dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 826 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Postołowo

Postołowo,podlaskie

91 500 zł1 174 m² 77,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 działki budowlane znajdujące się w miejscowości Postołowo, w gminie Hajnówka. Działki posiadają następujące wymiary oraz numery:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

650 000 zł218 m² 2 980,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Hańcza o powierzchni użytkowej 112,5m2 Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Hańcza, w bardzo cichej i spokojnej części, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

45,71 zł/m²35 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal komercyjny o powierzchni 35m2 w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się przy samej ulicy, składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Jelonka

Jelonka,podlaskie

24 500 zł2 047 m² 11,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działeczka rolna o funkcji sanatoryjno, wypoczynkowo-rekreacyjnej (regeneracyjnej). Pierwsze zdjęcie prezentuje sprzedawaną nieruchomość. Drugie i trzecie zdjęcie to widok boczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

320 000 zł36 m² 8 963,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Dziesięciny przy ul. Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Białystok

Białystok,podlaskie

477 000 zł479 m² 995,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 480 m2 położoną w Białymstoku na osiedlu Skorupy. Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konarzyce

Konarzyce,podlaskie

150 000 zł806 m² 186,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana Osiedle Owocowe, konarzyce pod Lomza. Powierzchnia 806m2 plus droga dojazdowa. W oczekiwaniu na podlaczenie energetyczne i pozostale media. Bliski dotep do Obwodnicy Konarzyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kmicica

Białystok,podlaskie

749 000 zł280 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom wolnostojący z potencjałem os Skorupy Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną na osiedlu Skorupy ul. Kmicica. Wolnostojący dom o powierzchni około 250m działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osówka

Osówka,podlaskie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż siedlisko z gotowym biznesem zakładem stolarskim znajdujące się w obrębie miejscowości Osówka, gmina Czyże o niebagatelnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

279 000 zł25 m² 11 222,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

455 000 zł46 m² 9 861,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne 2 -pokojowe mieszkanie położone w najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta przy ul. Lipowej, w niskiej kamienicy po termomodernizacji. Powierzchnia to 46,14 m2 - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaroszówka

Białystok,podlaskie

787 200 zł82 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe-bezczynszowe-dwupoziomowe -bez ppc mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji: spokojne, rodzinne zielone osiedle Jaroszówka na skraju Lasu Pietrasze, który zapewnia czyste powietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

649 000 zł59 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze apartamentowca z 2017 roku, na Osiedlu Bojary, 10 min pieszo od ścisłego centrum Białegostoku. Bardzo nowoczesna i oryginalna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

399 500 zł62 m² 6 443,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 61,6 m2, 3 piętro w czteropiętrowym bloku z płyty na Popiełuszki. Mieszkanie posiada 4 pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gawiniańce

Gawiniańce,podlaskie

119 000 zł3 002 m² 39,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki o powierzchni ok. 3000 m2 każda, położone w kompleksie leśnym przy drodze Radziucie - Gawiniańce. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szczyty-Nowodwory

Szczyty-Nowodwory,podlaskie

52 000 zł900 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękną wiejską działkę znajdującą się w miejscowości Szczyty-Nowodwory, gmina Orla. Jej powierzchnia to 900 m2, a wymiary to: 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

309 000 zł33 m² 9 449,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*rezerwacja*rezerwacja*rezerwacja* ***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

405 400 zł29 m² 13 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Studio z aneksem kuchennym na pierwszym piętrze przy ulicy Waryńskiego 1a. 50 m. od ul. Lipowej. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Blok położony jest w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

472 700 zł34 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 2 piętrze przy ulicy Lipowej 1. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Kamienica położona jest w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

591 400 zł49 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkania z kuchnią na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza 6. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. W cenie pełne wyposażenie widocznie na zdjęciach. Bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łosinka

Łosinka,podlaskie

155 000 zł4 389 m² 35,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 4389m2 znajdującą się w miejscowości Łosinka, w gminie Narew. Składa się ona z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poryjewo

Hajnówka,podlaskie

99 000 zł1 745 m² 56,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w Hajnówce, przy ul. Poryjewo, o powierzchni 1475 m2 (dokładne wymiary widoczne na załączonej mapce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

713 800 zł83 m² 8 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowo-usługowy *** *** centrum *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku blisko galerii Jurowiecka. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Stare Masiewo

Stare Masiewo,podlaskie

275 000 zł3 089 m² 89,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w najlepszej lokalizacji w tej części Puszczy Białowieskiej w Starym Masiewie. Działka o powierzchni 3089 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Postołowo

Postołowo,podlaskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3działki budowlane znajdujące się w miejscowości Postołowo, w gminie Hajnówka. Działki posiadają następujące wymiary oraz numery:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipiny

Lipiny,podlaskie

820 000 zł121 m² 6 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:987 m²

Hajnowskie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom zamieszkały od 2022 roku, o powierzchni zabudowy wynoszącej 188,5 m2(z wliczonym tarasem dookoła budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Stoczek

Białowieża,podlaskie

199 000 zł2 478 m² 80,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę znajdującą się w Białowieży, przy ul. Stoczek, o powierzchni 2478 m2. Jej wymiary to 13,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

985 000 zł146 m² 6 746,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej z 2007 roku , zlokalizowany na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Spokojne i przyjazne sąsiedztwo, osiedle zadbanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ciwoniuki

Ciwoniuki,podlaskie

349 000 zł80 000 m² 4,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni niebagatelnych 8ha! Są to ziemie rolne i łąki znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bursztynowa

Hajnówka,podlaskie

68 000 zł1 144 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę w niewielkiej odległości od centrum Hajnówki oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 153/1 o powierzchni 1144 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Tarnopol

Tarnopol,podlaskie

165 000 zł11 449 m² 14,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż rewelacyjną działkę 1,1449 ha z wydaną decyzją o Warunkach Zabudowy znajdującą się w obrębie miejscowości Siemianówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Leśna

Nurzec-Stacja,podlaskie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż zabudowaną nieruchomość działkę o powierzchni 0,79ha znajdującą się w miejscowości Nurzec-Stacja, na której znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

900 zł22 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Mam do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Powstańców na osiedlu Leśna Dolina. Pokój jest nieprzechodni. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Dostępne od 16.09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siemianówka

Siemianówka,podlaskie

93 000 zł2 199 m² 42,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący zwolniony Z wynagrodzenia biura nieruchomości! Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż wspaniałą działkę, znajdującą się w otulinie lasów Puszczy Białowieskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sitarska

Białystok,podlaskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentuje państwu wyjątkowy, klimatyczny lokal o powierzchni 75m2 położony przy ulicy Sitarskiej blisko centrum. Lokal składa się z: dwa duże przestronne pomieszczenia z wysokimi sufitami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Białystok,podlaskie

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Polecamy trzy-pokojowe mieszkanie 45 m2 na parterze niskiego bloku przy ul. Artura Grottgera 12 na os. Mickiewicza w Białymstoku. Trzypiętrowy blok z cegły po termomodernizacji , remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Białystok,podlaskie

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe 3 pok. mieszkanie położone na iiip. w niskim bloku na os. Sienkiewicza (ul. Ogrodowa). Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy lokal w Centrum, przeznaczonej pod działalność usługową. Świetnie nadaje się na biuro, działalność fryzjerską, kosmetyki lub tatuażu w atrakcyjnej cenie Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Hajnówka,podlaskie

310 000 zł112 m² 2 760,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący w doskonałej lokalizacji w Hajnówce przy ul. 3 maja. youtu.be/DQGrKcO1XaU link do filmu prezentującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wygoda

Wygoda,podlaskie

69 500 zł1 000 m² 69,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydaną decyzją o Warunkach Zabudowy o powierzchni 1000 m2, oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 61/2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij