dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

757 400 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

* oferta wyłącznie W naszym biurze - zapraszamy do współpracy * Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu bema/nowe Miasto. Doskonała lokalizacja, piękny widok! Na powierzchnię 54,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m2, zlokalizowany w lokalnym centrum handlowo-usługowym na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal znajduje się w parterowym budynku z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Białostoczek

Białystok,podlaskie

27 zł/m²600 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowo-usługowo-magazynowa *** *** os.BIAŁOSTOCZEK *** *** PARKING DLA KLIENTÓW *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Białystok,podlaskie

615 000 zł78 m² 7 904,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,8 m2 na osiedlu Zielone Wzgórza. Usytuowane na 1 piętrze w niskim, bloku po termoizolacji z 1987 roku. Jest ciche, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

319 000 zł64 m² 4 981,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opis Mieszkanie 3-pokojowe Powierzchnia całkowita 64,04 m2 (z piwnicą) Powierzchnia użytkowa 58 m2 (mieszkanie) pomieszczenia/wnętrze Nieruchomość składa się z salonu, 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

3 900 zł1 300 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** plac 1500m2*** *** nieuciążliwe sąsiedztwo *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w kompleksie usługowym w dzielnicy Starosielce w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szafranki

Szafranki,podlaskie

525 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Spełnienie marzeń. Niezwykły, całoroczny dom położony w urokliwej lokalizacji niedaleko Goniądza we wsi Szafranki w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to prywatny raj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 48 m2 po generalnym remoncie .Znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka oddzielne wc Wyposażenie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na iip. w 5-io piętrowym , nowym bloku na os. Białostoczek (ul. Bełzy). Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Mieszkanie nowe, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

305 000 zł31 m² 9 807,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

**nowa cena** Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. 31,10 m zlokalizowane na ul. Hugo Kołłątaja w Białymstoku. Znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z 2004 roku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy ulicy Lipowiej. Pokój z aneksem i łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest wykonane w ładnym, nowoczesnym stylu. W lokalu jest klimatyzacja. Niesamowita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niewodnica Kościelna

Niewodnica Kościelna,podlaskie

449 000 zł1 251 m² 358,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Niewodnica Kościelna ok. 3 km od granicy Białegostoku. Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

560 000 zł47 m² 11 996,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam państwu mieszkanie gotowe do wejścia w centrum Białegostoku! Na mieszkanie o powierzchni 46,68 m2 składa się: salon Sypialnia Kuchnia: oddzielna z oknem Łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

499 000 zł49 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Gen. J. Bema. Mieszkanie o powierzchni 49,47 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio przytulne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m . Położone na 4. piętrze w bloku z dwiema windami przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czochanie-Góra

Czochanie-Góra,podlaskie

280 000 zł105 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 216 m²

***jeśli szukasz ciszy i spokoju w fajnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Proponuję Państwu dom z budynkiem gospodarczym z działką budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

1 900 zł48 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na lubianym osiedlu Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, sypialnia , łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

389 000 zł36 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** stan deweloperski *** *** rezerwacja *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z 2023 roku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 położone na X piętrze w bloku z windą. Duży przestronny salon, bardzo dobrze doświetlony z wygodnym balkonem. Dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

55 zł/m²230 m² 12 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Proponujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w znakomitej lokalizacji. Nowy, bardzo reprezentacyjny obiekt powstał w doskonale skomunikowanej części miasta. W sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

269 000 zł2 000 m² 134,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** blisko lasu *** *** kuriany *** Polecamy działkę rolną pod zabudowę jednorodzinną położoną blisko Białegostoku w miejscowości Kuriany gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

520 000 zł48 m² 10 856 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m2. Na powierzchni 47 m2 znajdują się: 1) Przestronny salon 2) Pokój 3) Sypialnia z dużym łózkiem i szafą w zabudowie 4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

539 000 zł49 m² 10 910,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa lokalizacja 3-pokojowe - 49,40 m - I piętro - nowa cegła (2005 r.) - wysoki standard - BACIECZKI - blisko Centrum - TRASA GENERALSKA OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

486 000 zł60 m² 8 127,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Z ulicy Waszyngtona blisko do szpitali, akademii Medycznej, instytucji. Blisko do ścisłego centrum miasta. Blok znajduje się na osiedlu między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

530 000 zł48 m² 10 973,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zakupu przestronnego dwupokojowego mieszkania (położonego w samym centrum Białegostoku) z uroczą kuchnią z wyspą, idealną dla pasjonatów gotowania i rozrywki! Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

520 000 zł46 m² 11 231,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy urokliwe mieszkanie o powierzchni 46,3 metrów kwadratowych, które składa się z dwóch przytulnych pokoi. Salon połączony z nowoczesną kuchnią w zabudowie tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Broniewskiego

Grajewo,podlaskie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 51 m2 w Grajewie, dwa przestronne pokoje, łazienka, duża kuchnia i przedpokój. Parter w bloku dwupiętrowym, bez balkonu, ale jest ogólnodostępna suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

980 zł33 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy 2 -pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piaski, przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

318 900 zł36 m² 8 760,99 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Układ: na powierzchnię 36,4 m2 składa się salon, pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica stan: do odświeżenia lub remontu. Ściany i sufity we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

325 000 zł35 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku przy Alei Józefa Piłsudskiego. Polecamy nieruchomość dwupokojową o powierzchni 34,8m2. Lokal położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Henrykowo

Henrykowo,podlaskie

285 000 zł1 601 m² 178,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Henrykowie, gm. Supraśl. Kształt- prostokąt, wymiary: 28,5x55m. Media - prąd, woda, kanalizacja. Działka położona przy drodze asfaltowej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Meg real estate Zaprasza na prezentację 1-pokojowego mieszkania do wynajęcia znajdującego się przy Alei Piłsudskiego w Białymstoku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

670 000 zł65 m² 10 308 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 65m2. Nieruchomość składa się z: - 3 oddzielnych pokoi - Oddzielnej kuchni - Łazienki - wc - Korytarza Mieszkanie jest zadbane. Jest dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karakule

Karakule,podlaskie

207 000 zł949 m² 218,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną, kształtną działkę położoną tuż pod Białymstokiem w miejscowości Karakule. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, powierzchnia zabudowy 15%. Świetne wymiary 38,80m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukowa

Białystok,podlaskie

699 000 zł56 m² 12 437,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 56,20 m znajdujące się przy ul. Brukowej w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

695 000 zł83 m² 8 403,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 82,7m2. Mieszkanie składa się z: -4 pokoi - Oddzielnej kuchni - Łazienki - Oddzielnego wc -balkonu(6,6m) Wymieniona stolarka na 3 szybową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Brzozowa

Studzianki,podlaskie

379 000 zł110 m² 3 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Urokliwy domek o powierzchni użytkowej 75 m2 usytuowany jest w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczony bujnym lasem. To idealne miejsce dla miłośników natury i spokoju. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Białystok

Białystok,podlaskie

519 000 zł1 140 m² 455,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1140 m2 (pierwsza o wym. 14 x 50m - 703m2, druga o wym. 7 x 62 - 437m2) wraz z parterowym domem wolnostojącym na ulicy Pieczurki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całe pierwsze piętro w jednopiętrowym budynku przy ulicy Korzeniowskiego. Lokal zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Wejście na piętro poprzez prywatną klatkę schodową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Białystok,podlaskie

4 400 000 zł780 m² 5 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Jedyna taka nieruchomość na rynku, świetnie zlokalizowany budynek w centrum Białegostoku w otoczeniu kamienic mieszkalnych i usługowych z możliwością parkowania na działce jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

462 000 zł66 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szukasz gotowego biznesu, który już teraz przynosi dobre dochody? Zapoznaj się z nasza ofert! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy-obecnie sklep spozywczo-monopolowy. Lokal można również, według.