dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 803 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szukasz miejsca pod swoje biuro w dobrej lokalizacji? Lokal o powierzchni 20 m 2 usytuowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Kawaleryjskiej. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł135 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowa obniżka ceny! Gorąco polecamy unikalnie klimatyczną, wyjątkowo uroczą, wręcz artystycznie i bajkowo zagospodarowaną posiadłość. Nieruchomość z dużym potencjałem w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

650 727 zł2 075 m² 313,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz na 6 domów w zabudowie bliźniaczej | Wasilków, ul. Piaskowa Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 2075 m , położona w Wasilkowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100,19 m² 5 479,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 6 o powierzchni około 100,19m2 posadowiony na działce o powierzchni 1084m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł652,20 m² 1 303,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł80 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość w otulinie parku idealna na dom, weekendowy azyl lub agroturystykę. Parametry: cena: 325 000 zł Działka: 4200 m Dom + budynek gospodarczy + duża stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł10 200 m² 88,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Północ Łomża zaprasza! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, inwestycję handlowo-usługową lub działalność przemysłową? Ta działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,48 m² 12 376,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Ciasne ** wz ** 1000M2 ** ul. Wczasowa *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki z aktualnymi wz znajdującej się w miejscowości Ciasne. Działka zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 540 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z doskonałą ekspozycją przy rondzie im. Ronalda Reagana Do sprzedaży unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Białymstoku położona u zbiegu ulic Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł963,50 m² 4 151,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: inwestycja Pielęgnacyjno-opiekuńczy Dom Opieki Zacisze Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący, dochodowy dom opieki Zacisze, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł22 876 m² 54,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko w Korona Real Estate! Polecamy działkę rolną (numer geod. 149/10) o powierzchni: 2,28 ha, położona w malowniczej wsi Kościuki w gminie Choroszcz. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeśli marzysz o ciszy, spokoju i bliskości natury to siedlisko jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Gruszki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł94 m² 9 563,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż piękny dom w otoczeniu lasu o powierzchni 94m2, zlokalizowany na ul. Porzeczkowej w Czarnej Białostockiej! Dom został posadowiony na działce w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł102,01 m² 5 391,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesne domy wolnostojące W henrykowie Z przyjemnością prezentujemy inwestycję w henrykowie kameralny kompleks 3 nowoczesnych domów wolnostojących, zlokalizowanych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwustronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Kameralne, zielone osiedle Nowe Miasto ulica Wiejska, 1 km do ścisłego centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

121 940 zł871 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 871 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 458 zł67,79 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Piastowska Park to nowoczesny kompleks trzech czterokondygnacyjnych budynków biurowo-usługowych o wysokim standardzie architektonicznym klasy aa. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł411 m² 291,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu działki rekreacyjne zlokalizowane w wyjątkowym zakątku Suwalszczyzny nad jeziorem Szelment Wielki. Nieruchomości położone są w jedynym w skali całego kraju miejscu-.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł27 000 m² 73,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą atrakcyjnej działki inwestycyjnej o nr geodezyjnym: 135 w miejscowości Kolonia Koplany gmina Juchnowiec Kościelny. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł134 m² 2 014,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego lokalu położonego w samym centrum Suwałk przy ul. Konopnickiej, w budynku Usługowo-Mieszkalnym. Duża przestrzeń oferuje niezliczone możliwości adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł195,90 m² 6 120,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

** Cisza i spokój ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Starosielce, w bardzo spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

298 500 zł1 500 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy - Dobrzyniewo Duże Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m (wymiary: 26x58 m) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł80,60 m² 6 191,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Promocja! jeżeli zdecydujesz się na zakup domu I podpiszemy umowę do 30.04.2026 R. - pompę ciepła otrzymasz gratis! Szukasz własnego domu w spokojnym otoczeniu, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 562 m² 304,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu uzdrowiskowego Supraśla idealna pod usługi medyczne. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63,30 m² 7 740,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania o powierzchni 63,3M2, które znajduje się w Sobolewie. 1 piętro 2 piętrowego bloku Świetna lokalizacja, blisko udogodnień takich jak: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł106 m² 5 141,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ogłoszenie dotyczy projektu domu 106 m2 z działką 1200 m2 zlokalizowanego w Zabłudowie, wybudowanego do stanu surowego zamkniętego z wykonaną elewacją zewnętrzną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł120 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Wszystkie szczegóły techniczne dostępne w naszym biurze. Bardzo szybki termin realizacji! Stan developerski! Możliwość budowy do stanu surowego zamkniętego - cena 368000 zł. Możliwości budowy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 009 m² 117,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję 9 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Nowe Kupiski, zaledwie 6 km od centrum Łomży. - powierzchnia działek: od 1000 m do 1013 m - Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł779 m² 96,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana*** media W drodze***przy asfalcie*** Zachęcamy Państwa do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w miejscowości Krynki. Działka o powierzchni około 779m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 067 m² 233,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działka budowlana W tołczach, gm. Turośń kościelna Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Tołcze, gmina Turośń Kościelna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł269 m² 4 788,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom o ponadczasowym klimacie z cudownym widokiem na dolinę Narwi. Łomża ul. Szkolna / Woziwodzka Oferuję do sprzedaży dom, który poruszy wszystkich, którzy cenią jakość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 053 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Baciuty - 3053m2 * Działka z potencjałem Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Baciuty, gm. Turośń Kościelna. Działka mieści się zaledwie 10 minut drogi od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Rynek Zygmunta Augusta 3, augustów Powierzchnia użytkowa: 54,72 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Cena: 30 zł/m2 - Nieruchomość - Budynek składa się z II kondygnacji nadziemnych, użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł238 m² 3 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

***zamieszkaj W nowoczesnym domu nad biebrzą *** wyjątkowe wnętrze *** piękny widok na biebrzę Z przestronnego tarasu *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację wolno stojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56,40 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, urządzony W pełni pod okiem projektanta I komfortowy apartament W centrum miasta Funkcjonalny i nowoczesny apartament położony w nowo wybudowanym bloku (2022).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**urokliwa działka rolno-rekreacyjna**nad rzeką narew** Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 0,39 hektara, położonej bezpośrednio nad malowniczą rzeką Narew. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł4 900 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna 4900 M 2 *** Zapraszamy Państwa na prezentację działki położonej w gminie Sidra w woj. Podlaskim o łącznej powierzchni 4900 m2. Działka graniczy z rzeczką,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²900 m² 58 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe do wynajęcia! Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w centrum Białegostoku w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym typu aa. Istnieje możliwość wynajęcia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37,10 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Antoniukowska. Piętro 2 ,blok 4 piętrowy z cegły ,.