dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 807 ogłoszeń

Rynek pierwotny

935 000 zł190,60 m² 4 905,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ta nieruchomość łączy to, czego wiele osób szuka bezskutecznie: spokój, prywatność i bliskość natury z codzienną wygodą dojazdu do miasta. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł584 m² 239,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 584 m - Zabłudów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o numerze ewidencyjnym 343/2 , położona w miejscowości Zabłudów przy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Z warunkami zabudowy Stare Kupiski | 3 działki po 1100 m | blisko Łomży Są takie działki, które sprzedają się lokalizacją. Są też takie, które sprzedają się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł280 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:925 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Bielsku Podlaskim. Znajduje się na działce o powierzchni 925m2. Dom posiada trzy niezależne wejścia oraz balkon. Kilka lat temu został częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 551 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Rudka Skroda, gmina Mały Płock składająca się z działki o powierzchni 10551m2 (1,0551ha) zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł280 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Gotowy biznes + dom | Warsztat samochodowy z renomą | Konarzyce / Łomża bez prowizji dla kupującego Szukasz sprawdzonego biznesu, który zarabia od pierwszego dnia? A może chcesz połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 110 m² 283,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Dobrzyniewo Duże 1110 m wszystkie media wz na dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dobrzyniewo Duże, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł122,61 m² 5 382,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Projekt D1 jest projektem domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym bez garażu. Charakterystyka domu: parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks kuchenny), - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł4 500 m² 16,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***działka rolna***rybniki***4500m2***15km od białegostoku***przy rezerwacie Krzemianka*** Zapraszam na prezentację działki w miejscowości Rybniki, gm. Wasilków, 15 km od Białegostoku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł46,97 m² 6 387,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na parterze w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie posiada dwa nieprzechodnie pokoje, jest dwustronne i gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72,48 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Na 72,48 m2 znajdują się: - przedpokój z dużą szafą w zabudowie i siedziskiem, będziesz miał gdzie trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 300 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę leśno - rolną o łącznej powierzchni 1,83 ha ( szer. ok 50/ dł. ok 350 ) oznaczenia: r kl. V- ok 1,3 ha ls kl. V - ok. 0,5 ha Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

76,05 zł/m²26,30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w Ignatkach o powierzchni 26,3 m . Parter, gotowy do wejścia, dwa biurka, szafki, klimatyzacja. Cena: 2000 zł netto/miesiąc w tym wszystkie media!.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł92,20 m² 3 459,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Dom z dużym poddaszem i piwnicą Siemień-Rowy, 10 km od Łomży. Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 92,2 m2 (powierzchnia zabudowy 119 m2), położony na działce 721 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na sprzedaż | 61.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł742 m² 242,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom tuż pod Białymstokiem? Została ostatnia szansa na zakup działki w tej pożądanej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy ostatnią dostępną parcelę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 008 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Rafałówka, gm. Zabłudów. Okolica gwarantuje piękne widoki, a także ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 009 m² 346,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w miejscowości Horodniany przy ulicy Leśny Zakątek , gm. Juchnowiec Kościelny , w odległości ok. 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72,80 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny na ulicy Ludowej Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wysokiem Mazowieckiem. Spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 345 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz) umożliwiającymi budowę trzech domów jednorodzinnych. Nieruchomość położona jest w malowniczej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

152 200 zł7 600 m² 20,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka o powierzchni 7600 m , położona w spokojnej, malowniczej okolicy, ok. 10 km od Sokółki i ok.30 km od Białegostoku. Działka znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36 000 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości poleca bardzo atrakcyjną działkę w Kudryczach, gm. Załudów (15 km od samego centrum Białegostoku - ok. 25 min. samochodem), o powierzchni 9231 m2. Działka nr 235/5,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł48,14 m² 8 496,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł936 m² 341,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 936 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Sowlany (gm. Supraśl), zaledwie kilka minut od granic Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

230 920 zł2 008 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** cicha I spokojna okolica *** duża powierzchnia *** możliwość podziału *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Rafałówka. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 723 m² 57,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Macharce, gmina Płaska w powiecie Augustowskim, na sprzedaż działka leśno - budowlana o powierzchni 3723 m2 zlokalizowana w Puszczy Augustowskiej, w okolicy jeziora Serwy; atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł183 m² 6 989,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferta dostępna W moryls nieruchomości - zapraszamy do współpracy A może uciec z miasta i zamieszkać wśród natury? Idealne miejsce do slow life, praca zdalna też nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 662 zł7 875 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni 7875 m2 położonego przy ul. Przytorowej w Suwałkach stanowiącego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4274 m w miejscowości Dubicze Cerkiewne. To wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących terenu pod rozwój biznesu, które cenią kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

5 434 000 zł494 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Białystok. 500 m2, lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowosiółkach, gmina Gródek, o powierzchni około 3000m2 ( teren mieszkaniowy). Teren równy, ogrodzony. Istnieje możliwość utworzenia stawu. Wymiary: 25x120 Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka rolna Z potencjałem 2,5429 ha, gmina tykocin, przy drodze krajowej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 2,5429 ha, położoną Jeżewie Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 737 m² 113,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe Siedlisko z Potencjałem Inwestycyjnym w Centrum Strabli (2737 m ) Dostęp z Dwóch Stron! opis nieruchomości: na sprzedaż urokliwe siedlisko, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł19 942 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***konopki młode***genialna lokalizacja***super potencjał inwestycyjny*** ***via baltica W promieniu 300m***bardzo duże możliwości nowego biznesu*** Zapraszamy na Prezentacje świetnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 002 m² 109,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana Rafałówka, gmina Zabłudów** Na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m położona w miejscowości Rafałówka (gmina Zabłudów). Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł130,81 m² 4 579,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom parterowy ora dom parterowy z poddaszem użytkowym przy lesie * stan surowy zamknięty * duży potencjał Na sprzedaż dom wolnostojący (parterowy) w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł13 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***** 5 miejsc postojowych **** na platformach ***** W ścisłym centrum ****białystok *** Na sprzedaż 5 miejsc postojowych na platformach w budynku apartamentowo -biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35,18 m² 11 796,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,18m2 znajdującego się na drugim piętrze budynku przy ulicy Dr. Ireny Białówny na osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł54 m² 3 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Ogrodniki 14, gmina Mońki , usytuowane na 1. piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku po termomodernizacji. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²60 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.