dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 807 ogłoszeń

439 000 zł57,80 m² 7 595,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wiosenna promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Białegostoku Piasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł143 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy dom w miejscowości Trzcianka, gmina Janów, powiat sokólski. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 727 000 zł30 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** super lokalizacja pod biznes *** interesuje cię ta lokalizacja? złóż swoją ofertę! Zapraszamy na prezentację. Działka o powierzchni 3,03 ha na obrzeżach Krynek przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 134 zł57,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 900 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka marzeń dla miłośników przyrody i ornitologów serce Doliny Biebrzy, chomaszewo! Wyjątkowa działka o powierzchni 1900 m położona w malowniczej miejscowości Chomaszewo,.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł300 m² 12 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Piękny dom parterowy położony nad Jeziorem Dąbrówka, przy Węgierskim Parku Narodowym. Dom zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu, bardzo przestronny, widny. Kuchnia w formie wyspy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy na wynajem w ścisłym centrum Białegostoku ul. Legionowa. Lokal położony na poziomie -1 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł850 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w przepięknej, cichej i spokojnej okolicy. Umiejscowienie z dala od zgiełku miasta, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej, zaledwie 30 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł3 150 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki W bakałarzewie! idealna lokalizacja oraz powierzchnia! oferta Z ostatniej chwili! Dobry dom ma zaszczyt przedstawić ofertę 5-ciu działek położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem / powierzchnia 58 m2 / 5 piętro z windą /miejsce postojowe / Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

99 950 zł1 088 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że może być pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł60 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 081 m²

Do sprzedania siedlisko Tworki, gm. Wyszki Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 3081 m Powierzchnia domu: ok 60 m2 Wymiary działki: ok. 25 m szerokości x 120 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł22 800 m² 6,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o łącznej powierzchni 2,28 ha, położona w miejscowości Krynki. Struktura gruntów: lzr-riiib 1,60 ha Lzr-riva 0,51 ha riva 0,17 ha Działka wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

42,06 zł/m²586 m² 24 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowa *** *** parter *** *** Z parkingiem dla klientów *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58 m2 w Białymstoku, przy ul. Czarnej 2, os. Przydworcowe. Lokal mieści się na 4 (z 6) piętrze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 740 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i ładna działka pod wymarzony dom! - Zwierki Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) jedynie 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65 m² 13 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w budynku z cegły w pobliżu Galerii Antoniuk. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępny od zaraz, stan deweloperski. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 336 m² 161,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z potencjałem - 2336 m2 ze stodołą, blisko miasta Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z wygodą szybkiego dojazdu do miasta? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam atrakcyjne działkę położoną wśród zieleni i nowopowstającej zabudowy jednorodzinnej. Dobry kształt pozwala na realizację śmiałych projektów architektonicznych. Rozsądna cena.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,60 m² 6 597,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,6 m , położone przy ul. Waszyngtona w Białymstoku - w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²136,11 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal w budynku po kapitalnym remoncie w wysokim standardzie. Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39,09 m² 9 183,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Układ: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan: do remontu. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł5 509 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna działka położona nad samą rzeka Narwią. - wymiary około : 42mx117m148mx26mx26m, - dojazd do działki drogą publiczną utwardzoną. Działka objęta planem przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł131,40 m² 5 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł140 m² 4 631,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego w Suwałkach, przy ul. Mieszka I na prestiżowym Osiedlu Piastowskim. To propozycja idealna dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Brzeziny-Janowięta, w cichej i zielonej okolicy, stworzonej dla osób, które szukają spokoju, prywatności i codziennego kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

224 880 zł937 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 251/7 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jurowce gm. Wasilków. Zlokalizowana jedynie 4,5 km od granic Białegostoku, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Paproć Duża gmina Szumowo. Miejscowość Paproć Duża położona jest w odległości 8,5 km od zjazdu na trasę S8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Ogrodniczkach o powierzchni 1000 m 2. Kształt działki - prostokąt. Szerokość ok. 25 m. Długość ok. 40 m. Teren równy i suchy. Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

6 130 000 zł10 079 m² 608,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna dwie działki położone w Białymstoku, obręb 0016 Wygoda, powiat M. Białystok, województwo podlaskie. Obie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,14 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana. Na jego powierzchnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł87 200 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwy las o powierzchni niespełna 8,72 hektara, położony w malowniczej miejscowości Świrydy, w powiecie bielskim. Na działce rośnie: - ok. 20-letnia topola osiki - ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł9 609 m² 185,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pakiet 10 działek w Markowszczyźnie, gm. Turośń Kościelna, powiat białostocki o łącznej powierzchni 9609 m2 (od 805 do 1367m2). Nieruchomość idealna pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 000 m² 20,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** kształtna działka *** piękna okolica pól I lasów *** Zapraszamy na prezentację kształtnej działki położonej w miejscowości Siderka, gmina Sidra powiat Sokólski. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,30 m² 9 690,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam Państwu na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku - na osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 094 m² 200,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*duża działka Z utwardzoną drogą dojazdową oraz pełnym uzbrojeniem W ulicy* Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 2094 m 2 , położoną w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Antoniuk Przestronne, słoneczne 2 i 3 pokojowe mieszkania w miejscowości Białystok, osiedle Antoniuk. Zadzwoń i bezpłatnie porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe na wynajem z możliwością podziału Przestronne lokale użytkowe, przeznaczone pod działalność biurową lub handlową w Białymstoku, os. Zielone Wzgórza Lokale.