 185,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Properton zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej położonej w pięknej, malowniczej okolicy, w gminie Zabłudów, obręb Halickie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

1 350 zł15 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego i wygodnego miejsca do zamieszkania? Ta urocza kawalerka o powierzchni 15m2, położona na 1. piętrze, jest idealna dla studentów lub pracujących. Usytuowana tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

910 000 zł233 m² 3 905,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szukasz przestronnego domu w cichej i spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 233 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

890 000 zł63 m² 14 176,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeśli poszukujesz nieruchomości w najwyższym standardzie wykończenia oraz doskonałej lokalizacji, przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokólska

Białystok,podlaskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 na osiedlu Białostoczek przy ul. Sokólskiej. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisiela

Białystok,podlaskie

450 000 zł43 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Białystok, os.Nowe Miasto, ul.Kisiela - 43m2/Ip, 450.000 zł Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Nowe Miasto przy ul.Kisiela. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij