dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 807 ogłoszeń

614 000 zł450 m² 1 364,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

-nowa cena (-123 000zł) - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek usługowo mieszkalny o powierzchni 450m2, znajdujący się w miejscowości Kleszczele. Budynek z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 005 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3005 m , położona w spokojnej miejscowości Białostoczek, gmina Korycin. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł997 m² 220,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 997 m , położona w miejscowości Podleńce, zaledwie 13 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł500 m² 1 038 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na działce o powierzchni 970 m2, zlokalizowany w miejscowości Kuźnica, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Koszarówka, gm. Grajewo Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni: 172/17, 172/18 - 848 m    m Nieruchomości położone są.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lipowej w Białymstoku o powierzchni 52 m znajdujące się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal pod biuro/ usługi z własną toaletą oraz aneksem kuchennym Przytulny oraz funkcjonalny lokal pod Twoją dzialalność. Lokal położony na I piętrze w budynku trzypiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 155 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działki budowlane położone w podbiałostockiej miejscowości Zalesiany, gmina Turośń Kościelna. 5 działek o powierzchniach ok. 1155mkw i wymiarach ok.34x32mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

119 997 zł36,90 m² 3 251,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 na sprzedaż w Lewkowie Starym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł585 m² 131,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, cisza i natura o krok tylko 20 km - od granic Białegostoku! Lasy pełne grzybów, jagód, łąki ukwiecone, czysta rzeka Płoska - Puszcza Knyszyńska w całej okazałości i to.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj tam, gdzie życie dzieje się naprawdę - serce Białegostoku czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu kawa w ulubionej kawiarni kilka kroków od domu, szybkie zakupy po drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł15,01 m² 7 328,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż - Białystok, ul. Palmowa 32 Na sprzedaż garaż o powierzchni 15 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Palmowej 32 w Białymstoku. Garaż usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój Nowy Dom lub Centrum Biznesowe w Łomży ul. Zdrojowa Marzysz o miejscu, które łączy komfort mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal z zapleczem gastronomicznym *** **** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam lokal usługowy zaadaptowany na restaurację zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł585 m² 119,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy gminy Choroszcz. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 526,81 m² 4 060,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny Białystok, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego | 7% roi | Najemca 5+5 lat Na sprzedaż lokal użytkowy z długoterminowym najemcą, położony w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Szukasz nieruchomości w centrum, która pracuje na siebie? Ta oferta w Białystok to gotowa baza pod biuro, kancelarię, gabinet lub najem usługowy. Kluczowe parametry: 56 m funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł45 m² 15 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny domek położony w miejscowości Jurowce, z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 055 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone we wsi Kotły, w gminie wiejskiej Bielsk Podlaski w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł2 491 m² 963,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:11 087 m²

Na sprzedaż: ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych Gibach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł73 m² 7 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | Łomża, ul. Kazańska | 73 m | 4 pokoje Przestrzeń, której szuka rodzina i układ, który doceni inwestor. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²28 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, oferuje Państwu do wynajęcia najmu pomieszczenie o powierzchni 28 m2 zlokalizowane na poddaszu budynku wieży ciśnień.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł3 000 m² 12,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, a nawet 3 - o wyboru dla zainteresowanych. Każda położona tuż w okolicy zalewu w malowniczych Krynkach. Do wyboru działki: * o powierzchni 1926 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Osowiczach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary, przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł260 m² 8 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***wyjątkowa posiadłość dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Twoja oaza spokoju w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego. Dlaczego ta nieruchomość to twoja najlepsza inwestycja? lokalizacja marzeń natura U twoich stóp: zaledwie 100 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł25,76 m² 9 899,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta objęta klauzulą wyłączności, możesz je kupić tylko z biurem "olchowik nieruchomości". Zapraszamy do konatktu. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2004r, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana 1250 m2***zaciszne,piękne miejsce***blisko białegostoku*** Zapraszamy na prezentację działki z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne położonej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 571 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w urokliwej, spokojnej miejscowości Murawy, zaledwie 10 km od Łomży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 123 m² 266,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w bezpośredniej okolicy centrum Suwałk! Ta nieruchomość to prawdziwa perełka na suwalskim rynku. Działka o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

422 500 zł84 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż jest nieruchomość leśna o łącznej powierzchni 8,45 ha, zlokalizowana w miejscowości Ciemnoszyje, gmina Grajewo, województwo podlaskie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 689 900 zł539,79 m² 4 983,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz miejsca, które podkreśli Twój status, zapewni rodzinie bezpieczeństwo, a Twojej firmie prestiżową siedzibę bez kosztów wynajmu? Witaj na Jaroszówce w najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 080 m² 128,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafiają działki z warunkami zabudowy położone 2km od miejscowości Protasy. Powierzchnia pierwszej działki to 1063m2, druga z działek ma powierzchnię 1080m2. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz mieszkania z możliwością przystosowania na lokal usługowy (np. kancelarię, biuro, usługi księgowe, firmę architektoniczną i inne), w ścisłym centrum miasta - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł46 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super produkt inwestycyjny! Polecamy mieszkanie pod inwestycję przy ulicy Czarnej 2, zlokalizowanej blisko Opery Podlaskiej, w nowym apartamentowcu. Aktualnie w lokalach trwają umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 004 m² 99,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka n. rzeką Bug - lokalizacja Osłowo gm. Mielnik ( podlaskie ) - pow. 3000 m2 - media : prąd przy działce - kształt : prostokąt szer. ok 33/91m - ukształtowanie płaska ,zejście nad.