dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 807 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub innej to ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes*** Polecam Państwu lokal znajdując się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 048 m² 196,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 3048 m2. Przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa. Media: przyłącze prądu w działce, woda w trakcie projektowania. Droga dojazdowa:.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł116 m² 6 508,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** STAN DEWELOPERSKI *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł122,55 m² 10 844,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, białystok Przestronny, funkcjonalny i słoneczny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 375 m² 143,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 020 m² 372,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Atrakcyjne działki budowlane blisko Białegostoku*** od1020m2 Do 1037m2 *** Zapraszam na prezentacje trzech działek budowlanych położonych w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:80 m²

***kamienica W ścisłym centrum białegostoku*** Do sprzedaży nieruchomość w centrum Białegostoku * Budynek ulokowany na zamkniętym dziedzińcu oddzielonym od bezpośredniego hałasu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

312 780 zł5 213 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 5213 m , położona w miejscowości Zasady, niedaleko klimatycznej miejscowości Supraśl, w otoczeniu lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł11 000 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W rejonie os. Dojlidy *** super wymiary *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki znajdującej się na granicy osiedla Dojlidy oraz Halickich. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł110 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Dom z widokiem na zalew Suwałki | 1266 m działki | Duży potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż dom jednorodzinny do generalnego remontu, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka do wynajęcia *** *** do 1200 M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Młodych w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na osiedlu Wyżyny w Białymstoku. Dom w nowoczesnej architekturze o powierzchni ok. 200m2 został zbudowany w 2000 roku. Rozkład pomieszczeń: - piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł12 381 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Porosły ** Działka pod inwestycje ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Porosły-kolonia zaledwie 1,5 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** *** FOTOWOLTAIKA *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

9 258 zł487 m² 19,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** energooszczędny dom parterowy *** *** rekuperacja W cenie *** *** działka 1000 M2 *** Masz dość zgiełku miasta, a jednocześnie preferujesz zdrowy i wygodny tryb życia ? Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł199,47 m² 3 353,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż duży, piękny dom w stanie surowym zamkniętym, z cudownym widokiem na jezioro Białe Filipowskie. - udział w plaży jednego z najczystszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjnie zlokalizowana, kształtna działka(kwadrat) o powierzchni 900m2, położona w Dobrzyniewie Dużym przy ulicy Łąkowej. Aktualne warunki zabudowy (dom 1-rodzinny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

118 220 zł1 028 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki z warunkami zabudowy Barszcze, gm. Bargłów Kościelny Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 218 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Białymstoku, w spokojnej i cenionej dzielnicy Skorupy. Działka o powierzchni 573 m , ogrodzona siatką, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sokoły przy ul. Nowy Świat. Parametry: - powierzchnia 667 m, - wymiary 14 m x 46 m, - w kształcie prostokąta, - media: prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Powierzchnia: 3002 m (ponad 30 arów przestrzeni do dowolnej aranżacji), z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej z drogi wewnętrznej. Wymiary 40m x 84m x 40m x 72m.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 671 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* siedlisko Strabla * działki ze stawem * Działki rolne, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 34119m2 w malowniczej wsi Strabla gm. Wyszki. Na terenie nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Ozieranach Małych , gm. Krynki. W ofercie 2 ostatnie działki nr ew. 127, 128 teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:1 300 zł

Na wynajem pokój w nowoczesnym mieszkaniu dwupokojowym przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. Oferowany pokój jest jasny i przestronny, z bezpośrednim wyjściem na balkon - idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł613 m² 24,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (r III-VI, ł, ps,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,36 m² 7 634,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -wasilków - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,86 m2 , Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł135 m² 6 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

*** nowoczesne domy w zabudowie szeregowej *** *** stan deweloperski pełny *** *** gotowe do wydania*** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł8 173 m² 201,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dobrze wyeksponowanego gruntu usługowohandlowego w Łomży, przy jednej z głównych ulic miasta i z gotowym potencjałem pod realizację obiektu ok. 1000 m ta.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 024 m² 59,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Zygmunty, znajdującej się w otoczeniu lasów i zabudowań zagrodowych. Idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Nowoczesny dom 240 m z lokalem usługowym idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom z 2016 roku o powierzchni 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł257 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Ignatkach. Dom został wykończony z materiałów najwyższej jakości oraz oddany do użytkowania w 2010 roku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana położona na terenie dla którego został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 933m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł42,90 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

*** os.NOWE MIASTO *** *** 3 POKOJE *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł1 600 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W miejscowości karakule Polecamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1600m2 położoną w miejscowości Karakule , gmina Supraśl. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ciepła Apartamenty - Żyj zielono! Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ciepłej w Białymstoku, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

192 500 zł1 100 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki pod Twój wymarzony dom w Kurianach przy ul. Sarniej! Marzysz o posiadaniu własnego domu w malowniczym otoczeniu, ale jednocześnie blisko centrum miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38,10 m² 3 674,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro ab Grand Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie o powierzchni ok 38mkw w Czarnej Białostockiej. Lokal znajduje się na I piętrze. znajdujący się w kameralnym, niskim.