dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 808 ogłoszeń

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 001 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Gniła, gmina Dobrzyniewo Duże. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł98 m² 5 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną we wsi Pieszczaniki. Parterowy dom o powierzchni ok.98 m2, położony na działce 500 m2, z przynależnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

204 100 zł3 193 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3193 m , położona w miejscowości Pasynki, zaledwie 15 km od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób, które chcą cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

84 140 zł1 202 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom czeka w Brańsku!

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł3 389 m² 203,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy teren w Choroszczy - Nowosiółkach, przy ul.Chmielnej, idealny pod budowę domu. Obszar o powierzchni ok.3389 m2 znajduje się na terenie, objętym MPZP - przewidziana jest tam zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 281 m² 30,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową działkę położoną w województwie podlaskim powiat Sokólski, gmina Szudziałowo obręb ewid. Nr 5 Dziewiczy Ług Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 251 m² 367,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w obrębie Niewodnica Kościelna , gm. Turośń Kościelna , w odległości ok. 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 140 m2 w zabudowie szeregowej w samym sercu miasta, oferujący doskonałą okazję do prowadzenia własnego biznesu oraz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 188 m² 77,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, do których chce się wracać. Miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa tylko śpiew ptaków. Właśnie takie miejsce czeka na nowego właściciela w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

320 743 zł58 317 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna w gminie Boćki obręb Dubno. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 5.8317ha. Dojazd asfaltowy. Wymiary 114x496m.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, posadowiony na działce o powierzchni 246 m2, położony w malowniczej miejscowości Wasilków,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Bakałarzewie 1000 m Twoje miejsce w sercu Doliny Rospudy. Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 1000 m każda, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Zambrowie 71,66 m Na sprzedaż oferuję jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 71,66 m, położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,20 m² 11 094,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61,20 m na cenionym osiedlu Bojary w Białymstoku. Bradzo blisko centrum miasta. Układ mieszkania: korytarz oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł2 882 m² 499,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Zagórkach na terenie miasta Białystok, składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2883 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł102,40 m² 6 435,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Białegostoku na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Lokal znajduje się na 4. i 5. piętrze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 987 m² 60,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wspaniała nieruchomość nad jeziorem W bakałarzewie Oferta z ostatniej chwili przepięknie położona działka nieopodal rzeki Rospuda i nad jeziorem Sumowo. Jeśli cenisz sobie wiejski.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł86,50 m² 9 005,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86,5 m (ok. 100 m po podłogach), położone na zamkniętym i spokojnym osiedlu Nowe Miasto. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł12 065 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

+nowa oferta+ Oferujemy do sprzedania atrakcyjną działkę w świetnej lokalizacji w okolicy Choroszczy w miejscowości Rogowo. Działka o powierzchni ponad 1,2 ha, w studium teren.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 008 m² 296,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu urokliwą działkę położoną w miejscowości Grabówka przy ul. Wypoczynkowej. Powierzchnia to 1008 m2, a wymiary to ok. 37m/25m. Położenie działki w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 800 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** działka 1800 M2 *** zaleszany*** Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Zaleszany gmina Michałowo. Działka o powierzchni 1800m2 i wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł41,92 m² 40,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*2-pokojowe mieszkanie na wynajem* Białystok ulica Zachodnia Niski dwupiętrowy blok 1 piętro Mieszkanie po remoncie Pełne umeblowanie Kameralna okolica Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,08 m² 6 267,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,08 m na sprzedaż 2 pokoje + oddzielna kuchnia ul. 3-go Maja 21 , Bielsk Podlaski Powierzchnia: 43,08 m Liczba pokoi: 2 pokoje Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: i Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka W słomiance spokojna okolica, dogodne wymiary Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kształtnej działki położonej w miejscowości Słomianka w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł573 m² 2 408,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Łomży ul. Wojska Polskiego 21 Na sprzedaż wyjątkowa kamienica o powierzchni użytkowej 573 m zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: - 2 atrakcyjne działki budowlane - pow. 900m2 -cena 260 000 zł. - pow. 882 m2 - cena 255 000 zł. - wymiary działek ok. 30m x 30 m - działki płaskie - ładna okolica - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

62,79 zł/m²86 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w nowej kamienicy w Centrum Białegostoku. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.