dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Krzywą

Białystok,podlaskie

1 424 000 zł169 m² 8 426,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament tuż obok centrum w dzielnicy Mickiewicza. Powierzchnia użytkowa 136 m2 + garaż 33 m2 + 63 m2 taras. Rozkład: parter: - pokój dzienny z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Starosielce

Białystok,podlaskie

22 zł/m²538 m² 11 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do najmu lokal położony na I piętrze (wysokość 3,50m) o powierzchni ok 538m2 w budynku wolnostojącym z wejściami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzybowce

Grzybowce,podlaskie

1 150 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w miejscowości Grzybowce, gm. Gródek położony na działce 2.705m2. Nieruchomość położona jest w Puszczy Knyszyńskiej. Miejscowość ta emanuje ciepłem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Bielsk Podlaski,podlaskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przytulne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 62 m2, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Białystok,podlaskie

583 000 zł80 m² 7 287,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji lokalizacja: leśna Dolina, batalionów Chłopskich 1 Mieszkanie dwustronne - naświetlone rano o wschodzie oraz wieczorem wraz z zachodem słońca Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Wysokie Mazowieckie,podlaskie

250 000 zł48 m² 5 163,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Ludowej w Wysokiem Mazowieckiem. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie z potencjałem, które znajduje się przy ulicy Ludowej w Wysokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:492 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z klinkieru, usytuowanego na działce o powierzchni 492 m2 na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Na powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

2 100 000 zł450 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:785 m²

Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość ok 450 m2 wraz z budynkiem usługowo-handlowym o powierzchni ok 150 m2 z dwoma garażami położoną na działce o powierzchni 785 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Antoniuk

Białystok,podlaskie

44 zł/m²223 m² 9 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do najmu lokal biurowy o powierzchni 223m2 możliwość powiększenia o 330m2 położony na II piętrze w Białymstoku, os. Antoniuk. Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 079 000 zł165 m² 6 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji o powierzchni całkowitej 165m2 który znajduje się na działce 680m2 w bliskiej okolicy lasu i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Juchnowiec Kościelny

Juchnowiec Kościelny,podlaskie

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przemysłowa położona w Kleosinie gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 1.513m2 zabudowana budynkiem magazynowo - produkcyjno -biurowym o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Białostoczek

Białystok,podlaskie

112 320 zł6 240 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do najmu hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną zlokalizowana jest w Białymstoku na osiedlu Białostoczek. Otoczenie stanowią obiekty handlowo usługowe, sklepy, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Poleczmy do sprzedaży dwa mieszkania o łącznej powierzchni 145m2. Mieszkanie I z antresolą powierzchnia ok. 120m2 - II piętro Poziomi I: ok.80m2 2 pokoje, łazienka, pralnia, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

350 000 zł48 m² 7 322,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mistrzowskie mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy Zagórnej 8 w Białymstoku. Mieszkanie w stanie do remontu, dwa okna wymienione na pcv. Blok po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Porosły

Porosły,podlaskie

4 999 000 zł14 601 m² 342,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę O powierzchni 14601 M2, przeznaczoną pod zabudowę produkcyjno - usługową. Nieruchomość położona jest w porosłach, gmina Choroszcz, województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ignatki

Ignatki,podlaskie

5 000 000 zł946 m² 5 285,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny Do sprzedaży nowoczesny obiekt garażowo-warsztatowy z częścią socjalno-administracyjną o powierzchni całkowitej 1.298m2, powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

363 000 zł36 m² 9 958,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Rezerwacja! Polecam mieszkanie typu studio o pow. 36,45m2, w nowym bloku z 2009r., z dwoma windami. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, posiada oddzielną garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wspólna

Wasilków,podlaskie

920 000 zł5 112 m² 179,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki na swój wymarzony dom lub terenu inwestycyjnego? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy ze stawem w Wasilkowie. Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Wysokie Mazowieckie,podlaskie

399 000 zł73 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny na ulicy Ludowej Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wysokiem Mazowieckiem. Spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

2 735 600 zł6 839 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę, położoną na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Białegostoku - Mickiewicza. Działka ma powierzchnię 6 839 m2 i kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

639 000 zł39 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w bardzo prestiżowej i poszukiwanej lokalizacji centrum Białegostoku, a dokładnie przy ul. Młynowej. Tylko 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kuriany

Kuriany,podlaskie

368 900 zł2 170 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 2170 m2, położoną w miejscowości Kuriany, gm.Zabłudów. Do działki prowadzi zjazd z drogi krajowej. Teren, na którym leży działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Białystok,podlaskie

45 zł/m²50 m² 2 269 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do najmu lokal użytkowy w Centrum, w Białymstoku. Położony na II piętrze budynku biurowo usługowym o powierzchni 50,42m2. Na rzucie lokal nr 307. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krynice

Krynice,podlaskie

495 000 zł98 m² 5 071,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Inwestycja Zaciszna Krynica 2 to drugi etap 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krynice gm. Dobrzyniewo Duże. Nowoczesne budynki posiadające garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

2 300 zł51 m² 44,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę nowe mieszkanie, funkcjonalne 3 pokojowe, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym z windą - Nowy blok przy ul. Warszawskiej 66 Dobry układ pomieszczeń. Dwa duże balkony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Komfortowe, świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku, na osiedlu Przydworcowym, oddalone 5 min pieszo od ścisłego centrum Białegostoku. Do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

22 050 zł630 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do najmu budynek biurowy na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość dwukondygnacyjna, częściowo podpiwniczona, o powierzchni całkowitej 630 m2, z czego użytkowa wynosi 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Michałowo

Michałowo,podlaskie

830 000 zł8 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa położona w Michałowie. Działka o powierzchni 8.300m2 wraz z zabudowaniami. Na dany teren właściciel uzyskał decyzję na przetwarzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Sikorskiego

Zambrów,podlaskie

280 000 zł59 m² 4 750,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Plac Sikorskiego w Zambrowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie z potencjałem, które znajduje się przy ulicy Plac Sikorskiego w Zambrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

664 000 zł111 m² 5 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 561 m²

Wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Dom w pięknej, cichej okolicy na dużej działce 3560 m2. Działka prostokąt, ogrodzona, lokalizacja: 12 min od centrum Bielska Podlaskiego 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Centrum

Białystok,podlaskie

1 150 000 zł256 m² 4 492,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w ścisłym centrum Białegostoku! Doskonała inwestycja! Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 271 m2, poziom -1, dwa wejścia, wysokość 3 m. Lokal usytuowany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Baranowicka

Białystok,podlaskie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal z najemcą na parterze wraz z poddaszem użytkowym w budynku mieszkalnym z 1954 roku przy ulicy Baranowickiej w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

73,33 zł/m²15 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu lokal biurowy o powierzchni 15m2 położony na I piętrze w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej. Na korytarzu ogólnodostępna toaleta z podziałem na damką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Łomża,podlaskie

425 000 zł60 m² 7 069,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny przy ulicy Spółdzielczej Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Spółdzielczej. Cicha i spokojna okolica szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

30 000 zł1 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do najmu atrakcyjny budynek biurowo-handlowy w pobliżu Białegostoku na Osiedle Ignatki. Budynek nowy, wykończony, zostanie przystosowany do najemcy. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białystok,podlaskie

30 zł/m²140 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nie pobieramy prowizji! Polecam do najmu niski parter budynku handlowo - usługowego (wejście z chodnika głównej ulicy) o powierzchni użytkowej 140 m2, położony w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ogrodniczki,podlaskie

380 000 zł1 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drogi, przyszły Właścicielu działki! Kierujemy do pani/pana ofertę ciekawej działki, położonej w Ogrodniczkach, w obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

3 300 000 zł420 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedania kamienicę o powierzchni 420m2 położonej na działce 1000m2 w centrum miasta Białegostoku. W budynku znajdują się lokale użytkowe. Rozmieszczenie metrażowe :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

305 000 zł24 m² 12 603,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,2 m2, w budynku z 1970 roku na osiedlu Antoniuk, dojazd do ścisłego Centrum miasta zajmuje zaledwie 5 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osinki

Osinki,podlaskie

551 485 zł10 027 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży piękną, otoczoną lasami i pagórkami działkę siedliskową, położoną na malowniczej Suwalszczyźnie, z dostępem do jeziora, z własną linią brzegową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wasilków

Wasilków,podlaskie

44 200 zł1 817 m² 24,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo- socjalną do wynajęcia w Wasilkowie o łącznej powierzchni 1816,94m2. Hala magazynowo produkcyjna: 1587,22m2 Wysokość: 4,80m- 6m Posadzka.